Gość: kociara IP: *.acn.pl 01.05.04, 23:41 Jakie macie doswiadczenia z domkami dla kotów w formie połączonej z drapaczką, to taki słupek z legowiskami, widziałam coś takiego w telewizji w programie o wystawie kotów. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sojkas Re: domki dla kotów 02.05.04, 00:55 Na podstawie wlasnych doswiadczen z kotami marki dachowiec->domek zostanie obwachany, wyprobowany pazurami i olany... Byc moze rasowe sa mniej charakterne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: domki dla kotów IP: *.kabel.telenet.be 02.05.04, 04:36 Moj kot ma az cztery takie rozne drapaki i bardzo lubi z nich korzystac szczgolnie do ostrzenia pazurow , wdrapywania sie i lezenia Nic innego w domu nie drapie Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: domki dla kotów 02.05.04, 13:45 Ja widzialam te domki u znajomego kociarza (ma teraz 8 kotkow adoptowanych), ale on ma wielka chate (domek jednorodzinny). Ja postanowilam, ze moje kocia zagospodaruja sobie na domki moje meble:) Odpowiedz Link Zgłoś
hania261 Re: domki dla kotów 02.05.04, 20:58 Tez mam taki domek, ale moje kociaje z niego nie korzystaja.Rano tylko Wiki ostrzy sobie na drapaku pazurki, domek jest olewany, wykorzystuje go jako skladzik na kocie zabawki.Wiki spi na szafie w koszyczku a Jonasz w wersalce :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kluba1 Re: domki dla kotów IP: *.we.client2.attbi.com 03.05.04, 17:08 Pisalam juz na ten temat ale jeszcze raz: mam dwa i bardzo sobie chwale. Miejsa do spania sa wylozone wykladzina, ktora co tydzien dokladnie czyszcze odkurzaczem po poprzednim oczyszczeniu soda w celu wyeliminowania zapachow. Koty "znacza" swoje miejsca zapachem i po pewnym czasie maja juz tych miejsc dosyc, przenosza sie na nowe nie oznaczone. Dobrze rowniez dziala rozkladanie starych recznikow, ktore mozna zawsze wytrzepac, wyprac , latwiej niz czyscic cala konstrukcje. Jesli chodzi o drapaki to dobre sa takie oplecione lina. Te obite wykladzina, ida szybko w strzepy a pozniej koty obgryzaja zwisajace z nich plastykowe nici - nieszczescie gotowe jesli kot cos takiego zje i owinie sie to gdzies w przewodzie !! Jesli twoje drapaki nie sa owiniete lina, to owin sama. Kup line lub zwykly sznur do bielizny, owin ciasno na wysokosci na ktorej drapia, luzniej mozesz w innych miejscach i juz!! Posmarowanie takiego miejsca kocimietka pomaga w zwabieniu kotow . Jeszcze jedna sprawa : istotne jest , gdzie taki " domek " postawisz. Koty musza lubic to miejsce . Moze przy oknie, aby sobie mogly wygladac , moze gdzies w ciemnym rogu pokoju aby mogly w dzien spac - znasz swoje koty , wiesz, co lubia. Powodziena !! Odpowiedz Link Zgłoś