Dodaj do ulubionych

psb mrówka

29.04.10, 10:43
co sądzicie o powstaniu we Włoszczowie marketu budowlanego Mrówka
Obserwuj wątek
    • klaudiusz_zw Re: psb mrówka 30.04.10, 21:13
      Świetny pomysł!!bo w okolicy jeszcze nie ma takiego
      marketu.Osobiście nie lubię biegać po sklepach i wolę jak wszystko
      jest w jednym.Oby tylko cena nie odstraszała;)Dobrze że jest ktoś
      kto inwestuje w naszym małym miasteczku.Mamy już Biedronkę więc
      czemu nie Mrówkę:)
      • pandor1236 Re: psb mrówka 05.05.10, 13:19
        Ten sklep może być strzałem w dziesiątke:) nie trzeba by było do
        praktikera jezdzić az tak często:)
        • kilerek9999 Re: psb mrówka 07.05.10, 19:57
          A gdzie to ma powstać ?
          • gosc-1978 Re: psb mrówka nabór do pracy 13.05.10, 15:02
            Mrówka ma być otwarta w końcu czerwca na ul Jędrzejowskiej w firmie
            arbor. Na dzień dzisiejszy prowadzony jest nabór chętnych do pracy w
            markecie budowlanym.Poszukujemy osób kontaktowych umiejących
            pracować w grupie (znajomość branży budowlanej i wykończenia wnętrz
            mile widziana).Asortyment handlowy dostępny w sklepie można zobaczyć
            na stronie PSB(polskie składy budowlane).Podczas otwarcia wiele
            nagród dla klientów (konkursy prezentacje oferty specjalne).
            • protector9 Re: psb mrówka nabór do pracy 16.05.10, 13:53
              a z kim dokładnie można kontaktować się w sprawie pracy??
              • gosc-1978 Re: psb mrówka nabór do pracy 16.05.10, 16:20
                sekretariat firmy arbor i biura rachunkowego lex bufiks
    • gosc-1978 Re: psb mrówka 18.05.10, 07:30
      Market PSB Mrówka ma jeszcze wolne miejsce dla sprzedawcy w dziale
      elektrycznym.Kontakt w sekretariacie firmy arbor na ul.
      Jedrzejowskiej 79d.
      • tatiana1144 Re: psb mrówka 29.07.10, 15:03
        czy ogloszenie o pracy jest nadal aktualne?
        • gosc-1978 Re: psb mrówka 30.07.10, 07:13
          na dzień dzisiejszy załoga jest kompletna ale cv można złożyć
    • gosc-1978 Re: psb mrówka 30.06.10, 18:55
      Otwarcie I Marketu Budowlanego PSB MRÓWKA we Włoszczowie 31 lipca 2010.
      • gosc-1978 Re: psb mrówka 23.07.10, 16:38
        Wielkie Otwarcie Marketu 31.Lipca . Za największe zakupy I nagroda
        telewizor 42", II aparat cyfrowy,III rower.Dodatkowo co godzinę
        losowanie nagród z kuponów . Kupony dostępne w kasach po wykonaniu
        zakupów na kwotę 100 zł.ZAPRASZAMY
        • koma-ndos Re: psb mrówka 25.07.10, 13:49
          A czy są jakieś gazetki do wglądu co będzie można nabyć w tym nowym
          markecie?
          • gosc-1978 Re: psb mrówka 27.07.10, 06:51
            gazetki będą rozprowadzane od środy.
            • subolgest Re: psb mrówka 05.08.10, 10:06
              Są jeszcze jakieś miejsca pracy?
              • gosc-1978 Re: psb mrówka 06.08.10, 19:44
                na dzień dzisiejszy skład jest pełny ale CV zawsze można złożyć.
                • marcin4226 Re: psb mrówka 08.08.10, 21:25
                  Witam mam pytanie czy nie jesteście zainteresowani postawieniem szyldu na ul
                  Młynarskiej za Piekarnią po lewej stronie proszę o kontakt 660 900 863

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka