Dodaj do ulubionych

Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM !

IP: 217.98.20.* 06.06.08, 10:26
Skoro nie radzi sobie J. Rajda, skoro jednostka tak źle pracuje jak
piszą internauci i zauważają mieszkańcy, skoro już wstyd czytać o
kolejnych "wyczynach" z-cy K.Saternus, to może wreszcie czas na
dokonanie zmian w najwyższym kierownictwie straży miejskiej. Moim
zdaniem kandydatura pani Mirosławy zasługuje na uznanie.
Wykształcona, doświadczona. Pani Prezydent - teraz czas na Pani
ruch ! Czekamy na skuteczne działania !
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 11:16
      to przeciez teoretyczka, nawet prawnikiem jest słabiutkim. zero
      talentu do takiej roboty-tam trzeba miec coś wiecej-niż układy
      koleżeńskie ...
      • Gość: mundurowa Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: 217.98.20.* 06.06.08, 11:20
        Raczej to ty jesteś teoretykiem. Prawnikiem Czubała jest, prawem w
        SM zarządza, talent ma wielki, a układy towarzyskie jej
        niepotrzebne. A Rajda ani to prawnik, talentu też niewiele,
        prezentacji zero, a skoro dobry jest do roboty to niech idzie do
        roboty np w terenie na ulicach miasta skoro nie zna się na
        zarządzaniu i kierowaniu. Bo chyba jest za słaby jako komendant.
        • Gość: pytajnik Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 23:30
          Nada się czy nie nada się
          • Gość: Kriss Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 11:03
            Teraz rządzić strażą miejską to wielki obciach. Zatem pani MCU
            nadaje się.
            • Gość: były Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 20:02
              Pani Mirosława na prawie zna się ale za często mówi,że przewracała
              kartki w zespole prawnym. Natomiast woli " świecić" w mediach. Jest
              za bardzo egzaltowana .
              • Gość: so he he he IP: 217.98.20.* 09.06.08, 20:21
                Ona potrafi tylko "świecić". Trochę to za mało aby zostać szefem
                jednostki. Nadaje się co najwyżej na rzecznika prasowego. Nic więcej.
      • Gość: anty-rudzielec Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.26-203-Malgorzaty.e-zabrze.pl 09.06.08, 20:16
        Rudy!!! Przestań pisać te głupie posty!!! Ty już w Zabrzu nie istniejesz!!
        Zaprzedałeś duszę krakusom. Zajmij się tam własnym kiblem!!!
        • Gość: so Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 20:24
          A tak naprawdę to Rajda powinnien chyba pakować walizki. Ma za silną
          konkurencję. Nawet w Mirosławie.
          • Gość: asia Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 20:26
            No a zastępca Katarzyna ? Nie zagraża panu komendantowi ?
          • Gość: ... Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.zabrze.net.pl 09.06.08, 20:27
            w każdym ma konkurencję
            • Gość: asia Re: Mirosława Czubała-nowym Komendantem SM ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 20:42
              W każdym ? Dlaczego ?
              • Gość: mieszkaniec Tylko pani mgr Saternus IP: *.centertel.pl 09.06.08, 21:00
                Chyba Was zaćmiło. Jedyną osoba która wreszcie może zrobi porządek w
                SM jak już wreszcie Rajda odejdzie jest pani magister Katarzyna
                Saternus. Jedyna osoba która zna się na tej pracy. Pani Kasiu.
                Trzymamy kciuki.
                • Gość: widz Re: Tylko pani mgr Saternus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:08
                  Cieszcie się że to Mirosława lub Katarzyna zajmie miejsce po JR a
                  nie np Ślepowron. To byłoby dopiero.
                  • Gość: Schutzmann Re: Tylko pani mgr Saternus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:20
                    Co niektórzy powiadają że tylko Krzysztof Raszpla może być brany pod
                    uwagę jako nowy komendant. Po wyborach to możliwe.
                    • Gość: urzędniczka Re: Tylko pani mgr Saternus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 22:56
                      Zapominacie mili, że na takie stanowisko są konkursy i tu do
                      powiedzenia ma wiele p.prezydent, nadto pan Jarosław będze długo
                      kierował tą nie lubianą formacją
                      • Gość: nauczyciel SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 23:10
                        Jeżeli ten pan Jarosław będzie długo kierował tą jednostką to tym
                        gorzej i dla tej jednostki i dla tego prezydenta który na to
                        pozwala. Poza tym zawsze jest początek i zawsze jest koniec. La
                        roche Tarpéienne est près du Capitole.
                        • Gość: Nowe wieści Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 08:12
                          Mirosława nie planuje zostać komendantem w Zabrzu, ponieważ
                          zastanawia się nad inną ciekawą propozycją - z tego co nam wiadomo -
                          matrymonialną z królewskiego miasta (i nie chodzi o JW)...
                          • Gość: w temacie Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.tpnet.pl 10.06.08, 09:30
                            Mirosława nie planuje zostać komendantem w Zabrzu bo nigdy nikt jej
                            tego nie zaproponuje. Chyba tylko samobójca zdecydowałby się na ten
                            krok. Nadaje się za to do królewskiego miasta nawet na sam Wawel ale
                            chyba jako obieraczka kartofli. Już próbowała wyemigrować do Krakowa
                            ze SM Zabrze ale nie przyjął ją królewski magistrat jak i pogonił ją
                            jej były szef z Zabrza. Teraz nadrabia miną.
                            • Gość: wyborca Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 10:07
                              Raszpla wróci do Zabrza do SM po wyborach i wtedy pogoni te Asie,
                              Kasie, Mirki i inne przypadkowe osoby ze stanowisk i wreszcie będzie
                              porządek.
                            • Gość: dobre Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 10:10
                              Tu nie było mowy o pracy tylko o zamęściu:-)))
                              I wygląda na to że to Ona kogoś pogoniła:-)))(słyszałem że
                              zabrzańskiego byłego szefa)
                              • Gość: w temacie Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.tpnet.pl 10.06.08, 10:22
                                Kobieta rozwódka przed 40 z dzieckiem szuka kandydata na męża. I to
                                aż w Krakowie. Czyżby w Zabrzu nikt już jej nie chciał ? Hahahahaha.
                                A to ci oferta. Już widzę te tłumy chętnych goniących do ołtarza
                                hahahaha
                                • Gość: zorientowany Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 10:31
                                  Przykro mi Januszu ale jednak ktoś się znalazł
                                  • Gość: w temacie Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.tpnet.pl 10.06.08, 13:25
                                    Gość portalu: zorientowany napisał(a):

                                    > Przykro mi Januszu ale jednak ktoś się znalazł


                                    Wreszcie !!!!
                                    Biedny ten kto dał się złapać hehehehe
                                    • Gość: w temacie Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.tpnet.pl 10.06.08, 13:29
                                      Z niecierpliwością zatem czekamy na zaślubiny. I na tego jelenia.
                                    • Gość: strażnicy Re: SM działa nieudolnie. Taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 13:32
                                      poznaliśmy go - fajny gość
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka