katka74
27.08.03, 17:48
Przeczytałam dziś na forum 'babyboom' w poradach prawnych, że kobieta w
ciązy, która jest na zwolnieniu lekarskim ma prawo do 100% wynagrodzenia
obliczanego na podstawie średniej z ostatnich 6 miesięcy a nie 80% jak inny
zwykły pracownik. Bardzo mnie to ucieszyło, ale czy macie pewność, że tak
rzeczywiście jest? Przydałaby sie jakaś podstawa prawna, bo moja kadrowa w
pracy jest niedouczona i trzeba jej udowadniać, że ma sie rację.
Będę wdzięczna za jakieś wyjaśnienie.
Pozdrawiam :)
Katka