Gość: Obserwator
IP: *.bater.net.pl
16.02.09, 19:58
czy nikogo nie interesuje "rozbieranie" wrakow samochodowych pod
nosem siedziby strazy miejskiej na ul. Stalmacha? Ciekawostka jest
takze to, ze to czeste miejsce łapanek naszej policji, ktora nagle
od kilku dni zniknela z tego miejsca....