Dodaj do ulubionych

co to znacza????

27.06.04, 22:38
w moim choroskopie w tranzytach planet ciężkich mam napisane takie zdanie
którego nie rozumiem: "Jest to okres kulminacyjny karmy w przygotowaniu do
nowego cyklu samowyrażania" co to znaczy kto pomoze mi to zinterpretować???
z góry dziękuje.
Obserwuj wątek
    • potrek Re: co to znacza???? 27.06.04, 22:54
      puma1980 napisała:

      > w moim choroskopie w tranzytach planet ciężkich mam napisane takie zdanie
      > którego nie rozumiem: "Jest to okres kulminacyjny karmy w przygotowaniu do
      > nowego cyklu samowyrażania" co to znaczy kto pomoze mi to zinterpretować???
      > z góry dziękuje.

      Planet cieżkie będąc w 12d nazwanym domem karmicznym zbizając się do Asc
      kończa cyk 12domów i 12 doświadczeń jakie mamy na kole radixu. To co jest karmą
      odsyłam do encyklopedi PWN. Za dużo piania. W e-Pwn masz to w skrócie. A wielu
      autorów pisze o tym całe ksiązki.
      • puma1980 Re: co to znacza???? 27.06.04, 23:06
        czy to oznacza że zakończyłam spłacanie karmy??
        • puma1980 Re: co to znacza???? 27.06.04, 23:06
          przepraszam że się głupio pytam ale jestem laikiem
    • all2 Re: co to znacza???? 27.06.04, 23:11
      ktoś Ci interpretował radiks i napisał takie zdanie?
      najlepiej zapytaj autora, co miał na myśli
      • potrek do All2 28.06.04, 08:06
        Podobne sformułowanie o którym pisze Puma spotkałem w interpretacji Programu
        ASTROLOG JZ, Abrański i J. Świszczuk. Intetrpretacjia Horoskopu całkiem niezła
        biorąc pd uwage cenne ( ok 30 zł ). Co prawda nie tam zadnych powiązań ale za
        30 zł to i tak o niebo lepsze niż kupienie jakiegoś śmiecia z charakterystyką
        połorzenia Słońca w Zodiaku. Z tym radiksem przez ciekawość ląduje się u
        profesjonalisty prędzej czy póżniej. Iterpretacje o ile mnie pamięć nie myli
        robił Leon Fatalistasmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile. Mimo mego duzego szacunku dla jego
        wiedzy ja go tak przezywam dla siebie smilesmilesmile
        • all2 Re: do All2 29.06.04, 01:18
          smile))
          a w Astrologu bardzo fajne są efemerydy graficzne
    • aarvedui Re: co to znacza???? 29.06.04, 00:01
      jesli napisal/powiedzial Ci tak jakis interpretujacy astrolog,i ciagle sie
      pytasz,to,wybaczcie mi wszystkie bostwa wszystkich swiatow,niech go piorun
      jakis z nieba trafi.
      bo partactwo jesli chodzi o zajmowanie sie ludzka psychika,nie zasluguje na nic
      lepszego..>uncertain
      jesli zas sprawdzilas gdzies to w jakiejs ksiazce...to rozwin problem.
      w ogole napisz,gdzie,skad badz od kogo to uslyszalas,i dokladnie co chcesz
      wiedziec.najlepiej w punktach.no rozjasni sprawe..
      • puma1980 Re: co to znacza???? 29.06.04, 00:38
        zamówiłam choroskop przez internet za 30zł,i tam właśnie było to zdanie którego
        nie zrozumiałam, i oprócz tego wiele jeszcze innych, będe musiała wybrać się do
        jakiegoś astrologa z prawdziwego zdarzenia bo przez internet nie wiadomo na
        kogo się trafia, moze ktoś z was mógłby mi kogos dobrego polecić?
        pozdrawiamsmile
        • dori7 Re: co to znacza???? 30.06.04, 10:45
          puma1980 napisała:

          > zamówiłam choroskop przez internet za 30zł,

          Za 30 zl nikt przyzwoitego horoskopu ci nie zrobi!Dostaniesz co najwyzej garsc
          informacji bez ladu i skladu, przepisanych z jakiegos podrecznika albo
          wydrukowanych z programu.
          • puma1980 do dori7 30.06.04, 12:05
            zdązyłam się zorientować, dlatego też napisałam wątek, patrz wyzej, z prośba o
            podanie namiarów do dobrego astrologa.
            • e_h Re: do dori7 30.06.04, 12:08
              i tak własnie ... źle praca zrobiona jest pracą / płacą dwukrotną


              Pozdrawiam .Trzymaj się cieplutko.Czasem życie daje nam lekcje..

              ja nawet lubie te lekcje życia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka