19.03.06, 20:10
moj kotek jest mlody, sliczny, caly bialy, ale i caly rok linieje, czy to tak
na wiosne czy czegos mu brakuje?a moze czesciej robic prysznic?
prosze o rade.
Obserwuj wątek
    • jaruzel2 Re: moj kotek 21.03.06, 02:02
      e tam, koty zawsze linieja na wiosnę.
      A poza tym olej prysznic - sam się wyliże.
      • gwiazdkananiebie Re: moj kotek 22.03.06, 18:18
        dzieki!ale wlasnie nie, ona linieje caly rok, a teraz bardziej.obawialam sie ze
        moze jakichs witamin jej brakuje..no ale coz-bede musialam duzo odkurzac.;)
        • umfana kota się nie kąpie !!! 22.03.06, 19:22
          Idź z nim do weta! Zapewne lekarz da Ci lek dla kota- Omegę- vitaminy kocie w
          tranie :o)
          • ima55 racja, nie kąp tylko czesz 24.03.06, 17:02
            Koty domowe linieją mniej lub bardziej cały rok. Kup w sklepie zoo szczotkę lub
            specjalne zgrzebło i wyczesuj kotu sierść. Moja kotka nie od razu ale bardzo to
            polubiła. Na początku musiałam zakładać do tej operacji stare rękawice
            narciarskie bo zęby i pazury były w użyciu. Teraz domaga się czesania jak tylko
            usłyszy, że otwieram szufladę ze szczotkami. Ma półdługą i ładną sierść i nigdy
            jej nie kąpię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka