Dodaj do ulubionych

Parking nad Prosną od elektrowni wodnej do

28.05.06, 21:23
Kamiennego Mostu. Był ponoć kiedyś taki pomysł ale wojewódzki konserwator
zabytków w dawnym woj.kaliskim nie wydał zgody. Co wy na to?
Obserwuj wątek
    • o00 Re: Parking nad Prosną 28.05.06, 21:26
      W Alejach? :/ Tam, gdzie ten skwerek?
      Bo nie wiadomo, o czym ty piszesz...
    • mlodykalisz Re: Parking nad Prosną od elektrowni wodnej do 28.05.06, 21:26
      chodzi Ci o ulice Mostową?
    • mlodykalisz Re: Parking nad Prosną od elektrowni wodnej do 28.05.06, 21:30
      albo kazimierzowska
    • plus601 Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:33
      plus601 napisał:

      > Kamiennego Mostu. Był ponoć kiedyś taki pomysł ale wojewódzki konserwator
      > zabytków w dawnym woj.kaliskim nie wydał zgody. Co wy na to?

      Pomiędzy AL. Wolności a ul. Kazimierzowską.
      • mlodykalisz Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:35
        na Moście Trybunalskim :P?
        • plus601 Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:40
          mlodykalisz napisał:

          > na Moście Trybunalskim :P?

          Nie, miała być wylana taka wielka betonowa płyta pod dachem (2 kondygnacje) nad
          rzeką. To wszystko miało być podparte na tzw palach "Franka" (nie wiem jak to
          sie pisze)
          • ksiestwokaliskie Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:45
            dzięki Bogu do tego zeszpecenia miasta nie doszło!
            • marco60 Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 29.05.06, 10:22
              to dobrze,że czegoś takiego nie zrealizowali, chętnie bym przetrzepał skóre
              tego architekta co wymyślił taki parking.... sam niech se wybuduje na własnym
              łbie i niech nie eksperymentuje na biednym Kaliszu, proponuję Katowice, tam
              taki parking by pasował;)no wiecie, parking dla Spodka;)
    • mlodykalisz Parkometry 28.05.06, 21:34
      A własnie skoro o parkingach... od nowego roku w Śródmieściu mają pojawić się
      parkometry... no i ma też zostać rozszerzona strefa płatnego parkowania...

      • plus601 Re: Czego ????? - To po starokalisku 28.05.06, 21:37
        mlodykalisz napisał:


        > ... no i ma też zostać rozszerzona strefa płatnego parkowania...
      • o00 Re: Parkometry 28.05.06, 21:40
        Parkometry? Czy automaty do biletów parkingowych?
      • kaliszanin2 Chyba parkomaty? 28.05.06, 22:19
        Czyli automaty do sprzedaży biletów parkingowych.
    • o00 Re: Wycofywać samochody ze Śródmieścia! 28.05.06, 21:43
      Wycofywać samochody ze Śródmieścia!
    • plus601 Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporami 28.05.06, 21:46
      i budkami strażników.
      • ksiestwokaliskie Re: Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporam 28.05.06, 21:50
        ale...po co? :)
        • plus601 Re: Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporam 28.05.06, 21:53
          Będzie pobierane myto, kasa miasta będzie pełna, a parkomatów nie będzie trzeba
          kupować.
          • o00 Re: Proponuję 28.05.06, 22:04
            No jak po co? Będą nowe miejsca pracy! :D
            • ksiestwokaliskie Re: Proponuję 28.05.06, 22:05
              a co z tubylcami? też mamy płacic myto?

              ps. i tak głównie poruszam się "z kapcia" :)
              • o00 Re: Proponuję 28.05.06, 22:10
                W (normalnych) miastach w (normalnych) europejskich krajach ludzie poruszają
                się po centrach swoich miast właśnie "z kapcia". Różnica jest taka, że w
                Kaliszu można chyba tylko "z kapcia", bo transport publiczny w naszym mieście
                nie istanieje!
      • kaliszanin2 Myto za przejazd przez Most Kamienny 28.05.06, 22:21
        To jedno bardzo by się przydało.
    • o00 Re: Wrocław: Śródmieście bez samochodów 30.05.06, 13:26
      Czy wyrzucić samochody z centrum Wrocławia
      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3329566.html
      Uwolnić centrum Wrocławia od aut
      miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3380748.html?nltxx=1077917&nltdt=2006-05-30-03-35
    • o00 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 30.05.06, 13:48
      Uważam, że zamiast budować nowe parkingi nad Prosną, powinniśmy usprawnić
      komunikację miejską, budować promieniście biegnące ze Starego Miasta szybkie
      ścieżki rowerowe i stopniowo uwalniać obszar miasta lokacyjnego od samochodów.
      • ok333 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 07.06.06, 10:31
        A jak tu wyskoczyc po fajki czy 1/2 l.? NA PIESZO ??? Jak tu wpasc na fitness
        na Lipowa? NA PIESZO ??? Panowie - co wy? D... trzeba wozic , he he.
        • o00 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 07.06.06, 12:08
          Ty kpisz, czy właśnie tak uważasz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka