dektaa
10.04.09, 15:16
Jeżdża po okolicznych wiochach(głównie Secemin)i szukają u frajerów
pieniędzy,zwłaszcza u tych na obcych rejestracjach,potrafią zatrzymać i wlepić
mandat nawet jeśli przekroczyło się prędkość o 10km/h.Podobno jest jeszcze
jeden nieoznakowany radiowóz.Uwaga!