wiosna-w1
04.04.07, 13:49
WItam,
mam krotkie pytanie. Na jakim sprzęcie SAP będzie działał bez zawieszania sie
w trakcie wykonywania transakcji? Na starszych kompach widać ze wolniej
działa niz na nowszych.Na jakie parametry zwracac uwagę przy kupnie
komputera ?
Dzięki