Dodaj do ulubionych

czat s czechem

11.08.08, 22:47
Ja jestem czech a podoba się mi język polski, neumię go a chciel bych się go nauczyć (użyvam słowniku). Jeśli se jakiśmu polakowi podoba język czeski rad bych si zaczatowali na przykład przez icq nebo skype.
Obserwuj wątek
    • kanapony Re: czat s czechem 11.08.08, 22:53
      "Jeśli se jakiśmu polakowi podoba język czeski "

      tu mnóstwo takich
      big_grin
      • o.neill Re: czat s czechem 13.08.08, 14:34
        Dobrze tak jeśli się mu podoba a jeśli by si chciel se mnou zaczatovat
        • droga2 Re: czat s czechem 13.08.08, 15:38
          myślę, że jak poczekasz do końca wakacji to będziesz musiał przeprowadzić
          casting z kim czatować.
          Bo teraz wakacje i dużej ilości nie komputer w głowie.
    • yann17 Re: czat s czechem 13.08.08, 21:54

      prihlas se zitra v odpoledne

      Skype : janek1217

      Zdravim

      yann17
    • o.neill Re: czat s czechem 15.08.08, 18:54
      Uż jest was wiele ja jestem to pisal do jinego czatu, ale on był trzy roky stary, tak jestem to napisal jeszcze tu.
      • kanapony Re: czat s czechem 16.08.08, 00:45
        można prosic to samo po czesku?
      • marcin848 Re: czat s czechem 19.08.08, 21:15
        mój skype karbolud odezwij sie pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka