31.12.08, 11:40

upływający czas.Zamykają się i otwierają
cykle,procesy,zdarzenia.Ziemski,zwyczajny czas.
To,co wyniosłem do tej pory z umykających od niechcenia
chwil,jest mną,tworzy moją przestrzeń,spojrzenia,ustala dalszą drogę.
Niekiedy na tej drodze przychodzi pisać tu,do Was,(a może do samego
siebie?).Umownie zamyka się pewien etap i dla wielu dzieje się to złudnie,dla
wielu prawdziwie.Jedni czują to samotnie i gorzko,
inni dumnie z podniesiona głową wychwalają możliwość zmian.Płynie
czas,a codzienna droga chrzęści żwirem pod bosymi stopami,niekiedy wzdychając
miękkim płatkiem róż.
Życzę wszystkim,aby ta droga,jakakolwiek by nie była,prowadziła jednak do
spokojnego sumienia,jednoznacznych decyzji,do jedynego słusznego braku,do
braku trosk i dylematów ,do jak największego
braku niespełnionych oczekiwań.Niechaj niestała przyszłość łaskawiej i
przychylniej ogarnie nasze oczekiwania.

P.S.A Miłość,nawet ta nieszczęśliwa i samotna niech będzie naszym wsparciem.
Obserwuj wątek
    • rumunska_ksiezniczka Re: rok 31.12.08, 12:30
      świetnie to napisałeś, szczególnie zdanie o niespełnionych oczekiwaniach. życzę
      innym i sobie, aby ta droga prowadziła nas do celów, które sobie wyznaczyliśmy i
      aby nasze oczekiwania się spełnały. niech ta droga nie będzie łatwa i prosta,
      ale na końcu niech czeka na nas upragniona przystań (a jej kształt kazdy ma w
      swoich marzeniach).
      pozdrawiam wszystkich
    • constelacja Re: rok 31.12.08, 14:39
      Siedzę i myślę... czego życzyć nieznanym a przecież bliskim mi ludziom z okazji
      Nowego Roku...
      Czy tego aby uciekli od swojej samotności?
      Czy tego może aby przestała ich boleć jeżeli uciec się nie da?
      Czy jednego wiernego, oddanego przyjaciela z którym można płakać?
      Czy może całej gromady dobrych uśmiechniętych znajomych, którzy wniosą w życie
      radość?
      Nie wiem....
      Życzę jedynie aby w tym roku każdy dzień był dla Was ważnym i miłym wydarzeniem,
      które warto zapamiętać !!!
      • sauber1 Re: rok 31.12.08, 15:14
        A ja tak sobie siedzę i nie myślę, a wiem czego nie życzyć innym - tego samego
        co sobie smile
        A na życzenia przyjdzie czas i tylko samego dobrego będę wszystkim życzył,
        nawet tym co mnie nie lubią, myślę że wielu i takich się znajdzie ?wink
        • hesse.1 Re: rok 31.12.08, 20:35
          ..."Na wytartych schodach, pod niebem starym jak słońce
          Stoję; popołudnie gorące pulsuje;
          Tak się zaczyna każda misja,
          Znaleźć człowieka, swoją przystań,
          Urządzić po swojemu fragment świata,
          Zbratać się z nim (tak czyń)
          I nie żałować słowa dobrego,
          Mądrego słowa, po drogach wędrować,
          Zrobić co tylko się da, aż się dopełni czas.
          Tańcz!"

          forum.gazeta.pl/forum/0,62489,1540823.html?f=12359&w=89140404&wv.x=2&a=89148598&rep=1
          • anirat Re: rok 31.12.08, 20:49
            nie uemiemładnie pisac, życze Wam, nam, spokoju, zdrowia, odrobiny
            tego za czym tęskinimy smile
          • wers-alik Re: rok 31.12.08, 22:57
            "Ach jak pan pięknie gra, panie hrabio..."
            • hesse.1 Re: rok 31.12.08, 23:31
              a co Ty wers..ee.. powiesz.. no gra.. i tyle..jakbys nie słyszał.. wink kasiulka29071990.wrzuta.pl/audio/klIK4vlq2P/cesaria_evora_-_tango_to_evora
              • sauber1 Re: rok 01.01.09, 01:01
                Śmiem twierdzić że tu wszyscy wiele potrafimy, ale obiecałem i tak jak niżejsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka