Dodaj do ulubionych

Prawda i Michale

16.06.06, 10:23
Michal jeszcze nie zlozyl komputera ale...
- jest w Pile
- okazalo sie ze panienka ma chlopaka
- michal spakowal manatki i natyhmiast wrocil do domu
Naprawde nie ma czego zalowac...
Przypomina mi sie wulgarna ale jakze prawdziwa piosenka (na melodie
Lambethwalka)
Wez pod reke panne swa
idz nad Warte utop ja
i zawolaj: Hej!
jednej k... mniej
Obserwuj wątek
    • mi.ka.n Re: Prawda i Michale 16.06.06, 10:47
      Co za podłość z jej strony.Lubi grac widac na ludzkich uczuciach.Ale żeby az do
      tego stopnia?!Będzie miał chłopak przestroge na przyszłość.
      • kicior99 Re: Prawda i Michale 16.06.06, 10:49
        nie mowiac o straconych pieniadzach - sporo tego. Zal mi go z calego serca bo
        to chlopak zaslugujacy jak rzadko kto na prawdziwa milosc.
        • mi.ka.n Re: Prawda i Michale 16.06.06, 11:00
          Z Jego zaangażowania uczuciowego na to wygladało.Mnie tez Go serdecznie
          żal.Ciężko Mu sie będzie pozbierac po takim rozczarowaniu.Kto z nas nie zna
          tego uczucia .Michał glowa do góry i nie rozmyślaj bo szkoda zdrowia.
          • pluskat Re: Prawda i Michale 16.06.06, 15:50
            biedny...
    • mi.ka.n Re: Prawda i Michale 17.06.06, 13:58
      Nie rób tego.Wiem,że twoje szczere uczucie zostało bardzo nadszarpnięte i
      mówisz pod wplywem emocji.Kto wyzej ceni namiętnosci i pożądania niż uczucia
      nie jest wart prawdziwej miłośći.
    • mi.ka.n Re: Prawda i Michale 17.06.06, 14:04
      Wiem ,ze nie posuniesz sie do tego.Ale jak sie wywnetrzysz z tego co Cie boli
      będzie Ci lzej.
      • kruwsko66 Re: Prawda i Michale 17.06.06, 14:09
        oki ale ona nauczke powina dostac raz i do konca zycia pamietac o tym ze tak
        sie nierobi
        • mi.ka.n Re: Prawda i Michale 17.06.06, 14:14
          Pamiętaj są ludzie dobrzy i żli .Ona do tych drugich nalezy.
          • kruwsko66 Re: Prawda i Michale 17.06.06, 14:22
            wiec ja tesz bede zly i ona nauczke dostanie jusz nieskrzywdzi zadnego innego
            chlopaka
            • pluskat Re: Prawda i Michale 17.06.06, 15:37
              najlepsza nauczka, jak sie juz do niej wiecej nie odezwiesz i bedziesz ja ignorowal.
              takie dziewczyny, co to z miejsca
              • pluskat Re: Prawda i Michale 17.06.06, 15:42
                ... wyznaja milosc sa bardzo podejrzane.
                na drugi raz nie dasz sie nabrac.
                • kicior99 Re: Prawda i Michale 17.06.06, 16:22
                  wlasnie./ Po prostu daj jej spokoj - nie jest warta twojego zainteresowania.
                  • kruwsko66 Re: Prawda i Michale 17.06.06, 18:31
                    tak tak jednego sie nauczylemze nigdzie poza piłę nie wyjade jezeli jusz to
                    dziewczyna ma byc z pily bo ja nigdzie jusz do zdnej nie pojade
    • kicior99 Re: Prawda i Michale 17.06.06, 16:21
      Nie rob tego. Wystarczy jej swiadomosc ze jest zdzira.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka