Dodaj do ulubionych

Dobry dermatolog

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.05, 14:54
Witajcie - możecie polecić mi jakiś dobry , prywatny gabinet dermatologiczny.
Pozdrawiam - Krystyna.
Obserwuj wątek
    • niusia1803 Re: Dobry dermatolog 12.04.05, 09:37
      dr Jolanta Wojsa. Ul. Kowalska 14 (parter). Chyba przyjmuje w poniedziałki i
      środy. Jej telefon jest w książce tel. Podobno jest bardzo dobra i pracuje też
      na Klinice na Trauguta.
    • bfinger Na dobry początek dnia ;-)) 26.04.05, 10:57
      Pierwszy raz w życiu odwiedzilam dermatologa. Wypadło w przychodni na ul.
      Sienkiewicza - pod okiem zrobił mi sie stan zapalny wielkosci ok. 2 cm kw.
      Usiadłam na krzesełku, pani doktor przeprowadziła wywiad: tzn. czy pracuję i
      gdzie, po czym z wielką lupą podeszła do mnie, aby przyjrzec sie mojej lewej
      kości policzkowej, następnie przepisała antybiotyk i zaleciła za tydzień
      przyjście do kontroli. Spytałam, czy to konieczne, bo prawdopodobnie będę już w
      tym czasie w szpitalu. I wtedy pani zapytała: "a dlaczego?". Odparłam: "bo
      wtedy mam przewidziany termin porodu".
      Pytanie brzmi: czy kobieta-lekarz, który podchodzi do drugiej kobiety w 9
      miesiącu ciąży z lupą, nie jest w stanie zauważyc jej zmienionego stanu???

I teraz wiem, dlaczego Krysia szuka dobrego, prywatnego dermatologa....
        • Gość: modesty Re: Na dobry początek dnia ;-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 22:21
          Droga Minger... zapewne nie znasz starego powiedzonka o lekarzach: "Internista
          wszystko umie, ale nie pomoże.. chirurg nic nie umie, ale pomoże.. dermatolog
          nic nie wie i nie pomoże... a anatomopatolog wszystko wie i chciałby pomóc, ale
          już jest za późno"...? :-) Mam nadzieję, że Twój problem rozwiązał się
          szczęśliwie, zarówno ten pod okiem, jak i ten 9-miesięczny... Owszem, są
          dermatolodzy, którzy oglądają pacjentów bez wstawania zza biurka, ale zapewniam
          Cię, że nie wszyscy..
          • bfinger Re: Na dobry początek dnia ;-)) 05.05.05, 16:11
            Witam,
            jeszcze tego samego dnia tj. 26.kwietnia br. o godz. 19:00 zgłosiłam sie do
            szpitala w Gliwicach celem konsultacji (ginekologicznej), przezorny lekarz
            zostawił mnie na wszelki wypadek, "bo, po co jeżdzić do Zabrza tam i z
            powrotem", a już po północy 27.o4. o godz. 2:00 tuliłam swojego synka ;))))))).
            Dodam tylko, że termin mialam na 3 maja.
            A problem dermatologiczny rozwiązały położne przynosząc codziennie świeży
            rivanol (został jeszcze niewielki ślad).
            Pozdrawiam wszystkich
            Szczęśliwa mama
      • palkac Re: Dobry dermatolog 04.05.05, 21:06
        Ja tez odradzam, brodawke mojej mamy oglądała z odległosci dwóch metrow, nic
        nie powiedziala tylko cos pisala; nawet słowa nie powiedziala o konsultacji z
        onkologiem lub chirurgiem.Kazala przyjsc za 2 tyg tak jakby liczyla ze brodawka
        zniknie. Paranoja!
        W prawdzie nie ma do niej kolejki ale radze poczekac i wybrac któraś z
        pozostałych pań dermatolog z Sienkiewicza (dr Płatek lub Górska).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka