05.05.09, 08:25
https://digart.img.digart.pl/data/img/50/12/miniaturki400/2608662.jpg
Obserwuj wątek
    • salsa13 Re: P.S. 2 05.05.09, 08:27
      to i ja coś dorzucę dla sympatycznej Panismile
      http://www.mmlodz.pl/rep/blog/70/48.4.jpg
    • rumunska_ksiezniczka Re: P.S. 2 05.05.09, 08:28
      cóż za słodycz wink
      • hesse.1 Re: P.S. 2 05.05.09, 08:33
        Bynajmniej o uśmiechu do Was też nie zapomniałem. smile
        https://static.goldenline.pl/group_logo/004/group_17476_af74f1_huge.jpg
        • rumunska_ksiezniczka Re: P.S. 2 05.05.09, 09:45
          hesse, zaskakujesz mnie wink
          pozytywnie ;-D
    • lorelei74 Re: P.S. 2 05.05.09, 10:54
      smile
    • basia799 Re: P.S. 2 05.05.09, 10:59
      smile smile
    • ann.0 Re: P.S. 2 05.05.09, 15:09
      ...jeden gryz dla Sal i jeden dla Ciebie-reszta-jak wiadomo dla mniewink
      Dziękuję...smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka