anahella
09.02.07, 22:09
Dopiro dzis to znalazlam, jutro lece do sklepu po zielona wstazeczke. Namawiam
Was wszystkich do zdemonstrowania sprzeciwu wobec niszczenia doliny.
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3907387.html?nltxx=878528&nltdt=2007-02-09-01-26