Gość: milutka- :-) IP: *.ksk.net.pl / *.ksk.net.pl 13.12.03, 08:59 Chetnie-poznam miłego pana-do-ម> w celu!-towarzyskim! <serio> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piecyk gazowy Re: Chetna!! :-) IP: 212.33.65.* 13.12.03, 09:05 Ja nie jestem miły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Chetna!! :-) IP: *.ksk.net.pl / *.ksk.net.pl 13.12.03, 09:09 Piecyk-gazowy!--To-ja-wiem juz!ze nie jestes miły :-) znam Cie!!he-he- Zajmuj sie-piecami!!! :-) bo to-tylko-potrafisz!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Chetna!! :-) IP: 212.33.65.* 13.12.03, 09:10 Sorry, ale piecami to się zajmuje ZDUN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zahedan piecyk znac sie na kompach IP: *.protonet.pl 13.12.03, 11:25 mnóstwo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Re: Chetna!! :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 09:13 na serio w celu towarzyskim - a jak będziemy się towarzysko zabawiać, jak sie poznamy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Chetna!! :-) IP: *.ksk.net.pl / *.ksk.net.pl 13.12.03, 09:17 WACKU!!!---Podaj namiaty!! telef...--lub e-mail!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Re: Chetna!! :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 09:19 po co, tak w ciemno ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Chetna!! :-) IP: *.ksk.net.pl / *.ksk.net.pl 13.12.03, 09:21 Hmmmmm?- jestem atrakcyj....--kobieta!! :-) Przekonasz sie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Chetna!! :-) IP: 212.33.65.* 13.12.03, 09:22 Taaa, dzisiaj wolne, tato i mama w pracy, dzieci się nudzą i wypisują głupoty na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Re: Chetna!! :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 09:23 No nie wiem - rzuć coś na ząb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm! Re: Chetna!! :-) IP: *.ksk.net.pl / *.ksk.net.pl 13.12.03, 09:28 Chetnie-bym podała Ci-moj-e-mail! ALE!--wszystkie-waryjaty-zaczna pisac! Np....taki-piecyk-gazowy! :-) Wiec! moze-! jednak-sobie-odpuszcze!!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Chetna!! :-) IP: 212.33.65.* 13.12.03, 09:38 Małolaty płci męskiej mnie nie interesują... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Chetna!! :-) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 13.12.03, 11:32 No piecyk...jak ty mowisz ,ze nie jestes mily to ja juz nie wiem kto moze byc mily. Toz ty jestes takim dobrym duchem na forum komputerowym :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr76 Re: Chetna!! :-) IP: 213.77.99.* 13.12.03, 11:42 Cześć! Napisz coś do mnie, skąd jesteś? kr76@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
coffeman Re: Chetna!! :-) 15.12.03, 14:30 Witaj, wiec moze do mnie napisz. A ja odpisze. Pozdrawiam. Coffe Man. coffeman@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mentekaptus Re: Chetna!! :-) 15.12.03, 15:05 Lepiej pozno niz wcale ... zwlaszcza zem jest okrutnie <serio> M. mentekaptus@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdziwiony debilizm Re: Chetna!! :-) po 11 latach IP: *.213-81-184.telecom.sk 19.09.14, 23:54 Tak Debilu ,chociaż nazwanie Cię debilem przez duże D było obrażaniem zwykłych normalnych debili a sam sie do takich zaliczam AKTUALNE po 11LATACH Debilu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luciper Re: Chetna!! :-) po 11 latach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.14, 22:45 No nie ogarniam ... 11 lat ... Ale cuz to jest dla wieczności :)))) Odpowiedz Link Zgłoś