all2
16.05.04, 23:21
Gdybyś miała ochotę na chwilę oderwać się od biologii, to byłabym bardzo
wdzięczna za krótki komentarz do czegoś takiego:
Na lewej ręce linia głowy, życia i losu tworzą trójkąt (trochę się rozjeżdża
na dole ale jest ukośne połączenie m. linią życia a przeznaczenia). Wszystkie
linie są tu wyraźne, porównywalnej wielkości.
Na prawej ręce również trójkąt ale l. głowy i przeznaczenia są znacznie
mniejsze - właściwie jest to taka gwiazdka przy linii życia (z trzecią linią,
która idzie ukośnie od zewnętrznej połowy dłoni w stronę palca wskazującego).
Natomiast linia życia ma tu trzy cięciwy.
Z kolei linia serca na lewej ręce kończy się kilkoma delikatnymi
odgałęzieniami, a na prawej wyraźnie się rozdwaja na wysokości m. palcem
serdecznym a środkowym. Do niższego z tych odgałęzuień dochodzi wyżej
wspomniana linia ukośna, nei znam jej nazwy.
O czym mogą świadczyć takie różnice między dłońmi?