Dodaj do ulubionych

Poród we Wrocławiu

17.08.06, 01:07
Który z wrocławskich szpitali polecilibyście mojej ciężarnej kobiecie?
Dziękuję z góry za pomoc.

Obserwuj wątek
    • agaw00 Re: Poród we Wrocławiu 17.08.06, 09:22
      szczerze żaden!!
      proponuje wyjechac do Trzebnicy Opola lub Dzierzoniowa. Trzebnice chwalą
      wszyscy najbardziej ale nie maja tam sprzetu gdyby cos powaznego działo się z
      dzieckiem. Jedyne rozwiązanie to wybrac Brochów i opłacic własna połozna koszt
      ok 600 zł. a od Kamienskiego najlepeij jak najdalej sie trzymać.
      • on1168 Re: Poród we Wrocławiu 17.08.06, 11:09
        Wielkie dzięki za pomoc!!!
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka