01.04.07, 22:58
Chciałabym się dowiedziec czy ktoś z forumowiczów zakładał na balkonie
markizę, jażeli tak to czy mółby mi przybliżyc temat.Jakieś namiary, cenę i w
ogóle coś na temat użytkowania.
Obserwuj wątek
    • t-buster Re: Markizy 02.04.07, 09:06
      Nieco OT.
      Pasiaste markizy były, sądząc po przedwojennych widokówkach, dość popularnym i sympatycznym elementem architektury staromiejskiej, ożywiając nie tylko balkony, ale i witryny sklepów.
      Chyba jednak pszebrzmiałym, a szkoda.
      • t-buster Re: Markizy 02.04.07, 20:11
        Bardzo OT.
        Pomroczność jasna albo kiełki PSZEnicy w szarej substancji.
        Przepraszam zawstydzony.
        • gracja48 Re: Markizy 02.04.07, 21:43
          Nie ma sprawy wybaczam, no cóż nie o taką odpowiedz mi chodziło.
    • mateusznkarpacki Re: Markizy 28.04.17, 12:20
      odświeżam, choc pewnie dawno juz wybrales i kupiłeś, za markizami rozejrzyj sie w poznańskiej Salvie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka