Dodaj do ulubionych

SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ

10.04.09, 15:16
Jeżdża po okolicznych wiochach(głównie Secemin)i szukają u frajerów
pieniędzy,zwłaszcza u tych na obcych rejestracjach,potrafią zatrzymać i wlepić
mandat nawet jeśli przekroczyło się prędkość o 10km/h.Podobno jest jeszcze
jeden nieoznakowany radiowóz.Uwaga!
Obserwuj wątek
    • zachariaszu Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 10.04.09, 20:20
      Kolego ameryki nie odkryles z ta vectra ;) juz dawno tutaj jezdzi i czuwa nad okolica. Z Seceminem to racja, wczoraj np. w Brzozowej lapali, widzialem na wlasne oczy biednego warszawiaka na poboczu w towarzystwie wspomnianej vectry :(

      A nieoznakowanych radiowozow doliczam sie do tej pory 4 (lacznie z vectra) - moze ktos mnie poprawi, moge sie mylic..
      • dektaa Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 11.04.09, 00:11
        > A nieoznakowanych radiowozow doliczam sie do tej pory 4 (lacznie z vectra) - mo
        > ze ktos mnie poprawi, moge sie mylic..

        mógłbyś podać markę i kolory tych nieoznakowanych radiowozów?
        • trudru Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 11.04.09, 11:40
          Opinia przyjezdnych (oraz przejezdnych) dotyczy natręctwa i wszędobylskości
          włoszczowskiej policji. Prawda jest taka, że jest ich tutaj za dużo (nadmiar
          etatów - niewspółmierny do zagęszczenia ludności, czyli średniej luda/km2) i tak
          się bawią z nudów - bo ich zbyt dużo - oraz żeby się wykazać przed
          zwierzchnikiem. A wszystko to za nasze pieniądze, bowiem tutejszy nadmiar owych
          nierobów utrzymujemy z kasy podatnika.
        • zachariaszu Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 11.04.09, 12:36
          dektaa napisał:
          > mógłbyś podać markę i kolory tych nieoznakowanych radiowozów?

          owszem jak najbardziej ;)

          astra granatowa (TLW)
          astra granatowa (TK)
          vectra srebrna (TBU) + videorejestrator
          octavia bordowa (PWA)

          mozliwe ze kreca sie jeszcze jakies inne jednostki. pozdrawiam i szerokosci zycze :D
          • dektaa Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 11.04.09, 14:58
            dzięki zachariaszu
            a co do twojej wypowiedzi trudru to faktycznie chyba tak jest,bo ja choć nie
            jestem z tamtej okolicy a tylko dość często tam bywam,to zdążyłem zauważyć że
            drogówka zwyczajnie przegina krzywdząc normalnie jadących kierowców(podkreślam
            że normalny to taki który nie szarżuje jak pirat bo tych to akurat należy tępić
            ale taki który również w zabudowanym nie ślimaczy te 50 na godzine bo poprostu
            nikt tyle nie jeżdzi)może z tych mandatów to chociaż te dziury w drodze na
            odcinku Brzozowa-Czarnca wyremontują bo aż wstyd na to patrzeć,ale znając
            polskie realia to raczej i tak zostaną przejedzone przez panów w białych czapkach.
          • szczepan1919 Re: SREBRNA VECTRA TBU-UWAGA RADIOWOZ 15.04.09, 21:26
            > octavia bordowa (PWA)

            Leszku, to jednak nie są tajniaki, tylko prywatny samochód jednego z
            'przyjaciół'. Ale mimo wszytko, licho nie spij, strzeżcie sie vectry
            ;D
            • delsey miałam wątpliwą przyjemność sie spotkac 21.05.09, 12:26
              z panami z opla , dodam ze jestem ze ślaska, w secy mam rodzine,
              załapali mnie na brzozowie i chcieli wmówic ze jechalam 80 km na
              godz, a jechałam 55, bo ich juz widziałam w lusterku, na moje
              pytanie prosze mi to udowodnic, zaczał mi wciskac ze on mierzył w
              radiowozie, wiec poprosiłam o nr słuzbowy i tel do oficera, i tu sie
              zaczeło, a skąd panijest- katowice-a ma pani kogos w rd, a ja że tak
              męza i oczy na wierzch, dowidzenia i miłego dnia
              ale pojechałam i złozyłam na nich skarge, czekam na efekty ....

              na śląsku to jest nie do pomyslenia
              pozdrawiam
              • hipohondryk1 Re: miałam wątpliwą przyjemność sie spotkac 21.05.09, 13:21
                Ale jak - nie mieli nagrane i chcieli ukarać? Odmowa i spotykamy się w sądzie,
                gdzie wygrywamy bez problemu. Gorzej, gdy nagrane jest - wtedy nie ma dyskusji.
                Znajomego złapali na suszarkę zwykłą i panie, 80 w zabudowanym - pokażcie - już
                skasowałem, wydruku nie ma. Ja bym nie przyjął, bo nie ma jak udowodnić.
    • anette_2 do dektaa 23.06.09, 18:44
      Myślę,że Włoszczowa też wielką aglomeracją nie jest!A pisanie,że
      Secemin to wiocha trochę przesada.Droga pani.Tak zachowują się
      małomiasteczkowi obywatele.Dodam,że mieszkam w wielotysięcznym
      molochu od urodzenia,w Seceminie mam rodzinę.Włoszczowa to małe
      miasteczko trochę większe od tej "wiochy"Secemina.Ale droga z
      dziurami do tej powiatowej metropolii pobiła wszystkie mi znane
      dotąd.Żenada,wstyd,bałagan.Szkoda tam auta,lepiej niech ludzie
      pojadą na zakupy choćby do Szczekocin,Koniecpola.Ot cała
      włoszczowka:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka