25.04.14, 19:14
wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kreml-juz-prowadzi-wojne-z-Ukraina-Chwyty-propagandy-z-czasow-III-Rzeszy,wid,16561848,wiadomosc.html
jak widzę Ławrowa gębę to mi się niedobrze robi.W zasadzie mogę wyłączyć dźwięk i ze 100 % skutecznością odgadnę treść jego kolejnego łgarstwa
    • krytyk2 Re: Rosja 25.04.14, 19:19
      groźne jest to ,co napisał gościu o Putinie-że "biedny" w zasadzie nie ma wyjścia- rozpędził pociąg, którego nie da się zatrzymać
    • shachar Re: Rosja 26.04.14, 02:27
      Moim zdaniem, Ruska można podejść, na przyjaźń go złapać smile
      Kumpluję się teraz z wieloma ruskogawariaścimi osobnikami, to jest metoda.
      • krytyk2 Re: Rosja 26.04.14, 16:32
        ci ,z którymi masz kontakt to normalni ludzie, którzy mieli dosyć życia w ojczyźnie ,podjęli decyzje o emigracji i wygrali los na loterii.ci ,którzy tam zostali-z małymi wyjątkami -klepią straszliwa biedę i patrzą w Putina jak w boga, wierzą we wszystkie kłamstwa jego propagandy
        • jan_stereo Re: Rosja 26.04.14, 17:04
          krytyk2 napisał:

> ci ,którzy tam zostali-z małymi wyjątkami -klepią straszliwa biedę i patrzą w Putina jak w boga, wierzą we wszystkie kłamstwa jego propagandy

W Rosji zarobki sa lepsze niz w Polsce, wiec my Polacy nie mamy nawet w kogo patrzec, bo Tusk i ten drugi imbecyl, Kaczynski, maja nas w dupie...
          • krytyk2 Re: Rosja 26.04.14, 17:18
            masz pewnie na myśli Moskwę i kilka centrów przemysłowych, chyba nie słyszałeś o zapadłych wsiach i miasteczkach , w których nikt się losem tysięcy mieszkańców nie interesuje..
            • jan_stereo Re: Rosja 26.04.14, 17:47
              krytyk2 napisał:

> masz pewnie na myśli Moskwę i kilka centrów przemysłowych, chyba nie słyszałeś
              > o zapadłych wsiach i miasteczkach , w których nikt się losem tysięcy mieszkańcó
              > w nie interesuje..

A w Polsce co masz ? Warszawe, Katowice, Wroclaw i Trojmiasto i same zadupia i wyzyski finansowe, gdzie losem pracownikow interesuje sie pewnie kazdy polski polityk ;"))
              • krytyk2 Re: Rosja 26.04.14, 18:07
                do takiej zapasci do jakiej rosja doprowadzila wlasna gospodarkę i rolnictwo chyba nie dopuscil żaden kraj na swiecie.Wyjedx na polska wies -to zobaczysz równiutkie zasiewy ,bez grama chwastu,ciagniki najnowszej generacji...to widze w Wielkopolsce,nie wiem czy w całej Polsce.W rosji ,przyokazji "manewrów" wojsk rosyjskich widziałem busz chwastów po horyzont.To kraj ,który opiera cale swoje bogactwo na eksporcie surowcow a wyrosla na tym bogactwie warstwa pasozytnicza myśli tylko jednym
                • jan_stereo Re: Rosja 26.04.14, 21:10
                  krytyk2 napisał:

> do takiej zapasci do jakiej rosja doprowadzila wlasna gospodarkę i rolnictwo chyba nie dopuscil żaden kraj na swiecie.

Nie wiem skad takie uogolnienia, UK nie ma zadnej gospodarki roliczej na dobra sprawe, wszystko importuje z Hiszpanii, Francji, Afryki itd. Jaka jest gospodarka USA, oni prawie jej nie maja, wszystko wyprowadzili do Chin (u ktorych sa zadluzeni na niewyobrazalne pieniadze, zyja wiec na kredyt, to jest pasozytnictwo), stad tak ich kryzys zlapal za tylek....
                  • krytyk2 Re: Rosja 27.04.14, 16:19
                    jedni stawiają na rolnictwo inni na co innego.Mnie chodzi tylko o to,ze istnieje racjonalnośc wg której porusza się wymiana sił i środków w danej gospodarce. jesli masz dobre ziemie i tradycje rolnicze to stawiasz na to,jesli bardzie rozwinąłeś przemysł -to tez nie jest źle.chodzi o to,ze ta racjonalnośc dotyczy zarówno gospodarki jak i ludzi-nie powinna mieć miejsca sytuacja,że waska grupa ludzi ma prace i pieniądze a reszta-jako odpad spoleczny
                    • jan_stereo Re: Rosja 27.04.14, 17:01
                      krytyk2 napisał:

> chodzi o to,ze ta racjonalnośc dotyczy zarówno gospodarki jak i ludzi-nie powinna mieć miejsca sytuacja,że waska grupa ludzi ma prace i pieniądze a reszta-jako odpad spoleczny

Marzy Ci sie Krytyku komunizm, widze ;')) Tak jest swiat kapitalistyczny skonstruowany, ze mala grupa spoleczna dzierzy wladze finansowa i polityczna, a reszta mrowkow (jak to ich nazwales 'odpadem spolecznym') na tych ludzi swoje zycie poswieca, pracujac w znoju za minimalne racje, pozwalajace im glownie przezyc, a czasem nawet i kupic cos sobie, spoza podstawowej puli ;'))
                      • krytyk2 Re: Rosja 28.04.14, 07:04
                        nic mi się nie marzy. Obraz Rosji jest prosty, niestety.W prawdziwym ,niezmąconym stanie była wtedy, gdy z powodu niewydolnego systemu ekonomicznego,totalnego złodziejstwa i nieróbstwa rozpadała a się jako ZSRR.Od tamtego czasu zmieniło się tylko to,że ropa zdrożała prawie dwukrotnie a własność państwowa zamieniła się w złodziejsko -oligarchiczna.I masz teraz zniekształcony obrazek - z jednej strony-bogatej Moskwy i wysokich pensji dla inzynierow pracujących dla koncernow oligarchicznych,a drugiej strony-rozpadających się maszyn w tychże molochach oligarchicznych. Bo prawdziwe jest powiedzenie-daj chłopu zegarek.
                        Przejście z systemu niewolniczo feudalnego wprost do zaawansowanego kapitalizmu nikomu się jeszcze nie udało i udać nie może.
                • shachar Re: Rosja 26.04.14, 22:01
                  W rosji ,przyokazji "manewrów" wojsk rosyjskich widziałem busz chwastów po horyzont

trzeba by pojechać i sprawdzić.
                  Ludzie ruscy cały czas opowiadają mi, że kiedy u nas był głod, oni mieli normalne życie.

Z kolei inni mówią, żeby w to nie wierzyć, wszyscy którzy nie 'worowali' stali w kolejkach.
    • brygada_ww Re: Rosja 27.04.14, 01:22
      Krytyku, korniki w domu zzeraja drewno podlogowe, paskudztwo, ale z innej strony medalu powinnam byc szczesliwa, korniki jedza, kazdy przeciez musi jesc. Skoro sa u mnie, to jest rzecza naturalna, ze przyjda i do sasiadow. Pewnie sie uciesza tak, jak i ja.
    • brygada_ww Re: Rosja 27.04.14, 02:58
      Odezwaly sie glosy nasza Rosija to i odezwa sie glosy nasza Persija i podobnie jak i w Putina beda wierzyc w Chomeiniego, ktorego zreformuja do persjonalizmu. Maja tam cole, ktora nazywa sie Mecca Cola jako Coca Cola, maja tam Persi Cola jako Pepsi Cola.
      • wasylkijow Re: Rosja 27.04.14, 16:31
        Jestem studentem Ukrainistyki UJ, czynnym uczestnikiem forow, w tym Forum Gazety i z przerazeniem patrze, ze Administracja nie zabanowala jeszcze socjopatycznego trolla brygada_ww za propagande antymajdanska i profanowanie Bandery, ktora jest symbolem wyzwolenia i wolnosci obywateli Ukrainy. Jak mozna przyklaskiwac dzialaniom Rosji i Iranu, krajow, ktore podpisaly porozumienie o koniecznosci Majdanu w celu wzmocnienia stosunkow miedzynarodowych, ktorym to jak tlumacza Majdan zagraza. Po wybuchu konfliktu na Ukrainie Teheran nagle wzial udzial w Forum, gdzie zdeklarowal wzmocnienie wspolpracy z Europa, czytaj Unia Europejska nigdy wczesniej tego nie robiac. Separatysci prorosyjscy to przeciez nic innego, jak doskonale przeszkoleni zolnierze IRA- Iranskiej Armii Republikanskiej, ktora ma za cel rozbicie Majdanu.
        Podkreslam jeszcze raz, profanowanie Bandery na Forach Gazety i niewybredne zarty z takiego faktu, jak podpisanie paktu o likwidacji Majdanu piszac o coca coli czy Pepsi jest zwyczajnie nieprzyzwoite.

Wasyl
          • brygada_ww Re: Rosja 27.04.14, 20:27
            jan_stereo napisał:

> powinienes troche amerykanistyki postudiowac jeszcze, dla poszerzenia horyzontow ;'))

Dokladnie tak i jeszcze poczytac, co oznacza pojecie stosunkow miedzynarodowych zamiast biegac po forach z widlami majdanu. To nie majdan kupuje mercedesy i bmw, porsche od Niemcow i fordy amerykanskie, tylko Moskwa i Teheran, w ktorym autami ponizej tych marek i to z najwyzszej polki wstyd sie pokazac. I znow ci separatysci, wczesniej byli to rzekomo Rosjanie przebrani w szaty ukrainskie, teraz student pisze, ze sa to saldaty IRA, za dwa dni beda to kosmici z Marsa. Owszem bylo spotkanie prezydenta Iranu z Putinem, jednak jego sens byl zupelnie inny, niz sugeruje student, bo sama czytalam na ten temat. Prezydent Iranu porownal sytuacje na Ukrainie do Syrii i zasugerowal, ze zarowno Syria, jak i Ukraina musza same rozwiazac swoj wewnetrzny konflikt bez jakiejkolwiek zagranicznej pomocy. Poszerzenie wspolpracy z UE tez nie bylo uwarunkowane rozwiazaniem majdanu.
            • krytyk2 Re: Rosja 27.04.14, 20:49
              I znow ci
              > separatysci, wczesniej byli to rzekomo Rosjanie przebrani w szaty ukrainskie

niee, to były polskie bojówki szkolone przez Rosjan w Białowieży- na zasadach tajnej współpracy polsko rosyjskiej.
              W jednym wasyl ma racje -jesteś rosyskim agentem,jesli w regularnych oddziałach GRU odnajdujesz zgodnie z faszystowską propaganda rosyjska zwykłych cywili ukraińskich dążcych do wolności demokracji na wschodnich terenach Ukrainy
              • brygada_ww Re: Rosja 27.04.14, 22:10
                krytyk2 napisał:

> I znow ci
                > > separatysci, wczesniej byli to rzekomo Rosjanie przebrani w szaty ukrain
                > skie

>
                > niee, to były polskie bojówki szkolone przez Rosjan w Białowieży- na zasadach t
                > ajnej współpracy polsko rosyjskiej.

Ja z kolei slyszalam wersje, ze tam szkolono powstancow majdanu.

> W jednym wasyl ma racje -jesteś rosyskim agentem,jesli w regularnych oddziałach
                > GRU odnajdujesz zgodnie z faszystowską propaganda rosyjska zwykłych cywili ukr
                > aińskich dążcych do wolności demokracji na wschodnich terenach Ukrainy

Nie przesadzaj Krytyku, po rozpadzie Sojuza dostali wolnosc plus jeszcze tereny przynalezace niegdys do Rosji. Wiec jeszcze raz spytam o jaka wolnosc do cholery zaczeli walczyc majdanowcy?
                PS. Czy poglady zaraz oznaczaja agenture? Jestem zwykla uczestniczka forum, ktore traktuje hobbystycznie, czasem tak jak napisal Wasyl, jestem trollem, jednak z ta socjopatia to przesada.
                • krytyk2 Re: Rosja 27.04.14, 22:19
                  trzeba naprawdę dużo złej woli oraz ignorancji ,zeby nie widzieć sytuacji totalnego uzależnienia ukrainy Janukowicza od Rosji.On wielokrotnie wyjeżdżal w czasie zajść na Majdanie do Moskwy lub soczi, po to tylko żeby konsultować następne kroki w walce z powstańcami.Nawet w krytycznym dla siebie momencie-ostatecznych rozmów z opozycją/ostanie jego dni jako prezydenta/ wychodzil ,żeby zrobić telefon do Putina.
                  Żenujace sa i kompromitujące jego kolejne wystąpienia od czasu kiedy w spsob legalny został usunięty z fotela prezydenta.Wszystkie jego wypowiedzi sa transpozycja kolejnych wypowiedzi kremla w osobie Ławrowa lub Putina.Tak ze- przestan brygado farmazonic o swojej bezstronności.
                  • jan_stereo Re: Rosja 28.04.14, 00:00
                    krytyk2 napisał:

> Żenujace sa i kompromitujące jego kolejne wystąpienia od czasu kiedy w spsob le
                    > galny został usunięty z fotela prezydenta.

Usuwanie sila i zastraszaniem, z fotela prezydenckiego, jest teraz legalne ? Przeciez on uciekl bo sie zwyczajnie bal ze go zaciukaja. Ciekawie masz te poglady, bo wedle nichze Rosja powinna sila, legalnie znaczy sie, usunac swoich oponentow.
                    • krytyk2 Re: Rosja 28.04.14, 06:52
                      wyjasnjmy tutaj coś:nastepnego dnia po ustaleniu porozumienia w obecności przedstawicieli UE i Rosji,Janukowicz miał je podpisać.Samo porozumienie,ktore było nie na reke Moskwy i dotychczasowej władzy w Kijowie,zostalo im wyciagniete pod presja "woli ludu" z gardła.Z drugiej strony rozumiało się przez się,że po wprowadzeniu ustalonych zapisow ,Janukowicz nadal urzeduje w fotelu prezydenta.Więc ja się pytam :jakim prawem i dlaczego wyjechal sobie bez słowa pożegnania z Ukrainy?
                      Odpowiedx jest prosta:po to ,żeby moskwa miała kim /demokratycznie,he he!/obsadzić fotel prezydenta po najechaniu zbrojnym Ukrainy.Takie rzeczy w historii zdarzaly się wielkrotnie,ale glownie 200-400 lat temu-przy skąpym dostępie do informacji.
                      Z drugiej strony- Janukowicz chętnie z propozycji Putina skorzystał,gdyz miał na sumieniu ponad setkę zastrzeonych na Majdanie.Tak więc idealnie zbiegly się dwa interesy: strategiczny Moskwy i osobisty prezydenta Ukrainy.Na sam koniec trzeba dodac ,ze detronizacji Janukowicza dokonał legalnie wybrany parlament, zwykła większością głosów.

Janku, słuchasz za dużo Rossija 1 i zachowujesz się tak jakby Ci pensję wypłacał Władimir Władimirowicz
                      Hej! a może wypłaca?
                      • jan_stereo Re: Rosja 28.04.14, 20:49
                        Mozna by tu tak wymieniac argumenty i wlasne interpretacje zdarzen, przez kolejne 50 postow, przechodzac w jalowosc, jak wszystkie ostatnie dysputy o Ukrainie....Powinienes sie tam przeprowadzic do Kijowa i budowac wolnosc ukrainska razem z tymi z Majdanu jesli Cie to tak nakreca...
                        • krytyk2 Re: Rosja 28.04.14, 22:24
                          ja nie widze niczego jalowego w dążeniu do prawdy.Jesli jednak wszystko traktuje się z równym abstrakcyjnym dystansem,to wtedy prawda ginie całkowicie i wieje nuda zanim się otworzy usta.
                        • brygada_ww Re: Rosja 28.04.14, 22:30
                          jan_stereo napisał:

> Mozna by tu tak wymieniac argumenty i wlasne interpretacje zdarzen, przez kolej
                          > ne 50 postow, przechodzac w jalowosc, jak wszystkie ostatnie dysputy o Ukrainie
                          > ....Powinienes sie tam przeprowadzic do Kijowa i budowac wolnosc ukrainska raze
                          > m z tymi z Majdanu jesli Cie to tak nakreca...

Mnie to sie Jasiek jeden emerytowany psychiatra przypomnia. Byl taki pozorancki, ze wszedzie musial byc widziany jako przykladny i porzadnicki. Nikt nie wiedzial, no naprawde nikt ,ze pil, jak szedl do knajpy, prawie zawsze tej samej to przebieral sie za takiego ostatniego zula, ze przyklejal nieuczesana brode, zakladal peruke, czapke z pomponem i gumofilce do kolan. Po drodze do domu przebieral sie z powrotem w porzadne ciuchy. No nikt nie wiedzial, ze to on w tej knajpie pil. Krytyk tez ma taka wlasnie mentalnosc.
                  • brygada_ww Re: Rosja 28.04.14, 13:34
                    krytyk2 napisał:

> trzeba naprawdę dużo złej woli oraz ignorancji ,zeby nie widzieć sytuacji total
                    > nego uzależnienia ukrainy Janukowicza od Rosji.On wielokrotnie wyjeżdżal w czas
                    > ie zajść na Majdanie do Moskwy lub soczi, po to tylko żeby konsultować następne
                    > kroki w walce z powstańcami.Nawet w krytycznym dla siebie momencie-ostatecznyc
                    > h rozmów z opozycją/ostanie jego dni jako prezydenta/ wychodzil ,żeby zrobić t
                    > elefon do Putina.

A do kogo mial wykonac telefon, jak nie do Putina? Sytuacja juz zaszla tak daleko, ze niemal majdan z Ukrany zrobil druga Syrie. Miej na uwadze to, ze majdan wbrew pozorom nie zjednoczyl narodu Ukrainskiego, tylko go podzielil, a w Europie ludzie nie chca zycia z Syrii, czy Palestyny. Nie ma sie wiec czemu dziwic, ze czesc Ukraincow jest dzis prozachodnia, a inna czesc prorosyjska.

> Żenujace sa i kompromitujące jego kolejne wystąpienia od czasu kiedy w spsob le
                    > galny został usunięty z fotela prezydenta.Wszystkie jego wypowiedzi sa transpoz
                    > ycja kolejnych wypowiedzi kremla w osobie Ławrowa lub Putina.Tak ze- przestan b
                    > rygado farmazonic o swojej bezstronności.

Nigdzie nie pisalam o swojej bezstronnosci, tez nie pisalam, ze nienawidze Ukraincow, a Ty pisales, ze nienawidzisz Rosjan, ktorzy nic Ci nie zrobili. Ja nie mam nic do narodu ukrainskiego, jestem tylko przeciwniczka majdanu, czego nigdy nie ukrywalam. Majdan sprowadzil ten kraj na dno i wie to kazdy logicznie myslacy czlowiek. Dac wiecej wladzy PiSowi w Polsce i bedzie to samo, co z Ukraina.
                    • krytyk2 Re: Rosja 28.04.14, 14:51
                      Dowodem na moja teze jest jeden z ukrainskich szpitali, ktory widzialam w jednej ze stacji telewizyjnych, takiego brudu i syfu nie widzialam nigdzie w Europie i ktos, kto ten syf reprezentuje nie powinien miec nic do gadania w cywilizowanym swiecie.
                      forum.gazeta.pl/forum/w,129012,149841625,149923150,Re_schizofrenia_despoty_siegnela_zenitu.html
                      [/u]
                      Ja mialam na mysli tylko to, ze ukrainskie czlowieczenstwo to zaden pozytywny przyklad na skale miedzynarodowa, a Unii Europejskiej nie jest potrzebny twor, ktory bedzie ja uwstecznial i ciagnal na dno
                      forum.gazeta.pl/forum/w,129012,149841625,149927719,Re_schizofrenia_despoty_siegnela_zenitu.html
                      Co bylo na Ukrainie w latach 30? Zjadali sie wzajemnie i knuli wlasnie na skutek tego ubostwa, a nie cywilizacji
                      kurna,a kto jak nie Rosjanie z ich komunizmem nie doprowadzili ukraincow do wielkiego głodu?!?!!!
                      nie kryjesz się z niechęcia i pogardą dla Ukrainy i jej mieszkańców i nie kryjesz się z podziwem dla Rosji i jej mieszkańców, a oceniając działania Rosji całkowicie wypierasz swoje oceny z prawdy.Putin ingeruje na ukrainie nie dlatego,ze na ukrainie stało się niebezpiecznie tylko dlatego ,ze kolejny raz przebudzili się do swojej wolności i chcą się od swego wielkiego brata uniezaleznic-i politycznie i gospodarczo.Ciekawe ,ze caly swiat to rozumie tylko rosja i jej agenci-nie
                      • brygada_ww Re: Rosja 28.04.14, 15:34
                        Krytyku obudz sie, symbolem glodu, zacofania i biedy jest na Ukrainie majdan, ktorego powstancy do dzis zachowuja sie jak wsciekla dzicz. Chcialbys, zeby symbolem poskosci byla taka ostatnio oslawiona siostra Bernardetta? Pewnie nie
                        I Ty znow z tym uniezaleznieniem sie od Rosji. Wszystkie kraje sa zalezne, bo w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na gospodarke zamknieta, co rowniez zrozumiala zamozna Persja. Polska tez jest zalezna od UE, Rosji, Ameryki, Rosja jest zalezna od Niemiec, Iranu i tak to kolo wspolpracy miedzynarodowej sie kreci. Czy uwazasz, ze Polacy tez powinni wziac widly i protestowac publicznie za uniezaleznieniem sie od kogokolwiek?
                        • krytyk2 Re: Rosja 28.04.14, 20:48
                          Krytyku obudz sie, symbolem glodu, zacofania i biedy jest na Ukrainie majdan,
                          > ktorego powstancy do dzis zachowuja sie jak wsciekla dzicz

na podobnej zasadzie symbolem wszelkiego zla była rewolucja francuska!!!!!
                          scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak czytam podobne brednie. Dla mnie jesteś agentka rosyjską- nie dlatego ze masz inne poglądy niż ja/jak niektórzy tu twierdzą z toba na czele/ ale dlatego ,ze tak surrealistycznie odbiegają one od prawdy i zbiegają się z tezami Putina.To nie może być przypadek.Powiedz tylko gdzie tak dobrze nauczylas się polskiego ?

na koniec tej wymiany zdań podtykam tobie i wszystkim podczytujacym ten watek osobom link do rozmowy z pewnym idotą ,który w ogole nic się nie zna na rzeczy -tak do pośmiania się z jego debilnych wypowiedzi.w szczególności polecam/boki można zrywac / jego teksty o zaleznosci ukrainy od rosji.
                          • brygada_ww Re: Rosja 28.04.14, 22:02
                            krytyk2 napisał:

> na podobnej zasadzie symbolem wszelkiego zla była rewolucja francuska!!!!!
                            > scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak czytam podobne brednie.

Krytyku, kiedy byla rewolucja francuska? W jakim wieku? Jak wyglada dzis Paryz i cala Francja? Nie mozna w XXI wieku dazyc do czasow z wieku XVIII !

> Dla mnie jesteś agentka rosyjską- nie dlatego ze masz inne poglądy niż ja/jak
                            > niektórzy tu twierdzą z toba na czele/ ale dlatego ,ze tak surrealistycznie odbiegają one
                            > od prawdy i zbiegają się z tezami Putina.To nie może być przypadek.Powiedz tyl
                            > ko gdzie tak dobrze nauczylas się polskiego ?

Podkreslam raz jeszcze, ze jestem zwykla uzytkowniczka forum, ktore jest moim hobby i nie zycze sobie zadnych pomowien o agenture. Jezyka polskiego nauczylam sie w rodzinnym domu i w polskiej szkole. Cos jeszcze?

> na koniec tej wymiany zdań podtykam tobie i wszystkim podczytujacym ten watek o
                            > sobom link do rozmowy z pewnym idotą ,który w ogole nic się nie zna na rzeczy -
                            > tak do pośmiania się z jego debilnych wypowiedzi.w szczególności polecam/boki m
                            > ożna zrywac / jego teksty o zaleznosci ukrainy od rosji.

To podaj link.
        • brygada_ww Re: Rosja 27.04.14, 18:34
          wasylkijow napisał:

> Podkreslam jeszcze raz, profanowanie Bandery na Forach Gazety i niewybredne zar
          > ty z takiego faktu, jak podpisanie paktu o likwidacji Majdanu piszac o coca col
          > i czy Pepsi jest zwyczajnie nieprzyzwoite.
          >
          > Wasyl

Och i ech studencie, zyje w wolnym kraju i mam prawo pisac, co mi sie podoba, a wielbienie majdanu nie jest elementem forumowej netykiety. Dla wiadomosci, tez bylam studentka i to moze bardziej prestizowego kierunku niz ten obrany przez Ciebie. Moge sobie pisac o Coca Coli czy Pepsi w dowolnym kontekscie i nic komu do tego, a na pewno juz nie Tobie. Ukraina nie jest centrum swiata, a juz na pewno nie majdan, ktory rozlozyl ten kraj na amen.
        • krytyk2 Re: Rosja 27.04.14, 20:41
          to jest wolne forum i na tym polega jego wartość, maja prawo pisać na nim i normalni i psychopaci.Ty też przesadzasz rozszyfrowując skrót IRA i w zasadzie tylko na tej podstawie powinno się Ciebie zakwalifikować pod okrslenie nacjonalistycznego psychopaty.dla zdefiniowania sytuacji na Ukrainie wystarczy tylko zacytować waszego premiera Jacyniuka czy Turczynowa i nie trzeba nic więcej dodawać
        • brygada_ww Re: Rosja 09.06.14, 00:11
          wasylkijow napisał:

> Jestem studentem Ukrainistyki UJ, czynnym uczestnikiem forow, w tym Forum Gazet
          > y i z przerazeniem patrze, ze Administracja nie zabanowala jeszcze socjopatyczn
          > ego trolla brygada_ww za propagande antymajdanska i profanowanie Bandery, ktora
          > jest symbolem wyzwolenia i wolnosci obywateli Ukrainy. Jak mozna przyklaskiwac
          > dzialaniom Rosji i Iranu, krajow, ktore podpisaly porozumienie o koniecznosci
          > Majdanu w celu wzmocnienia stosunkow miedzynarodowych, ktorym to jak tlumacza M
          > ajdan zagraza. Po wybuchu konfliktu na Ukrainie Teheran nagle wzial udzial w Fo
          > rum, gdzie zdeklarowal wzmocnienie wspolpracy z Europa, czytaj Unia Europejska
          > nigdy wczesniej tego nie robiac. Separatysci prorosyjscy to przeciez nic innego
          > , jak doskonale przeszkoleni zolnierze IRA- Iranskiej Armii Republikanskiej, kt
          > ora ma za cel rozbicie Majdanu.
          > Podkreslam jeszcze raz, profanowanie Bandery na Forach Gazety i niewybredne zar
          > ty z takiego faktu, jak podpisanie paktu o likwidacji Majdanu piszac o coca col
          > i czy Pepsi jest zwyczajnie nieprzyzwoite.
          >
          > Wasyl

Ile myslales nad tymi slowami, bo ja jak pisze posty na forum to robie to ad hock. Zostal na Ukrainie wybrany prezydent, majdan i ta Twoja bandera dostala ile procent? Jeden procent?
          Jak ktos ta bandere rozpizdil to nie nalezy sie zastanawiac kto, tylko cieszyc sie, ze problem majdanskich terrorystow jest rozwiazany. Jak zrobil to faktycznie prezydent Iranu w Genewie, to tylko pogratulowac, bo zaatakowanemu Putinowi sie to nie udalo.
    • krytyk2 Re: Rosja 29.04.14, 21:17
      macie tu swój wolny, orwellowski kraj-Brygado i Stereo:
      wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjska-ustawa-o-blogerach-przyjeta-w-ramach-tzw-pakietu-antyterrorystycznego/72ghc
      • brygada_ww Re: Rosja 29.04.14, 22:15
        krytyk2 napisał:

> macie tu swój wolny, orwellowski kraj-Brygado i Stereo:
        > wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjska-ustawa-o-blogerach-przyjeta-w-ramach-tzw-pakietu-antyterrorystycznego/72ghc

Caly swiat Krytyku jest orwellowski, wszedzie strony internetowe sa inwigilowane, nie tylko w Rosji.
    • krytyk2 Re: Rosja 14.05.14, 19:54
      przyczyna nie jest ani Majdan,ani zaległości w płatnościach za gaz,ani ucieczka Janukowicza i powolanie po prezydenta,ani sto innych prawdziwych lub prawdopodobnych powodów

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/andriej-illarionow-wojne-na-ukrainie-planowano-od-11-lat/hzn1k
      i dlatego też nie ma zadnych kroków ani spełnianych przez Ukrainę warunków ,które mogłyby zatrzymać Putina w jego imperialnym marszu...To widać dzień po dniu
      • krytyk2 Re: No i byl sobie majdan 26.05.14, 22:04
        Majdan caly czas trwa-to nie tylko fizyczne miejsce w centrum kijowa,to przede wszystkim symbol rodzącej się demokracji i poczucia własnej godności narodowej.
        Ale fizyczny i polityczne zaplecze majdanu dalej istnieje-tak jak miasteczko namiotowe w tym miejscu-to gwaranci patrzenia nowej/i każdej/ władzy na ręce
        • brygada_ww Re: No i byl sobie majdan 26.05.14, 22:07
          krytyk2 napisał:

> Majdan caly czas trwa-to nie tylko fizyczne miejsce w centrum kijowa,to przede
          > wszystkim symbol rodzącej się demokracji i poczucia własnej godności narodowej.
          > Ale fizyczny i polityczne zaplecze majdanu dalej istnieje-tak jak miasteczko na
          > miotowe w tym miejscu-to gwaranci patrzenia nowej/i każdej/ władzy na ręce

To juz tylko symbol rewolucji, ktory nie jest juz tak bliski sercom Ukraincow. Byl artykul o tym, jak majdan sie wyludnia, ludzie juz nie maja entuzjazmu, nie przynosza tam ani pieniedzy, ani cieplych posilkow dla powstancow. Ludzie chca jak wszedzie spokojnie, bezpiecznie zyc bez biedy i terroryzmu. Spojrz jakie poparcie mial przedstawiciel banderowcow w wyborach prezydenckich- 9% to jest bardzo niewiele.
          • krytyk2 Re: No i byl sobie majdan 26.05.14, 22:17
            mylisz się utożsamiając dwie rzeczy-aktualną,nieprzystającą do czasów pokoju formę z symbolem.Majdan jest symbolem niepodleglej Ukrainy i jako taki napędza wszystkie ważniejsze ruchy,np ten,ze frekwencja w wyborach prezydenckich była bardzo wysoka.
            • brygada_ww Re: No i byl sobie majdan 27.05.14, 13:47
              krytyk2 napisał:

> mylisz się utożsamiając dwie rzeczy-aktualną,nieprzystającą do czasów pokoju fo
              > rmę z symbolem.Majdan jest symbolem niepodleglej Ukrainy i jako taki napędza ws
              > zystkie ważniejsze ruchy,np ten,ze frekwencja w wyborach prezydenckich była ba
              > rdzo wysoka.

W tym momencie Krytyku majdan jest symbolem utraty Krymu, a nie wolnosci Ukrainy. Symbolem niepodleglosci tego kraju jest w tym momencie Donieck.
              • krytyk2 Re: No i byl sobie majdan 27.05.14, 14:38
                coż ci powiem agencie rosyjskich służb ?
                Mogę jedynie powiedzieć, ze nigdzie na świecie nie dobija się rannych jak to robią Rosjanie w Doniecku i nie strzela z granatników od ciężarówki z rannymi,oznaczonej jako sanitarna czerwonym krzyżem. W tej chwili rosjanie to najbardziej zdemoralizowana zdziczała nacja na świecie.
                • brygada_ww Re: No i byl sobie majdan 27.05.14, 17:13
                  krytyk2 napisał:

> coż ci powiem agencie rosyjskich służb ?

Ale sie przyczepiles do tej mojej agentury, z ktora nie mam nic wspolnego. Moj zawod ma zwiazek z pomoca ludziom, nie jestem zadnym agentem, mowie Ci jeszcze raz.

> Mogę jedynie powiedzieć, ze nigdzie na świecie nie dobija się rannych jak to ro
                  > bią Rosjanie w Doniecku i nie strzela z granatników od ciężarówki z rannymi,ozn
                  > aczonej jako sanitarna czerwonym krzyżem. W tej chwili rosjanie to najbardziej
                  > zdemoralizowana zdziczała nacja na świecie.

Te wszystkie ataki terrorystyczne, wybuchy to dzialania powstancow majdanu, ktorzy tak, czy inaczej sa przegrani.
    • krytyk2 Re: Rosja 01.06.14, 15:01
      taka wspaniała i rozwinięta Rosja nie jest w stanie wyprodukować najważniejszych komponentów do tego w czym jest najlepsza- zabijania i zastraszania . Na Ukrainie produkuje się silniki rakietowe, czołgowe, samolotowe na potrzeby armii rosyjskiej, całe elementy uzbrojenia. Wg ekspertów-jeśli Ukrainie uda się zachować integralność terytorialną i utrzyma embargo na eksport broni dla Rosji, ta ostatnia przestanie być mocarstwem militarnym w przeciągu ok 4-5 lat
    • krytyk2 Niemcy 08.06.14, 17:36
      co za brednie wygaduje Steinmeier !
      Jest to dla mnie ostatecznym dowodem na to, że Niemcom nie w głowie karać Rosji za to co robią-toż to nawet dziecko teraz wie, że na wschodzie Ukrainy działają regularne wojska rosyjskie. Skoro on tego nie widzi ,to znaczy że Niemcy -nomen omen-"nie będą umierać za Gdańsk".
      A R Sikorski i z jego twarda postawą, budzi się właśnie z ręką w nocniku
    • krytyk2 Re: Rosja 08.06.14, 22:06
      patrz, Brygado, na swoich cywilizowanych Rosjan:
      Także w Słowiańsku prorosyjscy separatyści prowadzą ogień z podwórza cerkwi w kierunku zarówno pozycji ukraińskich wojsk, jak i dzielnic mieszkaniowych - poinformowała ukraińska agencja Unian.
      wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-silne-eksplozje-w-slowiansku-i-kramatorsku/r0m8t
      • brygada_ww Re: Rosja 08.06.14, 22:35
        krytyk2 napisał:

> patrz, Brygado, na swoich cywilizowanych Rosjan:
        > Także w Słowiańsku prorosyjscy separatyści prowadzą ogień z podwórza cerkwi
        > w kierunku zarówno pozycji ukraińskich wojsk, jak i dzielnic mieszkaniowych - p
        > oinformowała ukraińska agencja Unian.

> wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-silne-eksplozje-w-slowiansku-i-kramatorsku/r0m8t

Krytyku, nie mam sily sie nad tym zastanawiac, ani czytac tego artykulu. Moje zycie toczy sie pomiedzy domem a szpitalem ostatnie ciezkie czasy i wole w ramach wolnego czasu pomyslec o serach gorskich, modzie czy orzeszkach w roznych regionach tego swiata.
    • krytyk2 Re: Rosja 22.06.14, 14:09
      i jak tu nie zostać rusofobem
      wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Osrodek-WCIOM-75-proc-Rosjan-chce-poprzec-Putina-w-wyborach-w-2018-roku,wid,16700181,wiadomosc.html
    • krytyk2 tysiąc dolarów dziennie.. 22.06.14, 20:13
      dla rosyjskich ochotników w Rosji chcących udawać separatystów rosyjskich na Ukrainie...
      cala pieprzona putinowska prawda
      wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-litwy-porownuje-putina-do-hitlera-i-stalina/7mv97
    • krytyk2 brawo,brawo faszysci rosyjscy!! 26.06.14, 16:24
      oni się nie zmienili przez 80 lat-kiedy strzelali do swoich ,którzy się cofali przed wrogiem/podstawowa funkcja kgb na froncie/
      wiadomosci.wp.pl/kat,137674,title,Ukraina-Rosjanie-nie-wpuszczaj-z-powrotem-bojownikow-ostrzelali-ciezarowke,wid,16711762,wiadomosc.html?ticaid=112f9f
    • krytyk2 tzw amatorzy i sklepy survivalowe 29.06.14, 23:04
      wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-separatysci-zajeli-czesc-jednostki-wojskowej-w-doniecku/6zz3d
      jestem artylerzystą,strzelałem z haubic i armat na wprost i ze stanowisk zakrytych,ale nie było mi dane strzelac z moździerza.Jest to wyzsza szkoła jazdy artyleryjskiej.Ktoś ,kto używa moździerza na polu walki to nie żaden amator ,ale wyćwiczony do bółu zawodowiec regularnej armii.Wszystkie gadki o "powstańcach " to pierdolenie. Rosja w tej chwili jest agresorem na terytorium Ukrainy.Putin udaje ze rozmawia o pokoju a Zachód udaje ,ze w to wierzy.
      • shachar Re: tzw amatorzy i sklepy survivalowe 30.06.14, 01:26
        Nie wiem, nigdy nie byłam w armii.
        Rozmawiałam ostatnio z pacjentem, on miał 18 lat kiedy wybuchła wojna, niezwykłe, że kiepeła mu jeszcze pracuje normalnie, można nawet zaryzykować twierdzenie, że ejst jeszcze przystojny smile
        no ale do rzeczy, opowiadał, że jego siostra była snajperem w czasie wojny. "O. to musiała mieć dobre oczy" , ja na to. "Jakie tam dobre, normalne" , odpowiedział, " wciągnełi ją na snajpera i już". To może z tymi moździerzami jest tak samo, dają komuś moździerz, niech tłucze. A może moździerz ktoś mial jeszcze z dawnych dobrych czasów? Tak mi się chce farmazonić, nie żeby coś mądrego napisać, tylko ot, tak....
        • krytyk2 Re: tzw amatorzy i sklepy survivalowe 01.07.14, 22:08
          rzecz w tym ,ze ci którzy podają się za niezadowoloną ludność ukraińską pochodzenia rosyjskiego to najlepsi żołnierze specnazu i elitarnych wojsk rosyjskich.Dlatego najlepsze sily ukraińskie rzucone do walki z nimi regularnie ponoszą duże straty w ludziach i sprzęcie.I to strona rosyjska jest zaczepna,czyli muszą się czuc naprawdę pewnie.W razie czego po drugiej stronie granicy stoi armia rosyjska w liczbie ok 40 tys ludzi ,masa nowoczesnego sprzętu bojowego i samoloty.
          Z moździerza strzelasz w miescie,kiedy wróg znajduje się po drugiej stronie wysokiej kamienicy i chcesz go trafić.Wystrzeliwujesz pocisk pionowo w gore ,pod takim kątem ,żeby spadł 20 metrów dalej,np na podwórzu budynku
    • krytyk2 Re: Rosja 28.07.14, 09:40
      [i Nie wiem, czy W. Putin się tym przejmie ale determinacja Zachodu rośnie. Zestrzelenie malezyjskiego samolotu było momentem przełomowym - rozważa dotkliwość ewentualnych nowych sankcji UE wobec Rosji minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak. Zdaniem polityka sytuacja wciąż eskaluje. - Mamy fakt ostrzeliwania Ukrainy z terytorium Rosji. Rosja eskaluje ten konflikt nie zmierzając do pokojowych rozwiązań. Musimy być przygotowani na najgorsze - mówi Siemoniak.][/i]
      • jan_stereo Re: Rosja 28.07.14, 23:36
        a Izrael zaciukal sobie w tym czasie grubo ponad 1000 cywilow palestynskich i jest gites i nie ma zadnych sankcji, a USA wrecz wyraza sie z poblazaniem o jego dzialaniach militarnych... szopka.
        • rzeka.suf Re: Rosja 29.07.14, 00:13
          oj, bo palestynce to araby, zwierzeta, trza wyciac w pien, my ich zanim oni nas.

obejrzyj sobie to: www.filmweb.pl/film/American+Radical%3A+The+Trials+of+Norman+Finkelstein-2009-560052

jesli masz ochote. albo defamation. albo occupation 101. ja sobie obejrze the gatekeepers.
          a prawdy nie dowiesz sie nawet w prawdzie, nawet w prawdzie prawdy sie nie dowiesz.

o, albo to chociaz:
    • krytyk2 nos Pinokia 03.08.14, 11:28
      wszystkie informacje potwierdzają teze ,ze to Moskwa kłamie a ukraincy mówią prawdę
      wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bild-rosyjskie-mysliwce-prowokowaly-Ukraine-na-rozkaz,wid,16594317,wiadomosc.html
      • brygada_ww Re: nos Pinokia 03.08.14, 13:05
        A ja spytam na niedzielnym kacu, czy na tej fotce widnieje samolot podpieprzony Amerykanom i pomalowany na czarno?

Zaplacic i pariadki zdjelat...

www.google.nl/search?q=%C3%93glaigh+na+h%C3%89ireann&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=QxbeU7HXD4SlPdeIgEA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1600&bih=791
        • krytyk2 Re: nos Pinokia 03.08.14, 15:01
          wszystkie ruchy Putina świadczą o tym,że nie boi się on Europy,że gardzi mięciutkim podbrzuszem europejskim, a ze dysponuje armia absolutnie zdemoralizowanych ludzi ,którzy będą zabijac bez mrugniecia okiem wszystko co się rusza- to dalszy rozwój wypadkow jest / niestety/ łatwy do przewidzenia
    • krytyk2 Re: Rosja 06.08.14, 11:16
      macki ruskich sięgają już do nas

wiadomosci.onet.pl/rzeszow/hruszowice-nieznani-sprawcy-zdewastowali-pomnik-upamietniajacy-upa/pc91k
      • kalllka Re: Rosja 06.08.14, 12:04
        m.computerworld.com/s/article/9250179/Russian_hackers_amass_1.2B_stolen_Web_credentials.

Moim zdaniem robili to systematycznie tyle ze nie na wielka skale , od czterech lat tupeciarsko- floodami na wskazywane( palcem ) platformy, domeny, serwery.
        • krytyk2 Re: Rosja 06.08.14, 13:55
          kiedy w czasie rozwoju bieżących wypadków na Ukrainie zaczęły odkrywać się różne fakty,stało się dla mnie jasne,że w chorej głowie putina plany agresji zakwitły już dawno.to co się dzieje w internecie na swiecie-obecność tysięcy trolli doskonale wyuczonych ,o czym maja pisać w danym jezyku-to sa tysiące godzin w szkole jezyków,nauki lokalnych historii,geografii-to musiało trwać cale lata.Takim sztandarowym portalem polskim na którym trolluje masa ruskich to WP.Włosy staja mi dęba ,gdy czytam wpisy detalicznie opisujące wydarzenia na Wołyniu godzina po godzinie.Nikogo dziś już nie interesuje co tam szczegółowo się działo/brrr!/ale "prawdziwego Polaka"-bardzo!
          A po co niby w czasach pokoju i rozbrojenia Rosja systematycznie zwiększała procenty wydatków na armie i uzbrojenie?
          Wszystkie rozmowy zbliżeniowe ,które Rosja prowadziła z innymi krajami i organizacjami zachodnimi to jeden wielki pic!
    • brygada_ww Co Ty na to Krytyku? 08.08.14, 14:34
      Wczoraj znalazlam w necie- ten statek plywa po wodach Holandii z amerykanska flaga na trasie Haga-Utrecht zarejestrowany jako zaglowiec (sailing vessel).

www.google.nl/search?q=irish+rover+ship&tbm=isch&imgil=usfZF_yrHfSDjM%253A%253B3TIm1BSDoaVPwM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Firishrovertrawler.blogspot.com%25252F2011%25252F10%25252Fdeltaville-va-to-norfolk-va.html&source=iu&usg=__2jdqRPSVhiXgLVno_7xzipEZkTk%3D&sa=X&ei=8cLkU_n2LY3tO9vigKAB&ved=0CDgQ9QEwBQ&biw=1600&bih=791#facrc=_&imgdii=_&imgrc=usfZF_yrHfSDjM%253A%3B3TIm1BSDoaVPwM%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F-2kOQFSlBNxs%252FTqOHAb0YafI%252FAAAAAAAAANA%252F2HbcfeZ_GoM%252Fs1600%252Fadventure%252B10-21-11%252B020.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Firishrovertrawler.blogspot.com%252F2011%252F10%252Fdeltaville-va-to-norfolk-va.html%3B1600%3B1200
    • krytyk2 Re: Rosja 28.08.14, 17:00
      w czasie wczorajszej wizyty w minsku putin strzelal niesamowite miny.Podajac dlon Poroszence usmiechal się iscie diabelsko/nawet w komentarzach pod zdjęciem ktorys z internautów podzieli się tym samym co moje spostrzeżeniem/.Wchodząc na schody zrobił z kolei blazenska mine pawiana.w tym samym czasie gdy rozmawiał z Poroszenka i dawał mu zludna nadzieje pokoju na Ukrainie granice przekraczały kolejne setki wozów bojowych i czołgów.
      Putin bawi się cala sytuacja, wysyła wojska i udaje ze nie wysyła a nawet ze ma pokojowe zamiary.Caly czas kluczy i mami zabijając jednocześnie tysiące Ukraińców i Rosjan/w ludności cywilnej/.Jest zbrodniczy jednocześnie totalnie zakłamany-podobnie zresztą jak Zachód ,który zdaje się wierzyc w te wszystkie czcze obietnice.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka