gwiazdkananiebie 19.03.06, 20:10 moj kotek jest mlody, sliczny, caly bialy, ale i caly rok linieje, czy to tak na wiosne czy czegos mu brakuje?a moze czesciej robic prysznic? prosze o rade. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaruzel2 Re: moj kotek 21.03.06, 02:02 e tam, koty zawsze linieja na wiosnę. A poza tym olej prysznic - sam się wyliże. Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdkananiebie Re: moj kotek 22.03.06, 18:18 dzieki!ale wlasnie nie, ona linieje caly rok, a teraz bardziej.obawialam sie ze moze jakichs witamin jej brakuje..no ale coz-bede musialam duzo odkurzac.;) Odpowiedz Link Zgłoś
umfana kota się nie kąpie !!! 22.03.06, 19:22 Idź z nim do weta! Zapewne lekarz da Ci lek dla kota- Omegę- vitaminy kocie w tranie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
ima55 racja, nie kąp tylko czesz 24.03.06, 17:02 Koty domowe linieją mniej lub bardziej cały rok. Kup w sklepie zoo szczotkę lub specjalne zgrzebło i wyczesuj kotu sierść. Moja kotka nie od razu ale bardzo to polubiła. Na początku musiałam zakładać do tej operacji stare rękawice narciarskie bo zęby i pazury były w użyciu. Teraz domaga się czesania jak tylko usłyszy, że otwieram szufladę ze szczotkami. Ma półdługą i ładną sierść i nigdy jej nie kąpię. Odpowiedz Link Zgłoś