silencjariusz Re: Pierwszy 12.03.22, 18:42 Późno. Ja bociany widziałem już z dwa tygodnie temu. Piękne krokusy. Odpowiedz Link
szarlotka_ja Re: Pierwszy 12.03.22, 19:11 Nie mógł Sil napisać? To bym się tak nie wysilała, omal z balkonu nie wypadłam żeby go zobaczyć . Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Pierwszy 13.03.22, 00:09 I bardzo dobrze. Pierwszego w roku bociana trzeba obserwować ze szczególnie dużym zaangażowaniem. Odpowiedz Link
obrotowy tak, ale... 15.03.22, 18:13 silencjariusz napisał: > ... Pierwszego w roku bociana trzeba obserwować ze szczególnie dużym zaangażowaniem. tak, - ale przezornie nalezy przed tym zamknac okno: . pl.dreamstime.com/obraz-royalty-free-kresk%C3%B3wka-bocian-z-dzieckiem-image34608106 Odpowiedz Link
obrotowy Ostatnia ? 15.03.22, 20:18 baenzai napisał: > Mucha mi usiadła na twarzy ostatnio. jesli ta - co na zdjeciu - to nie musisz jej przeganiac... Odpowiedz Link
obrotowy zawsze kiedys jest ten Pierwszy... 13.03.22, 18:14 a potem przybywa ich coraz wiecej... . www.youtube.com/watch?v=Q0M2ti_sc0I Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Pierwszy 14.03.22, 21:44 Ja już zaglądam do bocianiego gniazda. Ale jeszcze puste jest. Odpowiedz Link
stasi1 Re: Pierwszy 15.03.22, 09:52 A gdzie to szarlotka go widzi? Ja pomimo nowych okularów ani wząb Odpowiedz Link
szarlotka_ja Re: Pierwszy 15.03.22, 21:31 To znaczy teraz go nie widzę, bo jest ciemno, ale w dzień jak się człowiek wychyli z balkonu to widać Odpowiedz Link
stasi1 Re: Pierwszy 18.03.22, 07:52 Myślałem że na zdjęciu był! Ja jeszcze nie widziałem bociana, może jutro jak będę w rodzinnych stronach Odpowiedz Link
szarlotka_ja Re: Pierwszy 15.03.22, 22:23 A to nie wiem, u mnie nie ma. Wieczorem różne ptaki pięknie śpiewały Odpowiedz Link
obrotowy jak pierwszy raz - to wyrok w zawieszeniu... 07.04.22, 15:52 marcepanka313 napisała: > Pierwsza kradzież.... forsycje.... jak pierwszy raz - to wyrok w zawieszeniu... i miesiac sprzatania ulic - w ramach prac spolecznych... Odpowiedz Link
stasi1 Re: Pierwszy 06.04.22, 23:45 Ja dopiero dzisiaj dwa na gnieździe widziałem, stały . W mojej wiosce jest jedno gniazdo ale nieszczęśliwe Odpowiedz Link
obrotowy Ty nie wiesz, co to kobieca Burza... 07.04.22, 19:50 silencjariusz napisał: > Pierwsza burza dała się słyszeć i widzieć. Ty nie wiesz, co to kobieca Burza... i dobrze, ze nie wiesz. Odpowiedz Link
obrotowy Pierwszy i ostatni... 07.04.22, 21:09 silencjariusz napisał: > Pod Grodnem? wytlumacz jej moze na privie ? jak to pod Grodnem bywalo. mlode dziewcze, - nie musi wszystkiego wiedziec. Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 19:46 Dokarmiane, to stać je na dużą rodzinę. Bez socjalu pewnie byłoby im ciężko taką gromadę wyżywić. Siedzę se pod wiśnią i nacieszyć się nie mogę. Tak fantastycznie ptaki się drą. A teraz, wieczorem, jakby z jeszcze większym zaangażowaniem dzioby drą. Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 23:31 Wierzę na słowo. Bo nad ranem to smacznie śpię. Odpowiedz Link
samysliciel Re: Pierwszy 08.04.22, 22:33 Kle, kle boćku, kle, kle. Witaj nam bocianie. Łąka ci szykuje, łąka ci szykuje żabki na śniadanie. Kle, kle boćku kle, kle. Usiądź na stodole. Chłopcy ci zrobili, chłopcy ci zrobili gniazdo w starym kole. Kle, kle boćku kle, kle. Witamy cię radzi. Gdy zza morza wracasz, gdy zza morza wracasz wiosnę nam prowadzisz. Łaaapcie Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Pierwszy 13.04.22, 23:33 W chutorze jeszcze nie. W zasadzie cały czas w nocy jest poniżej 0. Może dziś będzie na +. Odpowiedz Link