Dodaj do ulubionych

Powroze w ramach cwiczenia

24.02.18, 20:00
Dobry wieczór wszystkimsmile
W ramach ćwiczeń powróżę chętnym.
Bardzo prosze o wybór tematu i zadanie 1 pytania.
Na pytanie wyjme 3 karty z talii tarota.
Zapraszam
Obserwuj wątek
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 24.02.18, 21:04
        Witamsmile
        Twoj miesiąc przebiegnie tak:
        Rycerz bulaw+wieża+7 kielichow
        Ty jako rycerz bulaw bedziesz chcial zrealizowac jakis cel,ktory sobie wyznaczyles lub dostales jakies zadanie do wykonania,bedziesz jak ogien,bardzo zaangazowany,zeby wszystko wyszło jak byś tego oczekiwał.rycerz bulaw jest też dosc uparty ,wiec nie odpuscisz.Niestety potem przyjdzie wieza,ktora rozmyje te marzenia o realizacji tego celu.Moim zdaniem nie zostanie osiagniety.Moze chodzi tu o jakąś podwyżkę lub wyzsze/zmisne stanowiska.Poki co zostanie to w marzeniach o czym mowi karta 7 kielichow.Mysle,ze jak teraz sie nie uda to bedziesz dalej probiwal az do skutku,czego Ci życzęsmile

Jesli masz chwilke to bym po prosila ogolnie na milosc co mnie czeka ciekawego?
        Jestem obecnie wolna,czasem randkujesmile
        • adoptowany Re: Powroze w ramach cwiczenia 24.02.18, 21:20
          ,..Gratki !! Zubroweczko już teraz mogę Ci powiedzieć, ze trafilas dosłownie w pkt..moja intuicja (nawet bez kart)dosłownie to samo mi podpowiadala, co prawda nie chodzi tu o podwyzke, ale cala gra idzie tu o znacznie wyzsza stawke, a mianowicie o być albo nie być zarówno dla mojej firmy jak i dla mnie samego, oj będzie się dzialo! DZiekuje pięknie.. smile
          jeśli sobie zyczysz sluze kartami, smile
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 24.02.18, 21:57
        Witamsmile
        Zadalam pytanie:
        Co Cie czeka istotnego w pracy w najblizszym czasie?
        Wyszlo: sąd+as kielichow+4 monety
        Karty są bardzo dobresmile
        Zaczniesz od decyzji,jakiegos roztrzygniecia,rozmowy .Sadzac po asie kielichow decyzja bedzie dla Ciebie bardzo dobra. Pytalas o podwyzke,wiec moim zdaniem to wlasnie dostaniesz .Dalej jest 4 monety,wiec bedziesz sie tego kurczowo trzymac i robic wszystko,zeby Ci tego nie odebralo. Zapowida sie dobry okres ,wiec zycze powodzeniasmile
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 25.02.18, 08:40
        Witamsmile
        Dla Ciebie do konca marca:Kochankowie pustelnik 3 kielichy
        Wydaje mi sie,ze stoisz przed przed pewnym dylematem, jestes na rozdrożu, musisz wybrać ,dokonac jakiegos wuboru czy z kims byc lub nie/ lub czekasz na decyzje kogos co do waszej przyszlosci.Pustelnik informuje ,ze to sie opozni bo to dosc trudna decyzja. Titez triche poczekasz na to lub Ty będziesz tak dlugo na tym wszystkim myśleć czego wlasciwie chcesz. Potem pojawiaja sie 3 kielichy.Jesli chodzi o zwiazki to średnia karta bo czesto mowi,ze jest ktos trzeci w relacji ,w ktorej jestesmy lub ,w ktora mamy zamiar wejsc i dowiemy sie o tym predzej czy pozniej.(to akurat wiem z doswiadczenia).
        Mam nadzieje,ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli i jakbys chcialasmile
        • monkaaa85 Re: Powroze w ramach cwiczenia 25.02.18, 09:31
          Heh trafiłaś, moje drugie imię ostatnio to "dylemat'' wink A te 3 kielichy mnie ciekawią, czy one mogą oznaczać, że po mojej stronie pojawi się lub jest "ktoś trzeci" czy odnoszą się do drugiej strony? Na szczęście wróżba do końca marca tylko więc czas szybko to zweryfikuje wink dziękuję Ci za poświęcony czas, pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego i sukcesów w każdej dziedzinie życia kiss
    • adoptowany Re: Powroze w ramach cwiczenia 24.02.18, 22:15
      proszę, oto najbliższe dwa m-ce dla Ciebie,
      7mieczy+Rycerz mieczy+ Paz mieczy
      ech, chyba nie o to Tobie chodzilo, dobrze, ale jaki jest pozytywny aspekt na ten czas? otoz ta siodemka nie jest taka zla,w niej jest cala Twoja nadzieja i zaufanie (ale z tym to ostrożnie) i tyle dobrego, jednocześnie uważaj nie próbuj blefować,ani być zbyt pewna siebie, bo ta dwojka dzentelmenow to nie sa przyjemniaczki jakich chcialabys spotkać,pierwszy to będzie podstępny i samolubny egoista, brutal,wiec na tego uważaj szczególnie, przykry typ..drugi zas mniej niebezpieczny nawet odrobine zniewiescialy,ale o bardzo wysokim mniemaniu o sobie samym, kombinator aktywny i pewny siebie, ale nie w pozytywnym znaczeniu tych slow, mistrz insynuacji i błyskotliwych ripost,pochlebca,typ bawidamka..lubi udawac kogos kim nie jest i raczej nie będzie.Uff, przykro mi ze nie przynoszę dobrych wieści, cale szczęście, ze ograniczyłem się do dwóch m-cy,..pozdrawiam A smile
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 25.02.18, 16:33
        Hej.
        Zrobilam karty na twoja przyszlosc uczuciowa na nsjblizszy miesiac.
        Wyszlo mi: krol mieczy 10 kielichow cesarz
        Jest lub pojawi sie jakis Pan,ktorego bedziesz postrzegala jako krola mieczy.Tak odbierzesz jego zachowanie ,jego osobe.Zrobi cos w stosunku fo zciebie co nie do konca Cie ucieszy lub bedzie malo znsczace.Pokazuje to 10 kielichow czyli cos chwilowego np na portalu internetowym jsk fb czy insta.np polubi Ci. Foto lub napisze cos lub po prostu Ci odpisze nie do konca to czego bys oczekiwala(z doswiadczenia swojego wiemsmile).i przejdzie w cesarza czyli nic wiecej nie zrobi.To tylko na najblizszy miesiac wiec nie ma co sie przejmowacsmile
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 08:50
        Witam
        Oto karty:
        Glupiec kaplan 5 bulaw
        Glupiec czyli nowe projekty/zmiany.Moze to byc też zmiana praca na inna,jakas okazja propozycja.Nowe pomysly w pracy.generalnie niesie rozwój w pozytywnym znaczeniu.Wiec moze byc to tez awans w pracy czyli zmiana stanowiska.kaplan moze mowic o stalej pracy,wiec jesli jestes na okresie probnym lub na niepewnej umowie teraz to sie zmieni w cos stalego i trwałego lub takie bedzie stanowisko ,ktore dostanieszsmileniestety na koncu jest 5 bulaw ,które oznacza rywalizacje.Mozliwe,ze bedziesz z kims walczyc o to stanowisko lub podwyzke.bedziesz musiala sie jakos wykazac.pokazac ,ze jestes najlepsza.Reasumujac mysle,ze dostaniesz ta podwyzke/lub wyzsze stanowisko a z tym zwiazana podwyzkesmilejednak bedziesz musiala troche na to popracowac lub z kims powalczycsmile
        Powodzeniasmile
        • monkaaa85 Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 09:46
          Hej. Niesamowite jest to, że już mogę częściowo zweryfikować tą wróżbę. Wczoraj odbyłam rozmowę z szefem, okazało się, że większość osób w pracy dostała podwyżki poza mną no i powiedziałam, że czuję się pokrzywdzona takim rozwiązaniem. Powiedział mi, że mogę czuć się pokrzywdzona (ludzki pan słowo daję), ma na uwadze moją podwyżkę w najbliższych miesiącach, ale ogólnie jakoś słabo i niesmacznie to wyszło i rzeczywiście cały wczorajszy dzień biłam się z myślami, czy jednak nie poszukać szczęścia gdzie indziej, a w pracy postanowiłam, że "ja mu jeszcze pokażę" wink . Dodam, że i tak mam jakiś pomysł na siebie i na swoją przyszłą karierę i wczoraj nawet uznałam, że taki kop dobrze mi zrobi. Z 15 minut temu przyszedł do mnie szef, poinformował, że w tym miesiącu może mi podnieść tylko o tyle i tyle, chociaż jeszcze wczoraj się zarzekał, że nie jest w stanie płacić mi więcej, a o wyższych kwotach będziemy rozmawiać już w marcu smile ale najpierw kilka małych "scen" w pracy zrobiłam big_grin big_grin big_grin więc to pewnie ta 5 buław wychodzi. W każdym razie nie popuszczam i walczę dalej wink dziękuję pięknie, zdolna jesteś smile
    • halaja Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 11:46
      Witaj, mialabym wielką prosbe jakbys znalazła jeszcze czas i wyciagnąla mi karty, to bede bardzo wdzięczna. Mam kłopot ze znajomym, ktory ma stale o coś pretensje ale nie zdradza o co mu wlasciwie chodzi. Zachowuje jakby mial o coś żal ale nie ma powodu. Moze mi sie rozjasni o co moze chodzic.
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 19:35
        Hej.
        Na stosunek do Ciebie wyszlo mi wlasnie 10 mieczy .czyli jest rozalony.jakbys mu cos zrobila,urazila go ,czuje sie pokrzywdzony.
