Dodaj do ulubionych

Profesor...

14.03.18, 18:52
...nie żyje...
Niezwykły człowiek to był.
www.hawking.org.uk/
Obserwuj wątek
    • witrood Re: Profesor... 14.03.18, 20:07
      Nie znałem bliżej. Może i niezwykły. W fizyce kiepski jestem, acz chyba zaczyna mi się podobać astronomia. Lubię se w gwiazdy popatrzeć. Wczoraj było ładnie widać.
      • marcepanka313 Re: Profesor... 14.03.18, 20:20
        Śmierć jest sprawiedliwa i nie ominie nikogo.
        Niesprawiedliwe jest to, że do niektórych przychodzi zbyt wcześnie.
      • szarlotka_ja Re: Profesor... 14.03.18, 20:22
        Ja go głównie podziwiałam jak sobie z chorobą radził. Fakt, że on swoim umysłem zarabiał sporą kasę i miał na te wszystkie sprzęty dookoła, ale sam fakt z czym się zmagał. SLA to chyba najgorsza choroba świata suspicious. W każdym razie ja gdybym na SLA zapadła to bym se od razu w łeb palnęła wink.

        A może Wituś (albo każdy, może wesprzeć) by wsparł złotówką małego, dzielnego chłopca? www.siepomaga.pl/jazdakarola
        Dziś czytałam jego historię... crying.
        • marcepanka313 Re: Profesor... 14.03.18, 20:36
          Nie chodzi o licytowanie, która jest gorsza.On miał możliwość przeżyć sporo lat.Moja siostra chorowała pół roku.Bez żadnej nadziei na cud.
        • witrood Re: Profesor... 14.03.18, 20:42
          Będę miał na uwadze. Za chwilę będę rozliczał pit.
          • s.finka Re: Profesor... 15.03.18, 19:50
            Z tak ciężką chorobą to i tak przeżył niemało. Oglądałam "Teorię wszystkiego" -wspaniały film ,cudowna muzyka.www.youtube.com/watch?v=nMFUkbr7ymY Zawsze gdy słyszę tę melodię łezka kręci się w oku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka