Dodaj do ulubionych

bliskość?

14.07.12, 11:32
net staje się namiastką bliskości. Z jakiś powodów jest trudno wchodzić w relacje, budować związki to net daje złudne poczucie bycia z kimś blisko. To takie nawiązanie do wątku butelki wink.
Obserwuj wątek
    • facet699 Re: bliskość? 14.07.12, 12:22
      to tylko część prawny. Dla tych, którzy w czasach bez internetu radzili (by) sobie doskonale takie internetowe znajomości to tylko uzupełnienie realnego życia. Natomiast dla mniej przebojowych internet daje szansę bardziej zaistnieć, może nawet osiągnąć to co byłoby poza ich zasięgiem.
    • green.amber Re: bliskość? 14.07.12, 12:26
      hymmm nie wiem czy tu nie za dużo założeń jak na dwie linijki tekstu...
      wiem natomiast, że na mnie net od wczoraj działa jakoś nieco przygnębiająco, więc zbieram się do pozbliżania w realu, tylko nie mogę się zdecydować w czym to zbliżanie będzie mi wygodnie uskuteczniaćwinksmile
      • torado Re: bliskość? 14.07.12, 13:51
        green.amber napisała:

> hymmm a złudzenia powstają i tkwią w naszych głowach... na ile sieć im pomaga??
        > winksmile

bliskość to poczucie bliskości mentalnej, psychicznej ale i fizycznej......więc bez bliskości fizycznej bliskość staje się niepełna...... . Net bardzooooooo pomaga złudzeniom...bardzoooo wink zwłaszcza jak znajomość jest tylko netowa.......
        • czarny.onyks Re: bliskość? 14.07.12, 22:23
          torado napisała:

Net bardzooooooo p
          > omaga złudzeniom...bardzoooo wink zwłaszcza jak znajomość jest tylko netowa.....

oj, baaardzo.....a potem następuje spotkanie i trach...pękają złudzenia jak bańki mydlane....
          dlatego trzeba szybko zrobić rachu ciachu i spotkać się wink

zazwyczaj zbyt wiele złudzeń maja kobiety...ech ta nasza głupia, kobieca wyobrażnia.....wink
    • preczzglupota net.. fajsbuk... 18.07.12, 18:51
      i odpada cała niewerbalna otoczka...

a przed monitorem ma sienie realnego człowieka - tylko wyobrażenie o nim.

w konfrontacji z rzeczywistością - wyrzut katecholamin z nadnerczy i reakcja ucieczki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka