Dodaj do ulubionych

Wraki pod nosem strazy miejskiej

IP: *.bater.net.pl 16.02.09, 19:58
czy nikogo nie interesuje "rozbieranie" wrakow samochodowych pod
nosem siedziby strazy miejskiej na ul. Stalmacha? Ciekawostka jest
takze to, ze to czeste miejsce łapanek naszej policji, ktora nagle
od kilku dni zniknela z tego miejsca....
Obserwuj wątek
    • Gość: ona Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: 74.63.224.* 16.02.09, 20:35
      Te wraczysko od ponad 3 miesiecy zaśmieca ten rejon miasta. 50 m od
      siedziby strazy miejskiej. Codziennie przejeżdża tą drogą komendant
      Rajda i inni członkowie tego kierownictwa. I co ? I nic. W dupie
      to mają. Kolejny przykład skuteczności naszej straży miejskiej.
      Wiaterku - wracaj jak najszybciej
    • Gość: stańczyk Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 21:52
      Jak mi się zdaje, to misiaki stoją na stalmacha dalej, a wrak dzisiaj zdaje się
      leżał już na dachu.
      • Gość: ona Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: 74.63.224.* 16.02.09, 21:57
        Czy to nie zasługuje na słowo SKANDAL ? 50 metrów os straży
        miejskiej stoi parę miesięcy wraczysko. Skutecznie olewa się temat
        wraku w centrum miasta. Wstydzę się za takie władze miasta.
        • gotti7 Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej 17.02.09, 10:05
          oni liczą na złomiarzy, poczekajcie jeszcze trochę i zniknie
    • Gość: wyborca Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 11:31
      Może straż miejska zainteresuje się nieużywanym od kilku lat, pozbawionym kół
      maluchem pod blokiem na Franciszkańskiej 32?
      • Gość: strasznik Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 11:57
        SM w Zabrzu nie ma czasu na głupoty i i interesowanie się jakimiś
        wrakami.
        • Gość: kasia Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: *.centertel.pl 17.02.09, 17:56
          SKANDAL aby przez pare mcy SM nie interesowala sie tym co 50 m od
          nich. Macie SKUTECZNĄ SM (sic!)
          • mat.cz Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej 17.02.09, 19:43
            gościu tym oplem nie wyrobił na zakręcie hi hi
    • Gość: obserwator Re: Wraki pod nosem strazy miejskiej IP: *.bater.net.pl 17.02.09, 22:13
      dzis ponownie przejezdzalem tamtedy ok. godz 10.00 i jak gdyby nigdy
      nic znow misiaki miały tam łapanke. Wstyd panowie policjanci!!!
      • gotti7 Re: chyba znieczulica 19.02.09, 19:34
        chyba jak głos zabrza zrobi fotkę to wtedy ktoś zacznie
        działać ,tylko szkoda że sąsiedzi przejeżdzając tą ulicą widzą takie
        cos !
        • Gość: niedorajda Straż Miejska jest nieudolna IP: 74.63.224.* 19.02.09, 20:16
          Szlag trafia człowieka jak widzi jak obecnie działa Straż Miejska
          pod rządami komendanta Rajda i jego dwóch z-ców. Wrak na Stalmacha
          od paru miesięcy SM nie umie usunąć. Ja bym najlepiej te wraczysko
          ustawił pod oknami Urzędu Miejskiego Prezydent Szulikowej. Wtedy
          zapewne szybko by zniknął. Wstyd i hańba jak dziś pracuje straż
          miejska. Takie to "skuteczne kadry" kierują strażą miejską i innymi
          firmami w mieście. Ekipa SKUTECZNYCH do kosza na śmieci !
          Proponujęzatrudnić kolejnych 2 zastępców komendanta i kolejną
          sekretarkę byle kompetentną. Może wtedy wrak zniknie.
          • Gość: były Re: Straż Miejska jest nieudolna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 10:20
            www.zabrze.naszemiasto.pl/wydarzenia/962765.html
            Każdego roku wyrzucamy olbrzymie ilości śmieci. Niestety, nie zawsze
            do odpowiednich kontenerów, dlatego dzikich wysypisk w Zabrzu nie
            brakuje. Na szczęście, coraz więcej mieszkańców chętnie segreguje
            odpady, mimo że worki do segregacji najtańsze nie są. Co więcej,
            młodzi zabrzanie coraz częściej włączają się w ekologiczne akcje w
            mieście
            Toniemy w śmieciach. Są w naszym mieście miejsca, które wyglądają po
            prostu jak dzikie wysypiska. Jedno z nich znajduje się przy granicy
            z Rudą Śląską. Takie dzikie wysypisko jest też w Maciejowie,
            Rokitnicy, a i w pozostałych dzielnicach nie jest lepiej. Niestety
            część mieszkańców wyrzuca śmieci w miejscach niedozwolonych. Grozi
            za to mandat w wysokości 50 zł. Delikwent dostaje też nakaz
            posprzątania terenu. Jeśli odmówi przyjęcia mandatu od strażnika
            miejskiego, sprawa trafia do sądu grodzkiego. I tu kara może być
            wyższa - nawet do 500 zł. Dostajemy sporo zgłoszeń od mieszkańców,
            którzy widzą, że ktoś np. podjeżdża samochodem i wyrzuca gruz.
            Mieszkańcy robią też zdjęcia - mówi Mirosława Czubała-Uziel,
            rzeczniczka straży miejskiej.

            BZDURA! W TEJ SPRAWIE NIEKOMPETENCJA SM JEST PRZEOGROMNA!DLACZEGO
            RZECZNIK SM NIE POCHWALILA SIE ILE TO MANDATOW WYSTAWILI STRAZNICY
            ZA TO WYKROCZENIE ? BO NIE MA CZYM SIE CHWALIĆ ! ILE TO WYSYPISK
            ZLIKWIDOWALA STRAZ MIEJSKA? NIE MA TEGO W TEKSCIE BO NIE
            ZLIKWIDOWALA ZAPEWNE ANI JEDNEGO! ZASTANAWIAM SIE NAD JEDNYM. PO CO
            NAM TAK NIEUDOLNA STRAZ MIEJSKA? TO JUZ NAWET NIE JEST PRZEDSZKOLE,
            TO JEST ŻLOBEK O NAZWIE "STRAŻ MIEJSKA" UTRZYMYWANY ZA MOJE
            PIENIĄDZE. MAM NADZIEJE ŻE NOWA WŁADZA W ZABRZU PORADZI SOBIE Z TĄ
            NIEUDOLNIE ZARZĄDZANĄ FIRMĄ MIEJSKĄ
            • Gość: głupotowstrzymywac Re: brawo dla społeczeństwa IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.09, 11:56
              Ja zastanawiam sie również nad tym czy społeczeństwo jest udolne
              skoro miast wysypać do kontenera to wywozi na obrzeża miasta lub do
              lasu i tam syfi???? Po co nam tak nieudolne i brudzące
              społeczeństwo??? Wysłać go do przedszkola niech pobiera nauki co
              robic ze śmieciami??? Twoje podatki pójdą (jak ich masz wogóle) na
              utrzymanie przedszkola a społeczeństwo zostanie nauczone porządku i
              kultury,zasad współistnienia w realu i nie będą potrzebne żadne
              straże miejskie czy policje.
              • boczek39 Re: brawo dla społeczeństwa 21.02.09, 14:35
                jak będzie odpowiednia ilosc kontynerow i pojemnikow na segregację
                odpadów to problem będzie mniejszy ,no i oczywiscie częstotliwosc
                wywozu tych smieci ,widac jak często pojemniki w trzech kolorach są
                przepełnione !
              • Gość: asia adsl.inetia.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:40
                adsl.inetia.pl - specjalistko od parzenia lurowatej kawy. Tyle lat
                pracujesz w tej straży a dalej tuk jesteś jakim byłaś. To że w
                naszym mieście nie jest potrzebna już straż miejska to nie musisz
                nikogo przekonywać. Wiemy o tym wszyscy! Pokazujecie swoją
                nieudolnością że lepiej rozwiązać taką straż niż utrzymywać
                nieudolną służbę. A poza tym strażniczko od siódmej boleści,
                właśnie po to powołano w Zabrzu i w innych miastach straże miejskie
                aby pilnowała PORZĄDKU i CZYSTOŚCI ! Czyli nie dopuszczała do
                tworzenia dzikich wysypisk a jak jmuz powstaną to aby doprowadzała
                do ich szybkiego usuwania. Ale taki TUK jak Ty zrozumieć tego nie
                potrafi zatem nie dziwi mnie Wasza neudolność. Bo cóż można wymagać
                od takich strażników jak Ty. Straż padła na pysk. I chyba już sie
                nie podniesie.
                • Gość: lecytyna Re: .neoplus.adsl. tłuku masz sklerozę? IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.09, 20:30
                  .neoplus.adsl. tłuku masz sklerozę,albo nie chcesz pamiętac że moja
                  kawa zawsze ci smakowała??? Twoje malkontentctwo bije z każdego
                  twojego wpisu.Dopada cię męski przekwit.A w naszym mieście są
                  potrzebne przedszkola.I nie podszywaj się pod kobiece imiona typu
                  Asia czy Ewwwa bo ci jajka zanikną.Sorry ale zniżam się do twojego
                  poziomu intelektualnego dlatego więcej z tobą nie będę polemizować
                  na ty forum bo nie chcę się cofać.
                  • Gość: asia Straż Miejska - wstyd dla miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 21:17
                    Twojej kawy nie piłem i pić nie zamierzam. A co twojego "poziomu" to
                    już wielu go ocenia. I to niezbyt korzystnie dla Ciebie adsl.netia.
                    Twoje wpisy tylko to potwierdzają. Więc nie zniżaj sie jeszcze
                    bardziej. Zajmij się lepiej usunieciem tego wraka co od miesięcy
                    stoi pod Waszą siedzibą i na ktorego codziennie spoglądasz jadąc do
                    pracy za moje podatki. Mniej będzie wstydu.
                    • Gość: smakosz kawy Re: Straż Miejska - wstyd dla miasta IP: *.kokarda.pl 21.02.09, 21:36
                      Halo halo ostudźmy emocje. Pani Asiu (prawdziwa Asiu) to naprawdę
                      wstyd i hańba aby strażnicy nie poradzili sobie z tak prostą sprawą
                      jak wrak samochodu. Nie dziwią zatem zbytnio te wpisy. A kawy
                      parzyła Pani niezłe.
                      • Gość: zaborzanin Re: Straż Miejska - wstyd dla miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 16:46
                        Wrak jak stał to stoi nadal. O przepraszam, teraz leży na dachu!
                        Może warto uczynić z niego atrakcję turystyczną Zabrza? Pokazywać go
                        mieszkańcom ościennych gmin jako przejaw "skuteczności" prezydenta
                        miasta w usuwaniu odpadów z centrum miasta?
                        • boczek39 Re: Straż Miejska - wstyd dla miasta 24.02.09, 18:42
                          mamy taki ładny (deptak) którym i tak nikt nie depta to zamykają go
                          dla ruchu samochodów ,a puszczają ruch przez stalmacha przez takie
                          widoki ! to co mamy ładne nikt nie widzi z sąsiadów zmotoryzowanych
                          • Gość: haniu Re: Straż Miejska - wstyd dla miasta IP: *.bmj.net.pl 28.02.09, 17:08
                            wrak ktos juz zabral ,czy to zlomiarze lub po interwencji sm ? jak
                            sadzicie ?
                            • Gość: ORTOGRAF Re: Straż Miejska - wstyd dla miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.09, 19:34
                              SIEDEM MIESIĘCY STAŁ WRAK NA ULICY STALMACHA 50 METRÓW OD SM.
                              WIELKI TO SUKCES MIASTA ZE WRESZCIE UDALO SIĘ GO USUNĄĆ. CZYŻBY
                              NASTĄPIŁA REAKCJA DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO GŁOSU ? BO TYLKO TO DZIAŁA
                              NA TYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ. STRACH PRZED KRYTYKĄ PRASY.
                              • Gość: poeta Historia z morałem IP: *.se 17.04.09, 14:05
                                Gdy do Zabrza wrócił Wiaterek,
                                poszedł Rajduś na spacerek,
                                koło Kasi na polanie,
                                co pracuje niesłychanie.

