12.03.22, 18:34
Bocian przybył 😊
Obserwuj wątek
    • silencjariusz Re: Pierwszy 12.03.22, 18:42
      Późno.tongue_out Ja bociany widziałem już z dwa tygodnie temu.wink Piękne krokusy.
      • szarlotka_ja Re: Pierwszy 12.03.22, 19:11
        Nie mógł Sil napisać? To bym się tak nie wysilała, omal z balkonu nie wypadłam żeby go zobaczyć tongue_out.
        • silencjariusz Re: Pierwszy 13.03.22, 00:09
          I bardzo dobrze. Pierwszego w roku bociana trzeba obserwować ze szczególnie dużym zaangażowaniem.smile
          • obrotowy tak, ale... 15.03.22, 18:13
            silencjariusz napisał:
            > ... Pierwszego w roku bociana trzeba obserwować ze szczególnie dużym zaangażowaniem.smile


            tak, - ale przezornie nalezy przed tym zamknac okno:
            .
            pl.dreamstime.com/obraz-royalty-free-kresk%C3%B3wka-bocian-z-dzieckiem-image34608106
    • baenzai Re: Pierwszy 12.03.22, 20:43
      Mucha mi usiadła na twarzy ostatnio.
      • obrotowy Ostatnia ? 15.03.22, 20:18
        baenzai napisał:
        > Mucha mi usiadła na twarzy ostatnio.


        jesli ta - co na zdjeciu - to nie musisz jej przeganiac...
    • obrotowy zawsze kiedys jest ten Pierwszy... 13.03.22, 18:14
      a potem przybywa ich coraz wiecej...
      .
      www.youtube.com/watch?v=Q0M2ti_sc0I
    • szarlotka_ja Re: Pierwszy 14.03.22, 21:37
      Jest i drugi big_grin
      • silencjariusz Re: Pierwszy 14.03.22, 21:44
        Ja już zaglądam do bocianiego gniazda. Ale jeszcze puste jest.
        • szarlotka_ja Re: Pierwszy 14.03.22, 21:58
          To ja aż tak wścibska nie jestem wink
          • silencjariusz Re: Pierwszy 14.03.22, 22:28
            Mam możliwość, to podglądam.wink
    • stasi1 Re: Pierwszy 15.03.22, 09:52
      A gdzie to szarlotka go widzi? Ja pomimo nowych okularów ani wząb
      • szarlotka_ja Re: Pierwszy 15.03.22, 21:30
        Za oknem wink
        • szarlotka_ja Re: Pierwszy 15.03.22, 21:31
          To znaczy teraz go nie widzę, bo jest ciemno, ale w dzień jak się człowiek wychyli z balkonu to widać wink
        • stasi1 Re: Pierwszy 18.03.22, 07:52
          Myślałem że na zdjęciu był! Ja jeszcze nie widziałem bociana, może jutro jak będę w rodzinnych stronach
    • silencjariusz Re: Pierwszy 15.03.22, 22:19
      Żurawie dziś pięknie krzyczały.
      • szarlotka_ja Re: Pierwszy 15.03.22, 22:23
        A to nie wiem, u mnie nie ma.
        Wieczorem różne ptaki pięknie śpiewały wink
        • silencjariusz Re: Pierwszy 15.03.22, 22:35
          U mnie jeszcze nie bardzo.
    • marcepanka313 Re: Pierwszy 20.03.22, 10:39
      Pierwsza kradzież.... forsycje.... wink
      • obrotowy jak pierwszy raz - to wyrok w zawieszeniu... 07.04.22, 15:52
        marcepanka313 napisała:
        > Pierwsza kradzież.... forsycje.... wink


        jak pierwszy raz - to wyrok w zawieszeniu...

        i miesiac sprzatania ulic - w ramach prac spolecznych...
    • stasi1 Re: Pierwszy 06.04.22, 23:45
      Ja dopiero dzisiaj dwa na gnieździe widziałem, stały . W mojej wiosce jest jedno gniazdo ale nieszczęśliwe
    • silencjariusz Re: Pierwszy 07.04.22, 19:39
      Pierwsza burza dała się słyszeć i widzieć.
      • obrotowy Ty nie wiesz, co to kobieca Burza... 07.04.22, 19:50
        silencjariusz napisał:
        > Pierwsza burza dała się słyszeć i widzieć.


        Ty nie wiesz, co to kobieca Burza...

        i dobrze, ze nie wiesz.
      • szarlotka_ja Re: Pierwszy 07.04.22, 20:31
        A może to były odgłosy walk z Ukrainy?
        • silencjariusz Re: Pierwszy 07.04.22, 21:01
          Pod Grodnem? Burza to była.
          • obrotowy Pierwszy i ostatni... 07.04.22, 21:09
            silencjariusz napisał:
            > Pod Grodnem?


            wytlumacz jej moze na privie ?

            jak to pod Grodnem bywalo.

            mlode dziewcze, - nie musi wszystkiego wiedziec.
    • szarlotka_ja Re: Pierwszy 08.04.22, 21:41
      Jest i drugi 🤗
      • silencjariusz Re: Pierwszy 08.04.22, 21:43
        U moich jest już jajko.wink
        • szarlotka_ja Re: Pierwszy 08.04.22, 21:56
          U moich dopiero remont.
          • silencjariusz Re: Pierwszy 08.04.22, 22:01
            Ważne, że są.smile
            • szarlotka_ja Re: Pierwszy 08.04.22, 22:10
              Otóż to.
          • silencjariusz Re: Pierwszy 12.04.22, 23:53
            Są już cztery jaja.smile
            • szarlotka_ja Re: Pierwszy 13.04.22, 19:08
              Na bogato 😊
              • silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 19:46
                Dokarmiane, to stać je na dużą rodzinę. Bez socjalu pewnie byłoby im ciężko taką gromadę wyżywić.
                Siedzę se pod wiśnią i nacieszyć się nie mogę. Tak fantastycznie ptaki się drą. A teraz, wieczorem, jakby z jeszcze większym zaangażowaniem dzioby drą.smile
                • szarlotka_ja Re: Pierwszy 13.04.22, 21:34
                  Najpiękniej to nad ranem śpiewają wink
                  • silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 23:31
                    Wierzę na słowo. Bo nad ranem to smacznie śpię.wink
    • samysliciel Re: Pierwszy 08.04.22, 22:33
      Kle, kle boćku, kle, kle.
      Witaj nam bocianie.
      Łąka ci szykuje,
      łąka ci szykuje
      żabki na śniadanie.

      Kle, kle boćku kle, kle.
      Usiądź na stodole.
      Chłopcy ci zrobili, chłopcy ci zrobili
      gniazdo w starym kole.

      Kle, kle boćku kle, kle.
      Witamy cię radzi.
      Gdy zza morza wracasz, gdy zza morza wracasz
      wiosnę nam prowadzisz.

      https://www.pngitem.com/pimgs/m/171-1715357_transparent-baby-girl-clipart-black-and-white-stork.png

      Łaaapcie big_grin wink
    • silencjariusz Re: Pierwszy 09.04.22, 17:49
      Mam i ja.
      • szarlotka_ja Re: Pierwszy 13.04.22, 22:07
        Ładne.
        U mnie w pracy to śliwy już kwitną.
        • silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 23:33
          W chutorze jeszcze nie. W zasadzie cały czas w nocy jest poniżej 0. Może dziś będzie na +.
    • stasi1 Re: Pierwszy 24.06.22, 17:18
      Wczoraj widziałem w gnieździe dwa małe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka