gagat100
31.03.04, 18:29
Myslalam ze juz sobie z tym poradziłam, od zabiegu mineło 3,5 tyg i ten czas
szybko zlecial bo mialam przygotowania do wlasnego slubu, ale teraz od
poniedzialku po prostu o niczym nie mysle tylko o ciazy, rozmyslam ze juz
byloby widac brzuszek , moze byly by kopniaczki itp itd najgorsze jest w tym
ze nie pracuje i dlatego tak mysle, ide po zakupy i doslownie wszedzie widze
kobiety w ciazy ktore swoim wygladem doprowadzaja mnie do szalu, nie, nie
rozpaczam po prostu TEZ TAK CHCE !!!!!!!!!!
Niestety czekam DOPIERO na pierwsza od zabiegu @ i doslownie mowie wam tu
otwarcie ze po drugiej @ no niech bedzie trzeciej bede starac sie o ciaze!!!
Nie musze sie leczyc to jest najwazniejsze.
Pozdrawiam