Gość: mundurowa
IP: 217.98.20.*
06.06.08, 10:26
Skoro nie radzi sobie J. Rajda, skoro jednostka tak źle pracuje jak
piszą internauci i zauważają mieszkańcy, skoro już wstyd czytać o
kolejnych "wyczynach" z-cy K.Saternus, to może wreszcie czas na
dokonanie zmian w najwyższym kierownictwie straży miejskiej. Moim
zdaniem kandydatura pani Mirosławy zasługuje na uznanie.
Wykształcona, doświadczona. Pani Prezydent - teraz czas na Pani
ruch ! Czekamy na skuteczne działania !