rumunska_ksiezniczka Re: P.S. 2 05.05.09, 09:45 hesse, zaskakujesz mnie pozytywnie ;-D Odpowiedz Link
ann.0 Re: P.S. 2 05.05.09, 15:09 ...jeden gryz dla Sal i jeden dla Ciebie-reszta-jak wiadomo dla mnie Dziękuję... Odpowiedz Link