Gość: Halina IP: *.aon.at / *.dipool.highway.telekom.at 24.11.02, 15:06 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lefkara Re: Protest przeciw transportom koni IP: proxy / 213.25.97.* 25.11.02, 08:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lefkara Re: Protest przeciw transportom koni IP: proxy / 213.25.97.* 25.11.02, 08:48 Już najwyższy czas, żeby Państwo USTAWOWO zakazało tego bestialskiego procederu! Jakim trzeba byc "człowiekiem" żeby w tak okrutny sposób zabijać, okaleczac - szczególnie chodzi mi o okaleczanie w celu płacenia mniejszych opłat celnych (wybijanie oczu, najeżdzanie samochodem na nogi)!!! SKANDAL!!! Pomagam tym koniom,wykupuję z transportów, znajduję bezpieczny dom. Widziałam jak są traktowane, okaleczane, potwornie bite (!!!) Patrząc w oczy tych koni, jest mi wstyd, że jestem człowiekiem ... :-( KATEGORYCZNE STOP TRANSPORTOM ŻYWYCH KONI NA RZEZ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ildiavolo Re: Protest przeciw transportom koni 25.11.02, 11:48 Gość portalu: lefkara napisał: > Już najwyższy czas, żeby Państwo USTAWOWO zakazało tego > bestialskiego procederu! Jakim trzeba byc "człowiekiem" żeby w > tak okrutny sposób zabijać, okaleczac - szczególnie chodzi mi o > okaleczanie w celu płacenia mniejszych opłat celnych (wybijanie > oczu, najeżdzanie samochodem na nogi)!!! SKANDAL!!! Pomagam tym > koniom,wykupuję z transportów, znajduję bezpieczny dom. > Widziałam jak są traktowane, okaleczane, potwornie bite (!!!) > Patrząc w oczy tych koni, jest mi wstyd, że jestem > człowiekiem ... :-( Ja bym tym sk... zrobila to samo bez mrugniecia okiem i wyrzutow sumienia! > KATEGORYCZNE STOP TRANSPORTOM ŻYWYCH KONI NA > RZEZ!!! TAK! Jest 160-170 tys, podpisow - mozna wniesc spoleczna inicjatywe ustawodawcza. Il Diavolo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dina Re: Protest przeciw transportom koni 'Nie w moim IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.11.02, 20:14 Oglądałam filmy pokazujące transporty koni, jedno słowo cisnęło mi się na usta KOSZMAR! Ludzie którzy się do tego przyczynili są pozbawieni uczuć bestiami, oni nie zasługują na miano człowieka. JESTEM PRZECIW TRANSPORTOM KONI NA RZEŹ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezydent Re: Protest przeciw transportom koni IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.01.03, 15:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Protest przeciw transportom koni IP: *.acn.pl 11.01.03, 19:25 Gdzie mozna taki protest podpisac? Pojade na koniec Polski aby to zrobic... Czy widzieliscie wzrok okaleczonego konia ktory patrzy na nas? Czy mozna podpisac wniosek o ustawowe zakazanie transportu koni z Polski? Prosze o wiecej informacji.. Pozdrawiam serdecznie,... Odpowiedz Link Zgłoś
xena2 Re: Protest przeciw transportom koni 16.01.03, 09:30 Gość portalu: Andy napisał(a): > Gdzie mozna taki protest podpisac? Pojade na koniec Polski aby to zrobic... Nie musisz jechać na drugi koniec Polski. Wejdź na stronę www.viva.org.pl a potem na "kampanie". Znajdziesz tam informacje odnośnie kampani org. Viva "Nie w moim imieniu" przeciwko eksportowi koni na rzeź. Można tam wydrukować protest, podpisać i wysłać do Vivy. Pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
rafal_wwa Re: Protest przeciw transportom koni 'Nie w moim 11.02.03, 00:33 Sprawa przycichła, w TV nie mówią, a biedne konie nadal traktowane są jak kartofle. A to Polska właśnie... Odpowiedz Link Zgłoś