Dodaj do ulubionych

Firma MOTO-TEST - naprawa ?

IP: 83.230.2.* 01.04.08, 18:59
Mam pytanie do osób które naprawiały auto w firmie MOTO-TEST w
Zabrzu przy ul. Pułaskiego 3. Jaka jest wasza opinia czy solidnie
robią blacharkę itp ?
Obserwuj wątek
    • Gość: bodzio Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.zabrze.net.pl 01.04.08, 19:46
      zapomnij o tej firmie
      • Gość: gram Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.08, 21:31
        dokładnie, złodzieje jakich mało!!!
        • Gość: firma Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.za.digi.pl 11.04.08, 10:02
          a ja jestem bardzo zadowolony Fiat CC nie daj się Rysiek
    • marekpiec.zabrze Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? 11.04.08, 23:02
      Polecam warsztat na ul. Galla. Wygladaja troche jak cwaniacy ale
      robia solidnie
      • onufry-z Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? 12.04.08, 02:24
        To jest dobra firma. Korzystam z jej usług od początku.
      • Gość: irenka Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 11:04
        są ok
        • Gość: Karlos Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.jota.za.digi.pl 16.04.08, 21:55
          Nie polecam. Moje matce założyli jakieś używane odmalowane lusterko a policzyli
          jak za nowe!
        • Gość: bibant Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 21:53
          Naprawiałem u nich malucha, potem Tico i zawsze byłem zadowolony. Dodatkowy plus
          to niskie ceny
          • Gość: kolo Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.stk.vectranet.pl 19.07.08, 01:06
            ceny części nie są szczególnie u nich niskie w porównaniu do tego,
            jak kupuje się samemu. ale z drugiej strony nie są wyższe niż w
            podobnych warsztatach no i nie trzeba za tym latać , ściągać z netu
            itd... . raz tam miałem wpadkę. czxyścili mi piszczące hamulce. była
            tylko robocizna . skasowali 170 zł. po kilku miesiącach zaczęło
            znowy piszczeć . ciut bym dołożył i by była wymiana klocków i tarcz
            więc by przestało na dobre piszczeć. no ale to raz na tyle lat co u
            nich robię . to , że mnie taka wpadka nie zraziła do nich to o czymś
            świadczy bo ogólnie są solidni i godni zaufania. właściwie nie
            powinienem polecać bo może być więcej chętnych do robienia u
            nich ;). ale nie mogę napisać o nich źle bo bym nagrzeszył.
    • Gość: KOBIETA Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.zabrze.net.pl 20.04.08, 23:36
      Ja tam jestem zadowolona z ich usłu i tylko tam jeżdże.Mam seicento
      sporting i jak coś jest nie tak to jade i mam pewność że chłopcy nie
      potraktują mnie tam jak:
      "przyjechała baba do mechanika wymienili pół silnika"
      Jeżeli coś sie zepsuje to mówią że jest zepsute a jeśli jest ok to
      nie wymieniają bez potrzeby !!! Jeśli coś jest zepsute do czego
      dopiero doszli to najpierw dzwonią na komórke mówią co jest nie tak
      i pytają czy wymieniać czy nie podając cenę za część i robocizne
      także ja szczerze polecam !!
    • Gość: . Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.scom.za.digi.pl 18.07.08, 20:11
      .
    • Gość: ja Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.15, 13:08
      Robilem geometrie kól w mitsubishi colt i jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy, szybko, solidnie
      bardzo mila obsluga i w dobrej cenie ;) polecam ten warsztat ;)
    • Gość: normalny Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.15, 07:03
      To jest dobra, solidna firma, z której usług korzystam już od wielu lat. Wpisz swoją odpowiedź
      • helanber Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? 06.07.15, 10:40
        Kto ci za reklame zaplacil ? Wlasciciel firmy?
        • Gość: memory5 Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.system2000.3s.pl 06.07.15, 12:42
          Dobrze naprawiaja auta z dawnych zabrzanskich zakladow mechanicznych, najczesciej auto stoi troche u nich i potem sie je odbiera. Wazne ze nic w tym czasie nie popsuja a tylko kasuja naleznosc. Polecam warsztat, nic nie naprawia ale przedewszystkim nic nie popsuja.
    • Gość: Paweł66 Re: Firma MOTO-TEST - naprawa ? IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.22, 14:28
      Nie polecam tej firmy. Naprawiałem tam auto z OC sprawcy. Wymienili mi części na zamienniki najgorszej jakości. Po tygodniu od odebrania auta nadkola odkształciły się i zaczęły sortować o amortyzatory. Jak powiedział mechanik kosztowały 20 zł wie czego ja chcę. Obsługa opryskliwa, było miło do czasu odbioru auta i skasowaniu pieniędzy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka