belcia26 20.03.08, 22:31 Czy ktoś kiedyś był zwiazany z kimś poznanym w internecie?Wierzycie że w necie można znaleść swoją drugą połowkę??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
salsa13 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 06:02 Już nie wierzę... ale znam dwa małżeństwa poznane w sieci, są już nawet dzieciaczki z tych związków, czyli da się... Odpowiedz Link
marianna125 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 07:55 Duże ryzyko pokochania własnego wyobrażenia człowieka a nie człowieka. Odpowiedz Link
alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 22:01 Miłość przez net. , teraz jest to w modzie - przynajmniej tak słyszałem. Ja myślę , że jest to możliwe , to takie prywatne biuro matrymonialne , tylko nie zawsze bezpieczne , ale można spróbowac. Wkońcu wszytko jest dla ludzi. Odpowiedz Link
belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 22:21 Też znam pare osób które poznały się w necie.Mi sie to jeszcze nie udało. Odpowiedz Link
samantha.1 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 23.03.08, 09:37 Może i zdarza sie znaleść miłość w necie, mnie się nie udało ,zakochałam się w facecie żonatym, "nieszczęśliwym w małżeństwie" jak to zwykle bywa, a tak naprawdę facet bez "kręgosłupa" tchórzliwy. Dla mnie owa przygoda skończyła się na oddziale nerwic . Odpowiedz Link
alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 23.03.08, 19:12 Myślę , że nie powinnismy się załamywać , po nieudanych związkach , tylko iść do przodu. Nie szukajmy miłości na siłę - może się mylę ? Odpowiedz Link
medy-2008 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 24.03.08, 07:32 Nie poszukuję kogoś na siłę. Szczególnie w necie! Ale jeżeli robimy zakupy przez internet, to możemy również znaleść przyjaciół, a by najmniej się wygadać Odpowiedz Link
belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 24.03.08, 22:02 Jasne,ze zawsze możemy tu kogos spotkać,ale nie każdemu sie udaje. Odpowiedz Link
medy-2008 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 25.03.08, 06:58 Wyjątki się zdarzają. W necie można porozmawiać z ludzmi z różnych zakątków. A swoje otoczenie już znane na wylot. Odpowiedz Link
alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 26.03.08, 10:32 Hehehe , porozmawiać przez internet można , to ma swoje dobre strony , można spokojnie się wygadać , bez wiekszego ryzyka. Odpowiedz Link
emik82 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 28.03.08, 13:10 cześć ja mojego mężą poznałam nie przez internet lecz przez radio.napisałam do niego spotkalismy sie i tak juz zostalismy ze sobą na zawsze.więc uważam że można znaleźć swoja drugą połówkę. Odpowiedz Link
belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 13:16 emik82 napisała: > cześć ja mojego mężą poznałam nie przez internet lecz przez > radio.napisałam do niego spotkalismy sie i tak juz zostalismy ze > sobą na zawsze.więc uważam że można znaleźć swoja drugą połówkę. A jak ktoś probuje przez net,radio,tv i nic? Odpowiedz Link
ki-czort Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 13:44 mam za sobą związek, który zrodził się w sieci. najpierw kontakt mejlowy przez 5 miesięcy, potem spotkanie, wielka miłość, wyjazdy, po roku potem wspólne mieszkanie i wszystko się rozsypało. proste, kochaliśmy nasze wyobrażenia, nie siebie. co nie zmienia faktu, że przez 1,5 roku żyłam w raju. reasumując - warto próbować. Odpowiedz Link
ktoj-akto Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 15:32 Ki- czort napisała: "kochalismy swoje wyobrażenia, nie siebie". A czym się to różni od realu? Jeśli ktoś KOCHA, to DAJE! Jeśli nie daje,to nie kocha. Bzdurą jest kochanie wyobrażeń! To nie jest miłość To jest egoizm, kochanie SIEBIE. Odpowiedz Link
anetta82 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 19:46 ja również mam za sobą ponad 2,5 letni związek który zrodził się przez internet,szybkie spotkanie w realu potem wspólne mieszkanie, plany, zakup własnego "M",zaplanowany ślub i rozsypało się z dnia na dzień pół roku przed sakramentalnym "tak", w dzień wyprowadzki znów zawitałam na necie i poznałam kogoś, od tego czasu minęły 3 m-ce i jestem szczęśliwa także popieram poprzedniczkę - warto próbować Odpowiedz Link
petronela-16 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 18:46 Osobiście mnie to szczęście nie dotknęło , ale znam dwie pary których internetowa znajomość zakończyła sie na ślubnym kobiercu i są to naprawdę bardzo udane małżeństwa. Odpowiedz Link
belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 13:20 A jak ktoś probuje przez net,radio,tv i nic? Odpowiedz Link
sarri16 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 19:23 Cześć.Ja też znam taką pare,która poznała się przez internet i za niecałe 4 miesiące biorą ślub. Myśle,że każdy sposób na poznanie kogoś jest dobry.Zależy tylko kogo spotkamy.Osobiście uważam,że poznanie"kogoś"w internecie jest jak najbardziej możliwe. Pozdrawiam Odpowiedz Link
kruz7 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 14:10 Ostatnią swoją partnerkę poznałem na forum GW. Odpowiedz Link
azimkaitd Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 05.04.08, 18:21 Poznałam też kogos tutaj,ale za długo pisalismy zamiast sie spotkac.Teraz niedomówienia,rozterka,tęsknota.. Odpowiedz Link
your_kitty Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 07.04.08, 23:59 azimkaitd napisała: > Poznałam też kogos tutaj,ale za długo pisalismy zamiast sie spotkac.Teraz > niedomówienia,rozterka,tęsknota.. uuuu ja mam prawie podobnie, rozmawiam z kimś już dosyć długo no i nie wiadomo czy coś z tego wykiełkuje, a chciałabym bardzo... no i dzieli nas spora odległość, buuuu boję się że to zepsuje, że za bardzo na tego kogoś naciskam( Odpowiedz Link
crazyrabbit Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 01:50 Ja znalazłam na portalu randkowym , z którego sama się swego czasu śmiałam , na Sympatii Oboje jesteśmy po rozwodach , dzieciaci , mamy podobne pasje , temperamenty , poglądy na życie i... exów , których sobie obgadujemy he he he Tak naprawdę "drugą połówkę" mozna znaleźć wszędzie , czego życzy Wam zakochany Królik Odpowiedz Link
imotoja Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 06.04.08, 12:08 Gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia !!! Uwielbiam optymistow !!! Ludzie chcialiby zyc wiecznie, a nie maja planow nawet na najblizszy weekend ! Wszyscy szukaja - ale tylko w marzeniach, a i te czasami bywaja jedynie senne... Odpowiedz Link
maropetr Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 05:09 Witam! Właśsnie zakilka miesięcy planujemy wspólne mieszkanie z naszymi dzićmi.Chcemy założyć nową rodzinę,a wszystko to dzięki internetowi! Bo to właśnie tutaj nawiązała się nić sympatii. Odpowiedz Link
belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 20:04 No ja jakoś nie mam tego szczęścia Odpowiedz Link
alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 21:51 Jak ktoś nie masz szczęścia w sieci niech spróbuje w biurze matrymonilanym , znam takie osoby i to wcale nie jest gorsza forma poznania. Z resztą można probować wsztkiego co jest dostepne . Odpowiedz Link
samotna1919 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 01:06 ja nigdy nie bylam zwiazana z kims poznanym w internecie (tzn. wogole nie bylam zwiazana, ale to juz inna sprawa, czego bardzo zaluje, no ale coz zrobic ( ). ale znam niejedna pare "z internetu" i to juz po slubie, wiec jest to mozliwe )) Odpowiedz Link
0.mmarilyn Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 14:24 Moja kuzynka przez internet poznała chłopaka kilka lat temu. 2 lata temu wzięli ślub. Mają dziecko. Odpowiedz Link
maropetr Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 17.08.08, 20:39 Pewnie,że tak! To doprawdy wspaniałe kiedy ja poznałem mą Gosię. Zostaliśmy narzeczonymi,a wkrótce małżeństwem.Lajt taki. Odpowiedz Link
karollinaa Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 19.08.08, 18:55 W internecie tak jak wszędzie można poznać ciekawych ludzi, ale tak jak wszędzie trzeba uważać. Często zdarzają się przypadki, że ludzie lubią grać na czyiś uczuciach udając zupełnie inną osobę, po drugie jeśli ktoś wyda nam się interesującą osoba warto znajomość przenieść do świata realnego i im szybciej to zrobimy tym lepiej. Nawiązanie bliskich relacji między dwojgiem ludzi czasami sprzyja idealizacji drugiej strony. Nasze wirtualne wyobrażenie w konfrontacji ze spotkaniem na żywo może okazać się zupełnie inne. Warto się nad tym zastanowić zanim sami siebie zranimy, a także innych. <<Uśmiech wędruje daleko...>> Odpowiedz Link