Gość: Lobelia
IP: 195.187.102.*
10.06.02, 15:20
Chętnie wzięłabym do domu kota, ale niestety mam pewien
problem. Otóż wychodzimy z mężem z domu o 7-ej rano i
wracamy najwcześniej w okolicach 7-ej wieczorem. Nie
jestem pewna jak czułby się kot, siedząc cały dzień
sam. Tym bardziej, że raczej niemożliwe byłoby jego
wypuszczanie na dwór, ponieważ w pobliżu przebiega
ruchliwa droga, na której ginie mnóstwo zwierząt.
Mieszkając z rodzicami miewałam w domu koty, ale nigdy
nie musiały spędzać tyle czasu same i zawsze mogły
sobie spokojnie połazić po okolicy. Dużo ludzi
twierdzi, że dla kota nie ma większego znaczenie, jeśli
spędzi cały dzień sam, ale ja nie jestem pewna. Bardzo
lubię koty i za nic nie chciałabym zrobić żadnemu
krzywdy, wolę zrezygnować z posiadania zwierzaka. Czy
jest tu ktoś, kto mógłby się ze mną podzielić
doświadczeniami? Będę bardzo wdzięczna.