                                Kasia widząc go z daleka:
                                mówi -oj uważaj, bo tam rzeka!
                                niepotrzebne tu wywody,
                                bo jak wpadniesz tam do wody
                                to utoniesz w niej bez śladu
                                i zostaniesz bez obiadu.
                                Rajduś jednak dalej bieży
                                i nie spyta, co należy.

                                Brzeg jest stromy, późna pora,
                                obok w ziemi lisia nora.
                                W wodzie laski przepływają,
                                co wesołe minki mają.

                                Patrzy Rajduś myśli snuje:
                                -złapać ktorąś popróbuję!
                                Się nachyla tuż nad wodę,
                                chce obejrzeć laski młode…

                                Lisek z strachu pisnął w gruncie
                                - oj, nie skończy sie na buncie!
                                Nagle plusk! - oj będą szkody,
                                Bowiem Rajduś wpadł do wody!

                                Zaraz fala go porywa,
                                główkę, nosek też zakrywa,
                                Rajduś krzyczeć nie jest w stanie:
                                kto usłyszy na polanie?
                                może Mira sie zlituje
                                i po Wiatra pocwałuje?

                                Ale Mira w miejscu stoi
                                iść po Wichra to się boi…
                                Zanim zdołałaby coś wrzasnąć,
                                Kasia z siekierą mógłaby ją trzasnąć…

                                Zniknął w wodzie Rajduś mały,
                                dwie, trzy laski zapłakały,
                                Długi płakał też na brzegu
                                i rodzina z nim w szeregu.

                                Zanim cała przeszła nocka,
                                Rajduś spłynął był do Płocka,
                                Albo jeszcze dalej w morze,
                                gdzie tłuściutkie są węgorze -

                                Może kiedy co powiedzą,
                                ale oni cicho siedzą…

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka