droga All 2
moze nie pamietasz, ale dokladnie ( cos w tych okolicach w kazdym razie )
uczylas mnie wirtualnie rysowania "latawca" i " palca bozego".
Nadszedl czas na " palec diabła" ( dla mnie to idiotyczna nazwa, z lekka
sredniwieczem "zalatuje"). Poprosze o wskazówki w ktorych miejscach umiescic
poszczegolne punkty i ktore z ktorymi polaczyc
dzikeuje i pozdrawiam
Irys