troll16
26.10.08, 13:17
Witajcie,
Od jakiegos czasu zainteresowalam sie astrologia. Z zamiłowania
jestem tarocistką, ale fascynuja mnie takze inne zagadnienia.
Obecnie rozpatruję swój kosmogram głownie w perspektywie małzenstwa
i dzieci. Co do tego pierwszego to widze iz mam Urana i Marsa w VII
domu co moze wskazywac na burzliwy przebieg zycia uczuciowego
(mozliwy nawet rozwód?). Co do dzieci wiem, ze "odpowiada" za nie V
dom, ale takze VII i tu musze sie na tym skupic.
Mam pytanie do astrologów własnie głonie o te dwa domy, czy
prawidłowe sa moje przypuszczenia o burzliwym zyciu uczuciowym i jak
wyglada u mnie sprawa macierzynstwa?
Ze swojej strony bardzo chetnie zrewanzuję się i podziekuje osobie,
która bedzie miała czas i ochote wytłumaczyc mi te kwestie
Tu jest link, ale podaje date urodzenia 30.08.1984 Warszawa godz
21.30
www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw