gracja48 01.04.07, 22:58 Chciałabym się dowiedziec czy ktoś z forumowiczów zakładał na balkonie markizę, jażeli tak to czy mółby mi przybliżyc temat.Jakieś namiary, cenę i w ogóle coś na temat użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t-buster Re: Markizy 02.04.07, 09:06 Nieco OT. Pasiaste markizy były, sądząc po przedwojennych widokówkach, dość popularnym i sympatycznym elementem architektury staromiejskiej, ożywiając nie tylko balkony, ale i witryny sklepów. Chyba jednak pszebrzmiałym, a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
t-buster Re: Markizy 02.04.07, 20:11 Bardzo OT. Pomroczność jasna albo kiełki PSZEnicy w szarej substancji. Przepraszam zawstydzony. Odpowiedz Link Zgłoś
gracja48 Re: Markizy 02.04.07, 21:43 Nie ma sprawy wybaczam, no cóż nie o taką odpowiedz mi chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
mateusznkarpacki Re: Markizy 28.04.17, 12:20 odświeżam, choc pewnie dawno juz wybrales i kupiłeś, za markizami rozejrzyj sie w poznańskiej Salvie Odpowiedz Link Zgłoś