plus601 28.05.06, 21:23 Kamiennego Mostu. Był ponoć kiedyś taki pomysł ale wojewódzki konserwator zabytków w dawnym woj.kaliskim nie wydał zgody. Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
o00 Re: Parking nad Prosną 28.05.06, 21:26 W Alejach? :/ Tam, gdzie ten skwerek? Bo nie wiadomo, o czym ty piszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Parking nad Prosną od elektrowni wodnej do 28.05.06, 21:26 chodzi Ci o ulice Mostową? Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Parking nad Prosną od elektrowni wodnej do 28.05.06, 21:30 albo kazimierzowska Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:33 plus601 napisał: > Kamiennego Mostu. Był ponoć kiedyś taki pomysł ale wojewódzki konserwator > zabytków w dawnym woj.kaliskim nie wydał zgody. Co wy na to? Pomiędzy AL. Wolności a ul. Kazimierzowską. Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:35 na Moście Trybunalskim :P? Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:40 mlodykalisz napisał: > na Moście Trybunalskim :P? Nie, miała być wylana taka wielka betonowa płyta pod dachem (2 kondygnacje) nad rzeką. To wszystko miało być podparte na tzw palach "Franka" (nie wiem jak to sie pisze) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 28.05.06, 21:45 dzięki Bogu do tego zeszpecenia miasta nie doszło! Odpowiedz Link Zgłoś
marco60 Re: Nad korytem rzeki.Odpowiadam wszystkim. 29.05.06, 10:22 to dobrze,że czegoś takiego nie zrealizowali, chętnie bym przetrzepał skóre tego architekta co wymyślił taki parking.... sam niech se wybuduje na własnym łbie i niech nie eksperymentuje na biednym Kaliszu, proponuję Katowice, tam taki parking by pasował;)no wiecie, parking dla Spodka;) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Parkometry 28.05.06, 21:34 A własnie skoro o parkingach... od nowego roku w Śródmieściu mają pojawić się parkometry... no i ma też zostać rozszerzona strefa płatnego parkowania... Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Re: Czego ????? - To po starokalisku 28.05.06, 21:37 mlodykalisz napisał: > ... no i ma też zostać rozszerzona strefa płatnego parkowania... Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Parkometry 28.05.06, 21:40 Parkometry? Czy automaty do biletów parkingowych? Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Chyba parkomaty? 28.05.06, 22:19 Czyli automaty do sprzedaży biletów parkingowych. Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Wycofywać samochody ze Śródmieścia! 28.05.06, 21:43 Wycofywać samochody ze Śródmieścia! Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporami 28.05.06, 21:46 i budkami strażników. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporam 28.05.06, 21:50 ale...po co? :) Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Re: Proponuję na nowo uruchomić Rogatki z zaporam 28.05.06, 21:53 Będzie pobierane myto, kasa miasta będzie pełna, a parkomatów nie będzie trzeba kupować. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Proponuję 28.05.06, 22:05 a co z tubylcami? też mamy płacic myto? ps. i tak głównie poruszam się "z kapcia" :) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Proponuję 28.05.06, 22:10 W (normalnych) miastach w (normalnych) europejskich krajach ludzie poruszają się po centrach swoich miast właśnie "z kapcia". Różnica jest taka, że w Kaliszu można chyba tylko "z kapcia", bo transport publiczny w naszym mieście nie istanieje! Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Myto za przejazd przez Most Kamienny 28.05.06, 22:21 To jedno bardzo by się przydało. Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Wrocław: Śródmieście bez samochodów 30.05.06, 13:26 Czy wyrzucić samochody z centrum Wrocławia serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3329566.html Uwolnić centrum Wrocławia od aut miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3380748.html?nltxx=1077917&nltdt=2006-05-30-03-35 Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 30.05.06, 13:48 Uważam, że zamiast budować nowe parkingi nad Prosną, powinniśmy usprawnić komunikację miejską, budować promieniście biegnące ze Starego Miasta szybkie ścieżki rowerowe i stopniowo uwalniać obszar miasta lokacyjnego od samochodów. Odpowiedz Link Zgłoś
ok333 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 07.06.06, 10:31 A jak tu wyskoczyc po fajki czy 1/2 l.? NA PIESZO ??? Jak tu wpasc na fitness na Lipowa? NA PIESZO ??? Panowie - co wy? D... trzeba wozic , he he. Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Kalisz: Śródmieście bez samochodów 07.06.06, 12:08 Ty kpisz, czy właśnie tak uważasz? Odpowiedz Link Zgłoś