Dodaj do ulubionych

Spotkanie po latach

02.10.18, 11:48
Dzień dobry,proszę o wróżbę, na uroczystości rodzinnej spotkałam dawnego bliskiego znajomego K, krótka rozmowa i ciągle patrzenie sie na siebie. 1.Czy powinnam się odezwać i zaproponować spotkanie.2.Czy jest szansa na spotkanie.3.Co on myśli teraz na mój temat.4.Jak ew.rozwinie sie nasza znajomośc. 5. czy chciałby się ze mną spotkać.Z góry dziękuję za poświęcony czas i porade z kart.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do nataszka13 - Spotkanie po latach 02.10.18, 19:17
      Pytania 1,2,5 są bardzo podobne dlatego uogólniłam i zapytałam kart, jaka szansa na spotkanie jeśli ty zaproponujesz. 8 kielichów + Królowa mieczy + Diabeł - tutaj widać rozczarowanie, chaos, ciemne strony, rezygnację, oziębłość. Tak więc próba zainicjowania spotkania może się nie powieść, albo zwyczajnie nie będzie jemu na rękę dążyć do bliższej zażyłości obecnie. Na przeszkodzie również może stać Królowa mieczy, bo to osoba groźna, ostra, wymagająca, apodyktyczna. Ta karta nie przedstawia wyłącznie kobiety, ale też niechętną/niechcianą emocjonalnie sytuację.
      3/ co on myśli : As monet + Siła + 7 monet - z tych kart właściwie nie wynika jakiś poryw serca. On przypuszczalnie ocenia ciebie jako osobę przyzwoitą, poukładaną, praktyczną, a 7 monet to brak entuzjazmu i uniesień, tylko obojętność w działaniu/reakcji. Toteż ocenia ciebie pozytywnie, i to wszystko.
      4/ jak się to rozwinie: As monet + 3 kielichów + 5 mieczy - As się powtarza, a i pozostałe karty niezbyt rozwojowe. Jak się znowu przypadkowo spotkacie będzie OK, ale niezbyt tu wynika, aby stworzyła się sytuacja do głębszych/bliższych związków.

Być może to wasze spotkanie było zaskoczeniem/niespodzianką i potrzeba trochę czasu, aby ponownie zaiskrzyło. Bo na razie (wg kart) nie wyczuwa się poprzedniej bliskości.
      • nataszka13 Re: do nataszka13 - Spotkanie po latach 04.10.18, 12:59
        Witam,bardzo dziękuję za wrozbę i chyba już nie napiszę i nie zaproponuję spotkania ale mam jeszcze pytanie.1.Czy dojdzie między nami do przypadkowego spotkania i kiedy.Mamy jeszcze nie zalatwione sprawy z przeszłości. 2.Czy już zostawić te sprawy tak jak są teraz i już nic nie robić? Pozdrawiam.
        • oyala Re: do nataszka13 - Spotkanie po latach 04.10.18, 16:27
          Nie zapowiada się, abyście mieli przypadkowe spotkanie w ciągu 12 -m-cy. Kapłanka + Wisielec + Głupiec - karty braku otwartości/braku zaufania, tajemniczości, bezruchu, czekania, stagnacji oraz beztroski, braku zainteresowania tym co jest wokoło. To pokazuje że, jakoś wasze/jego odczucie jest obojętne.
          Myślę, że odłóż te sprawy na trochę (Wisielec). Czasem tak bywa, że nagle zdarza się sytuacja, która powoduje jakieś zmiany i uda się wówczas tobie to wykorzystać, aby te sprawy załatwić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka