Gość: celina
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.10.03, 23:01
Bylam tam, a czemu mialam nie być? I nic nie kupilam:( Kur rosolowych za 1.99
juz w poludnie chyba nie bylo, gdy spytalam, powiedzieli mi ze dzis juz nie
bedzie. Patrze pakowane ciastka... ladnie opakowane,po 2 sztuki w jednym
plastykowym pudeleczku, duza wielka cena z przodu polki i potem na kazdym
opakowaniu 2.39 - oplaci sie. Biore do reki chce kupic,a dopiero tam widze
malutkimi literkami: x2
Wiec pytam sie czy nie powinna byc cena opakowania? Czy z przodu polki nie
powinno pisac 4,78? a moze powinnam zniszczyc opakowanie i wyciagnac sobie 1
sztuke?