catherrine
23.10.04, 17:51
piszesz ze wykryli u Ciebie pco. napisz, czy mialas problemy z nadwaga,albo
jakies inne objawy? zastanawiam sie czy sie nie przepadac pod katem pco-
tylko nie wiem czy to to- miesiaczki mialam co prawda raczej nieregularne ale
za to obfite (a przy pco sa podobno raczej skape), waga w normie, ale za to
silne bole jajnikow. naturalnie, jak zaczelam brac diane, wszystko sie
ustabilizowalo, ale teraz odstawilam i sie zastanawiam...
i jeszcze jedno pytanie- czy badania hormonow mozna zrobic we wlasnym
zakresie czy trzeba miec skierowanie od lekarza?
pozdrawiam