Witam,
nie cieszylismy się długo naszym cudem

dzisiaj dowiedziałam się, że ciąża się
nie rozwija, dostałam skierowanie do szpitala.W związku z tym mam do was
pytanie- który wybrać?strasznie się boję,jestem załamana i wściekła na cały
świat, dlaczego znowu mnie to spotyka??chciałabym chociaż zostać godnie
potraktowana, ze zrozumieniem.Ci mam zabrać ze sobą?
Dziewczyny doradzcie...