Dodaj do ulubionych

Pierwszaki 2013 - Kielce

29.12.13, 18:41
dziewczynki
Julia-59
Aleksandra,Oliwia-53
Wiktoria-41
Natalia-39
Maja,Zuzanna-38
Anna-23
Amelia-21
Maria-20
Gabriela-19
Karolina,Kinga,Nikola-18
Alicja,Weronika-16
Patrycja-15
Katarzyna-14
Martyna-12
Lena,Magdalena,Zofia-11
Nadia-10
Klaudia-9
Daria,Dominika,Emilia,Hanna-8
Antonina,Laura,Małgorzata,Marcelina,Marta-7
Barbara-6
Adrianna,Marika,Paulina,Sandra-5
Agnieszka,Iga,Izabela,Joanna,Roksana-4
Agata,Justyna,Kaja,Kamila,Kornelia,Magda,Malwina,Milena,Nina-3
Blanka,Klara,Michalina,Monika,Nicola,Pola,Róża,Sylwia-2
Anastazja,Aneta,Angelika,Aniela,Anika,Anita,Beata,Bianka,Diana,Dorota,Edyta,Eliza,Elżbieta,Emila,Ewa,Ewelina,Helena,Inga,Jadwiga,Judyta,Kalina,Karina, Katerina,Larysa,Lidia,Lilianna,Liwia,Manuela,Marlena,Mila,Milana,Neli,Nelli,Odyseja(???),Oksana,Ola,Olga,Olivia,Otylia,Paula,Renata,Sara,Sonia,Tatiana,Urszula,Victoria,Wanda,Wanessa-1

Chłopcy
Jakub-67
Kacper-54
Bartosz-41
Piotr-40
Wiktor-34
Mateusz-32
Filip-31
Mikołaj-27
Maciej-22
Jan-21
Michał-20
Dominik-18
Bartłomiej,Kamil,Oskar,Wojciech-17
Adam,Antoni,Krzysztof-16
Dawid,Szymon-14
Aleksander,Miłosz,Patryk-13
Adrian,Igor,Karol-12
Paweł-10
Damian,Marcel-9
Konrad,Maksymilian,Oliwier-8
Olaf,Tomasz-7
Daniel,Stanisław-6
Kuba,Łukasz,Marcin,Nikodem,Radosław-5
Alan,Andrzej,Franciszek,Krystian,Przemysław-4
Alex,Eryk,Gabriel,Hubert,Juliusz,Robert,Tymon-3
Arkadiusz,Artur,Błażej,Borys,Cezary,Emil,Fabian,Grzegorz,Kajetan,Maksym,Milan,Olgierd-2
Albert,Aleks,Aleksy,Alexander,Bruno,Cyprian,Dariusz,Ernest,Gor,Ignacy,Jakob,Jarosław,Jerzy,Julian,Kasjan,Klaudiusz,Kosma,
Leonard,Leopold,Maks,Marceli,Marek,Max,Natan,Nataniel,Oktawian,Oleg,Rafał,Ryszard,Samuel,Sebastian,Sergiusz,Stefan,Witold,Xavier-1

Oraz Deni,Soul,Elisej i Malcolm Miranda,przy których nie jestem pewna płci(ostatnie to imię i nazwisko).

Zastanawia mnie niesamowicie Odyseja.
Obserwuj wątek
    • agjato Re: Pierwszaki 2013 - Kielce 29.12.13, 19:02
      Czołówka, zarówno męska jak i żeńska, podobnie jak w moim mieście. Tylko Szymon z tych najpopularniejszych u nas o wiele wyżej. Gabrieli aż 19, w moim regionie o wiele mniej.
      Może dlatego, że imię to jest u nas bardziej popularne wśród obecnych mam i cioć.
      Wyłowiłam Cypriana, Olgierda, Jerzego i Ernesta - bardzo mi się podobają smile
      Dzięki za statystykę.
    • angelina7-83 Re: Pierwszaki 2013 - Kielce 29.12.13, 19:45
      Takie statystki powinny wisieć na porodówkach smile, być może co niektórzy rodzice zmieniliby imiona. Ja nie chciałabym być jedną z 59 Julii ;P, albo mieć jednego z 67 syna Jakuba. Zdecydowanie powinnam chyba zaprzestać czytać statystki wink, bo niedługo obrzydzenie mnie weźmie na imiona, które mimo, iż są popularne podobają mi się. Tak, więc skupię się tylko na tych pojedynczych przypadkach wink. A, więc podobają mi się: Anastazja, Eliza, Larysa, Liwia, Odyseja (naprawdę ciekawa i urocza), Renata, Wanda oraz Albert, Leonard, Leopold, Oktawian i Samuel.
    • misselene Re: Pierwszaki 2013 - Kielce 30.12.13, 16:46
      Ciekawa lista. Moją uwagę przykuły najbardziej następujące imiona: Anika, Eliza, Jadwiga, Judyta,Larysa, Liwia, Odyseja, Renata, Wanda oraz Fabian, Kajetan, Olgierd, Cyprian, Kasjan, Klaudiusz, Oktawian, Ryszard, Stefan i Witold. Wprawdzie nie wszystkie mi się w 100% podobają, ale miło zobaczyć, że nie wszyscy rodzice nazywają swoje dzieci zgodnie z obowiązującą modą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.