o.neill 11.08.08, 22:47 Ja jestem czech a podoba się mi język polski, neumię go a chciel bych się go nauczyć (użyvam słowniku). Jeśli se jakiśmu polakowi podoba język czeski rad bych si zaczatowali na przykład przez icq nebo skype. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kanapony Re: czat s czechem 11.08.08, 22:53 "Jeśli se jakiśmu polakowi podoba język czeski " tu mnóstwo takich Odpowiedz Link
o.neill Re: czat s czechem 13.08.08, 14:34 Dobrze tak jeśli się mu podoba a jeśli by si chciel se mnou zaczatovat Odpowiedz Link
droga2 Re: czat s czechem 13.08.08, 15:38 myślę, że jak poczekasz do końca wakacji to będziesz musiał przeprowadzić casting z kim czatować. Bo teraz wakacje i dużej ilości nie komputer w głowie. Odpowiedz Link
yann17 Re: czat s czechem 13.08.08, 21:54 prihlas se zitra v odpoledne Skype : janek1217 Zdravim yann17 Odpowiedz Link
o.neill Re: czat s czechem 15.08.08, 18:54 Uż jest was wiele ja jestem to pisal do jinego czatu, ale on był trzy roky stary, tak jestem to napisal jeszcze tu. Odpowiedz Link
marcin848 Re: czat s czechem 19.08.08, 21:15 mój skype karbolud odezwij sie pozdrawiam Odpowiedz Link