        Powodem jest:kaplan
        Czyli chodzi o jakies zasady ,cos co sobie obiacaliscie ,a Ty nie dotrzymalas obietnicy.uwaza ,ze chyba nie zachowalas lub nie zachowujesz sie w stosunku do niego wporzadku.
        Przyszlosc waszej relacji to:
        As monet as mieczy kolo fortuny
        W przyszlosci pojawi sie szansa rozwiazania problemu,rozmowy,wyjasnienia.niestety as mieczy jest pozniej ,wiec wydaje mi sie,ze z tej szansy nic nie wyjdzie lub dojdzie do zgrzytu i nic to nie da(ta rozmowa) na koncu pojawia sie kolo fortuny czyli wszystko sie odmieni.
        Polozylam karty na co:
        8 mieczy 6 monet sad
        Doprowadzi to do tzw.sytuacji bez wyjscia.nie bedziesz miec wyboru,bedziesz w tzw.kropce czyli i tak zle i tak nie dobrze.potem jest 6 monet czyli to co Ty mu dasz on Ci odda.patrzac na te karty wczesniejsze moze nie byc nic.Obie strony beda czekac. Na koniec pojawia sie sad tak jakby cos sie w koncu przelamalo,pojawi sie jakas decyzja.Ktos przelamie lody i sie odezwie.z pod sumy tych kart wychodzi glupiec,wiec moze byc to przez jakis przypadek,przypadkowe spotkanie gdzies itp.smile

• halaja Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 20:33
          Bardzo Ci dziekuje... jest dokladnie jak napisalas, ze zachowuje sie jak pokrzywdzony, ale nie wiem dalej o co chodzi. To bardzo luźna znajomosc, niczego sobie nie obiecywalismy ani w ogole nie wchodzilismy na prywatne tematy. Mialam wrazenie, że to sympatyczny facet, a potem cos sie stalo, ale nie wiem co. Nie moglam go urazic ani wprost ani go nie obgadalam, zlego slowa na niego nie powiedzialam nikomu, a tu nagle taka dziwna sytuacja i to sie już ciągnie... Od niego sie niczego nie dowiem. Nie wydaje mi sie abym mogla zlamac jakies zasady, bo nic takiego nie bylo miedzy nami, żeby można bylo coś łamac. Jak coś mi przyjdzie do glowy, to się odezwę. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.
            • halaja Re: Powroze w ramach cwiczenia 28.02.18, 21:53
              To luźna znajomość, ale nie w sensie romansu big_grin Nie ma powodu zeby zone ukrywac. Nawet jakby mial ich 5 to mi nic do tego. Nie znam jego rodziny ale na pewno jej nie ukrywa bo nie ma miedzy nami zadnej relacji. Tylko ta nagla zmiana w jego zachowaniu daje mi do myslenia bo za duza jest przepasc miedzy tym jak sie zachowywal najpierw a potem. Jakby stalo sie cos naprawde powaznego i ma o cos żal. Tylko że nic sie nie wydarzylo, żeby mogło to wywołac. Zagadkowe.
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 01.03.18, 07:42
        Witam
        W najblizszym czasie w milosci czeka Cie:
        6 kielichow 3 bulawy rycerz bulaw
        Patrzac na karty chyba odnieisz jakas znajomosc,ktos z przeszlosci blizszej lub dalszej sie do Ciebie odezwie lub go spotkaszsmilecos co laczylo Cie z ta osoba sie wznowi lub jak mowi 3 bulawy wrecz rozkwitnie.Bedziesz z tego poeodu zadowolna i podekscytowana.Ten Pan to rycerz bulaw.Naprwno ten Pan Ci sie podoba /zrobi badz zrobil na Tobie fajne wrazenie.Bedziesz sie z nim dobrze czula.Jego minus to,ze szybciej dziala niz mysli.Ake odbierzesz go pozytywniesmile
        Sa to tylko 3 karty wiec to moze byc jakis epizot w postaci odzewu od kogos ,ktory Cie ucieszysmileod faceta,ktory zrobil na Tobie dobre wrazeniesmile.
      • zubrowka66 Re: Powroze w ramach cwiczenia 02.03.18, 20:10
        Hejsmile
        W woli wyjatku karty dla Ciebie:
        Smierc cesarz slonce
        Patrzac na karty czeka Cie jakas transformacja/zmiana w miłości.Pojawi sie jakis Pan w postaci cesarza lub wznowisz relacje z kims takim.Cesarz to dosc egoistyczna osoba,która lubi jak jest jaj jej sie podoba i najczesciej to my musimy sie wysilic,zeby nawiazac kontakt.Taki pan cesarz najczesciej siedzi i czeka na trinie lub gra obojetnego.Czasem moze nawet nie odpisac na wiadomosc nasza.Jednak nakoncu mamy slonce ,wuec pojawi sie jakis plan/pomysl /swiatelko w tunrlu jak to zrobic lub przypadek tak sprawi,ze jecnak uda nam sie nawiazac lub skusic owego cesarza.Wyniknie z tego cos pozytywnego dla Ciebie.pozdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka