Dodaj do ulubionych

We wtorek do ZUS ...

18.12.03, 16:19
We wtorek przed swietami mam sie stawic do ZUS-u przed lekarza orzecznika w
sprawie przedluzenia wyplaty zasilku chorobowego.
Bardzo sie boje. Macie jakies doswiadczenia w tym wzgledzie? Co zabrac?
Jakie mam szanse na przedluzenie zasilku?
Obserwuj wątek
    • renka14 Re: We wtorek do ZUS ... 18.12.03, 18:10
      może opowiedz nam coś więcej, od jakiego czasu masz zasiłek chorobowy, dlaczego
      itd. Trzymaj się
      • gochagocha Re: We wtorek do ZUS ... 18.12.03, 19:01
        Zasilek chorobowy mam od konca lipca br. do chwili obecnej. Najpierw szpital z
        powodu zagrazajacego poronienia, potem nisko usadowione lozysko, teraz
        niewydolna szyjka macicy (ale nie mam szwu ani niczego takiego). Zwolnienia
        byly wystawiane z symbolem "moze chodzic". W styczniu konczy sie 180 dzien. A
        porod dopiero w marcu.
        Co jeszcze? Umowa na czas nieokreslony, dlugi staz pracy w jednym zakladzie.
        • garofano73 Re: We wtorek do ZUS ... 06.01.04, 21:02

          Witam Gochagocha! No i jak tam wizyta w ZUSie? Bylo nieprzyjemnie czy machneli
          reka?

          Pozdrawiam i zycze zdrowia dla obojga!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka