Dodaj do ulubionych

Adrianna vs Marianna

21.11.21, 15:25
Jak w temacie, pytanie teoretyczne, które byście wybrały?
Przy córce rozważaliśmy Adriannę (ostatecznie wybraliśmy Dianę) a ostatnio spodobało mi się imię Marianna.
Obserwuj wątek
    • misslucky133 Re: Adrianna vs Marianna 21.11.21, 20:01
      Definitywnie Adrianna poniewaz bardzo podoba mi sie skrot Ada. Jest taki lekki, neutralny, nieprzekombinowany. Marianna od dziecka kojarzyla mi sie bardzo ''obciachowo'', jako przestarzale imie dla starej babci a skrot Mania byl dla mnie okropny. Natomiast teraz jak mam 30 lat calkiem podoba mi sie to imie ale nie nadalabym ze wzgledu na to, ze balabym sie, ze potencjalna corka nie polubilaby tego imienia. Sama nie wiem czemu. U kogos fajnie, chcialabym spotkac mala Manie / Marianne / Marianke.
    • polik17 Re: Adrianna vs Marianna 21.11.21, 20:50
      To może na wstępie powiem, że bardzo podoba mi się imię Twojej córki big_grin
      Jeśli musiałabym wybrać z tych 2 imion zdecydowanie wybrałabym Adriannę, chociaż w sumie oba mi się nie podobają. Marianna nie jest w moim guście, a u Adrianny bardzo nie lubię skrótu Ada😕 Znam nieosobiście Adriannę, która nawet przedstawia się jako Ada, nie Adrianna. Naprawdę bardzo mi nie leży to imię. Za to przy Mariannie całkiem podoba mi się zdrobnienie Mania smile U kogoś jednak doceniłabym oba te imiona, chociażby za to, że nie jest to kolejna Lenka, Zuzia albo Hania big_grin
    • ilia.1 Re: Adrianna vs Marianna 22.11.21, 08:32
      Wybrałabym osobiście Adriannę.

Sugestie: Ada, Adelajda, Adelina, Adelinda, Adela (Adelka), Matylda, Marcelina, Michalina, Magdalena, Malwina, Julian(n)a, Róża, Rozalia, Lilla, Lilia, Lilian(n)a, Celina, Blanka, Bianka, Helena, Milena, Natalia, Flora, Florian(n)a, Florencja, Florentyna, Diana, Aurelia, Amelia, Weronika, Łucja, Klara.
      • olinininka Re: Adrianna vs Marianna 22.11.21, 09:23
        Adrianna podoba mi się bardziej, ale od niedawna, kiedyś byla dla mnie neutralna. Poznalam bardzo fajna mała Adusie więc chyba dlatego. Aga zdrobnienie Ada lubię.
        Marianny kiedyś nie lubiłam, ale z roku na rok coraz bardziej zyskuje w moich oczach, chociaż nie lubię zdrobnienia Mania.

Ps Zawsze zastanawiaja mnie wpisy Ili.1
        kiedy ktos pyta teoretycznie które ładniejsze z 2 imion ona zawsze dodaje swoje propozycje /sugestie czyżby kopiuj wklej😀
        • polik17 Re: Adrianna vs Marianna 22.11.21, 17:04
          olinininka napisała:

> Ps Zawsze zastanawiaja mnie wpisy Ili.1
          kiedy ktos pyta teoretycznie które ładniejsze z 2 imion ona zawsze dodaje swoje propozycje /sugestie czyżby kopiuj wklej😀

Mnie też właśnie czasem zastanawiają big_grin Bo przecież pisze wyraźnie, że to jest pytanie teoretyczne, z ciekawości itp., i żeby napisać mimo tego swoje propozycje trzeba chyba nie umieć czytać🤣 Albo właśnie takie kopiuj-wklej, chociaż tutaj widzę, że są inne sugestie niż w moim wątku. No, ale dobra nie będę wnikać, dlaczego tak jest smile
    • sulimira Re: Adrianna vs Marianna 22.11.21, 09:01
      Z nozem przy gardle wybralabym Adrianne poniewaz zdrobnienie Ada toleruje. Marianna nie podoba mi sie, ani troche. Podobne imie z -anna, ktore natomiast calkiem mi sie podoba to Marcjanna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.