Dodaj do ulubionych

MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET???

20.03.08, 22:31
Czy ktoś kiedyś był zwiazany z kimś poznanym w internecie?Wierzycie
że w necie można znaleść swoją drugą połowkę???
Obserwuj wątek
    • salsa13 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 06:02
      Już nie wierzę...

      ale znam dwa małżeństwa poznane w sieci, są już nawet dzieciaczki z tych
      związków, czyli da się...
    • marianna125 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 07:55
      Duże ryzyko pokochania własnego wyobrażenia człowieka a nie
      człowieka.
    • alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 22:01
      Miłość przez net. smile , teraz jest to w modzie - przynajmniej tak słyszałem. Ja myślę , że jest to możliwe , to takie prywatne biuro matrymonialne wink, tylko nie zawsze bezpieczne , ale można spróbowac. Wkońcu wszytko jest dla ludzi. smile
      • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 21.03.08, 22:21
        Też znam pare osób które poznały się w necie.Mi sie to jeszcze nie
        udało.
    • samantha.1 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 23.03.08, 09:37
      Może i zdarza sie znaleść miłość w necie,
      mnie się nie udało ,zakochałam się w facecie żonatym,
      "nieszczęśliwym w małżeństwie" jak to zwykle bywa,
      a tak naprawdę facet bez "kręgosłupa" tchórzliwy. Dla mnie
      owa przygoda skończyła się na oddziale nerwic .

      • alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 23.03.08, 19:12
        Myślę , że nie powinnismy się załamywać , po nieudanych związkach , tylko iść do przodu. Nie szukajmy miłości na siłę - może się mylę ?
        • medy-2008 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 24.03.08, 07:32
          Nie poszukuję kogoś na siłę. Szczególnie w necie! Ale jeżeli robimy
          zakupy przez internet, to możemy również znaleść przyjaciół, a by
          najmniej się wygadać
          • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 24.03.08, 22:02
            Jasne,ze zawsze możemy tu kogos spotkać,ale nie każdemu sie udaje.
            • medy-2008 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 25.03.08, 06:58
              Wyjątki się zdarzają. W necie można porozmawiać z ludzmi z różnych
              zakątków. A swoje otoczenie już znane na wylot.
              • alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 26.03.08, 10:32
                Hehehe , porozmawiać przez internet można , to ma swoje dobre strony smile, można spokojnie się wygadać , bez wiekszego ryzyka.
    • emik82 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 28.03.08, 13:10
      cześć ja mojego mężą poznałam nie przez internet lecz przez
      radio.napisałam do niego spotkalismy sie i tak juz zostalismy ze
      sobą na zawsze.więc uważam że można znaleźć swoja drugą połówkę.
      • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 13:16
        emik82 napisała:

        > cześć ja mojego mężą poznałam nie przez internet lecz przez
        > radio.napisałam do niego spotkalismy sie i tak juz zostalismy ze
        > sobą na zawsze.więc uważam że można znaleźć swoja drugą połówkę.

        A jak ktoś probuje przez net,radio,tv i nic?
    • ki-czort Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 13:44
      mam za sobą związek, który zrodził się w sieci. najpierw kontakt mejlowy przez 5 miesięcy, potem spotkanie, wielka miłość, wyjazdy, po roku potem wspólne mieszkanie i wszystko się rozsypało.

      proste, kochaliśmy nasze wyobrażenia, nie siebie. co nie zmienia faktu, że przez 1,5 roku żyłam w raju.

      reasumując - warto próbować.
      • ktoj-akto Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 15:32
        Ki- czort napisała: "kochalismy swoje wyobrażenia,
        nie siebie". A czym się to różni od realu? Jeśli ktoś KOCHA, to DAJE! Jeśli nie daje,to nie kocha.
        Bzdurą jest kochanie wyobrażeń! To nie jest miłość
        To jest egoizm, kochanie SIEBIE.
      • anetta82 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 19:46
        ja również mam za sobą ponad 2,5 letni związek który zrodził się przez
        internet,szybkie spotkanie w realu potem wspólne mieszkanie, plany, zakup
        własnego "M",zaplanowany ślub i rozsypało się z dnia na dzień pół roku przed
        sakramentalnym "tak", w dzień wyprowadzki znów zawitałam na necie i poznałam
        kogoś, od tego czasu minęły 3 m-ce i jestem szczęśliwa także popieram
        poprzedniczkę - warto próbować
    • petronela-16 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 18:46
      Osobiście mnie to szczęście nie dotknęło , ale znam dwie pary których
      internetowa znajomość zakończyła sie na ślubnym kobiercu i są to naprawdę bardzo
      udane małżeństwa.
      • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 13:20
        A jak ktoś probuje przez net,radio,tv i nic?
    • sarri16 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 30.03.08, 19:23
      Cześć.Ja też znam taką pare,która poznała się przez internet i za
      niecałe 4 miesiące biorą ślub.
      Myśle,że każdy sposób na poznanie kogoś jest dobry.Zależy tylko kogo
      spotkamy.Osobiście uważam,że poznanie"kogoś"w internecie jest jak
      najbardziej możliwe.
      Pozdrawiam
      • kruz7 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 01.04.08, 14:10
        Ostatnią swoją partnerkę poznałem na forum GW.
        • azimkaitd Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 05.04.08, 18:21
          Poznałam też kogos tutaj,ale za długo pisalismy zamiast sie spotkac.Teraz
          niedomówienia,rozterka,tęsknota..
          • your_kitty Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 07.04.08, 23:59
            azimkaitd napisała:

            > Poznałam też kogos tutaj,ale za długo pisalismy zamiast sie
            spotkac.Teraz
            > niedomówienia,rozterka,tęsknota..

            uuuu ja mam prawie podobnie, rozmawiam z kimś już dosyć długo no i
            nie wiadomo czy coś z tego wykiełkuje, a chciałabym bardzo... no i
            dzieli nas spora odległość, buuuu boję się że to zepsuje, że za
            bardzo na tego kogoś naciskamsad(
    • crazyrabbit Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 01:50
      Ja znalazłam smile na portalu randkowym , z którego sama się swego
      czasu śmiałam , na Sympatii smile
      Oboje jesteśmy po rozwodach , dzieciaci , mamy podobne pasje ,
      temperamenty , poglądy na życie i... exów , których sobie obgadujemy
      he he he

      Tak naprawdę "drugą połówkę" mozna znaleźć wszędzie , czego życzy
      Wam zakochany Królik
      • imotoja Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 06.04.08, 12:08
        Gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia !!!
        Uwielbiam optymistow !!!

        Ludzie chcialiby zyc wiecznie, a nie maja planow nawet na najblizszy weekend !
        Wszyscy szukaja - ale tylko w marzeniach, a i te czasami bywaja jedynie senne...
    • maropetr Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 05:09
      Witam!
      Właśsnie zakilka miesięcy planujemy wspólne mieszkanie z naszymi dzićmi.Chcemy założyć nową rodzinę,a wszystko to dzięki internetowi!
      Bo to właśnie tutaj nawiązała się nić sympatii.
      • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 20:04
        No ja jakoś nie mam tego szczęścia
        • alexpsl Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 02.04.08, 21:51
          Jak ktoś nie masz szczęścia w sieci niech spróbuje w biurze matrymonilanym , znam takie osoby i to wcale nie jest gorsza forma poznania. Z resztą można probować wsztkiego co jest dostepne wink.
    • samotna1919 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 01:06
      ja nigdy nie bylam zwiazana z kims poznanym w internecie (tzn.
      wogole nie bylam zwiazana, ale to juz inna sprawa, czego bardzo
      zaluje, no ale coz zrobic sad( ). ale znam niejedna pare "z
      internetu" i to juz po slubie, wiec jest to mozliwe smile))
    • 0.mmarilyn Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 08.04.08, 14:24
      Moja kuzynka przez internet poznała chłopaka kilka lat temu.
      2 lata temu wzięli ślub. Mają dziecko.
      • belcia26 Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 12.04.08, 20:25
        Niektórym to się udaje
    • maropetr Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 17.08.08, 20:39
      Pewnie,że tak! To doprawdy wspaniałe kiedy ja poznałem mą Gosię.
      Zostaliśmy narzeczonymi,a wkrótce małżeństwem.Lajt taki.
    • k30mm Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 18.08.08, 18:34
      Wszystko mozna,ale badz ostrozna!
      • karollinaa Re: MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET??? 19.08.08, 18:55
        W internecie tak jak wszędzie można poznać ciekawych ludzi, ale tak
        jak wszędzie trzeba uważać. Często zdarzają się przypadki, że ludzie
        lubią grać na czyiś uczuciach udając zupełnie inną osobę, po drugie
        jeśli ktoś wyda nam się interesującą osoba warto znajomość przenieść
        do świata realnego i im szybciej to zrobimy tym lepiej. Nawiązanie
        bliskich relacji między dwojgiem ludzi czasami sprzyja idealizacji
        drugiej strony. Nasze wirtualne wyobrażenie w konfrontacji ze
        spotkaniem na żywo może okazać się zupełnie inne. Warto się nad tym
        zastanowić zanim sami siebie zranimy, a także innych.
        <<Uśmiech wędruje daleko...>>
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka