IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.04, 13:41
Mili ludzie, sprezcie sie i zaglosujcie na reportaz "Meatrix" w
konkursie na radiowy Reportaz Miesiaca. Mozecie to zrobic tu:

www.radio.com.pl/reportaz/reportaz.asp?id=2215
Jesli wygra, bedzie sie ubiegac o tytul reportazu roku, a co za tym
idzie wiecej osob uslyszy o realiach przemyslowej hodowli zwierzat.

pozdrawiam,
gzyra
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka