Dodaj do ulubionych

uhaha :)))

13.06.04, 00:50
Moja kotka gania za dwiema duzymi muchami, ktore, cholery, wlecialy przez
okno, i ciagle jej sie wymykaja w ostatniej chwili spod pazurow. I za kazdym
razem, kiedy tak sie stanie, kotka wlazi pod biurko i zalosnie miauczy, a po
minucie miauku znow wylazi, aby zapolowac :DDD
Obserwuj wątek
    • noie Re: uhaha :))) 13.06.04, 10:39
      zazdroszcze ci takiej kotki :-) Zajmuje sie sama soba ( ma zabawe), dba o
      mieszkanie (bezmuchowe hihiihi),a na dodatek dba o rozrywke dla ciebie ;-)
      samo kino :-)
      Pozdrawiam
      noie
    • Gość: heja uhaha :))) IP: *.aster.pl / *.acn.pl 13.06.04, 10:47
      Masz fotkę koteczka?
      • j_u Re: uhaha :))) 13.06.04, 11:40
        W wersji elektronicznej mam tylko zdjecie jej bliskiej kuzynki, strasznie
        podobnej i niemal identycznie umaszczonej. Moja Kota nie jest laskawa ustawic
        sie w powaznej pozie akurat wtedy, kiedy ja mam pozyczony aparat.
        Ale i tak nie umiem tu wklejac zdjec :(((
    • Gość: heja uhaha :))) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.06.04, 12:29
      :( szkoda...
      • j_u Re: uhaha :))) 13.06.04, 18:24
        A nie ma tu nikogo, kto by mi podpowiedzial, jak wkleic zdjecie? Ctrl+C i
        ctrl+V nie dzialaja :((( Mysza tez nie... Ale wiem, ze mozna, widzialam
        wklejane zdjecia nie raz na tym forum...
        • orissa Re: uhaha :))) 13.06.04, 18:49
          j_u zdjęcie możesz tu wstawić:

          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=631
          • j_u Re: uhaha :))) 13.06.04, 19:08
            Dziekuje bardzo :)
            • orissa Re: uhaha :))) 13.06.04, 19:13
              j_u wpis widzę ale zamiast zdjęcia jest "X", sprawdź czy foto jest na pewno w
              formacie JPG i czy nie ma więcej niż 60kB (niby max jest 64kB ale z
              doświadczenia wiem, że czasem nie łapie większych niż 60kB). Albo jak chcesz to
              wyślij mi foto na maila orissa@gazeta.pl
              • j_u Re: uhaha :))) 13.06.04, 19:21
                Jest jpg i ma 47 z czyms :(
                To przesle, i dziekuje za pomoc.
      • j_u Re: uhaha :))) 13.06.04, 19:29
        Haha, hurrra, caly swiat moze zobaczyc niemadra, acz piekna gebe mojego kota!!!

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=13399508&a=13399832
        • noie Re: uhaha :))) 13.06.04, 20:43
          Ale slodka !!!! :-)
          pozdrawiam
          noie
    • karolina.p Re: uhaha :))) 13.06.04, 23:47
      Moj jak upluje, to potrzyma troche w buzi a jak juz wymymła, to wypluwa i czeka
      bacznie wpatrzony aż im skrzydełka podeschną i poderwą się do lotu, wtedy
      zabawa rozpoczyna się na nowo... Okrutne to, bo zanim sie je w koncu zdecyduje
      zjeść, mija chyba z 15 min.
      • j_u Re: uhaha :))) 14.06.04, 10:23
        Moja tak czyni z pajakami. Co mnie drazni, bo to swinstwo lata po podlodze, ja
        sie panicznie boje, a Eli czasem sie zabawa znudzi w trakcie i zostawia takiego
        lekko przezutego pajaka, ale jeszcze zywego i gotowego sie na mnie rzucic... ;)
    • staspyry Re: uhaha :))) 24.06.04, 12:55
      Mój jak polował przez szybę na ptaki to dostawał spazmów i wydawał z siebie
      dzwięki jakby..., jakby nie do opisania:)
      Na szczęście teraz ma ogródek lecz nie umie chodzić po drzewach. Tak to
      uszczęśliwiamy nasze pociechy:(
    • Gość: VIP-1 jak mozesz!!! IP: *.cwshs.com 24.06.04, 13:07
      pozwolic kotu by sie nad biednymi muszkami tak znecal?
      jak nie przestaniesz to donos na ciebie zloze
      do tych starszych pan z Logi Ochrony Pchel
    • pierozek_monika Re: uhaha :))) 24.06.04, 13:24
      To u nas kiedyś się na balkonie zagnieździła gołąbka wysiadująca jaja. Kotka
      zebrała raz od niej ze skrzydła i potem już tylko stała we framudze i miauczała
      przeraźliwie bojąc się wyjść dalej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka