Gość: Magda i Piotr
IP: 217.79.144.*
12.03.04, 10:02
Chetnie przygarniemy Beagla.
Zdajemy sobie sprawe ze nie wiele osób zna te rase i nie wiele osób jest w
stanie sobie z nia poradzic wiec rozumiemy ze ktos bedzie chcial oddać beagla.
My znamy te rase wiemy jakie to sa pieski umiemy sobie z nimi poradzic i
chetnie przygarniemy
Prosze o odpowiedz na adres yokod@op.pl