29.05.26, 04:16
Imie rowniez z bulli gniezniejskiej. Podoba mi sie.
Obserwuj wątek
    • emnilda.wolna Re: Ożar 29.05.26, 17:21
      Pan na Ożarowie? wink
      • sulimira Re: Ożar 29.05.26, 23:42
        Przepraszam, ale tego nie zalapalam
    • miaumia Re: Ożar 29.05.26, 20:51
      Ciekawe ale słychać:pożar' wink
      • sulimira Re: Ożar 29.05.26, 23:40
        Wlasnie, pozar, ogien...
    • hersyliaa Re: Ożar 30.05.26, 14:41
      Mnie się nie podoba. Kojarzy się z pożarem i pożeraniem ("pOŻARł")
      • sulimira Re: Ożar 31.05.26, 02:38
        Tez o tym pomyslalam, ale blizej mi do pozaru.
    • aequoreavictoria Re: Ożar 30.05.26, 15:20
      Kojarzy mi się z Ożarowem i z obżarstwem, nie podoba mi się. Ale Ożanna już mi się podoba 😅
      • miaumia Re: Ożar 31.05.26, 11:34
        Niektórzy nadają też ostatnio imię Ożanna w pierwotnej formie Hosanna, męski odpowiednik to Hosan.
    • losninos Re: Ożar 01.06.26, 09:20
      I Ożar i Hosan bardzo mi się podobają 🙃
      • sulimira Re: Ożar 01.06.26, 11:17
        Ozar kojarzy mi sie z pozarem i ogniem. W angielskim to jest bardzo pozytywne wedlug mnie skojarzenie. Jak np zawodnik swietnie gra to jest "on fire". Podoba mi sie jako imie meskie bardzo.
        • miaumia Re: Ożar 01.06.26, 11:34
          Brzmieniowo brzmi naprawdę dobrze !)
          • sulimira Re: Ożar 01.06.26, 14:01
            Tez mi sie tak wydaje. Takie twarde, meskie imie
      • antonelli Re: Ożar 15.06.26, 10:05
        Ja mam z oboma skojarzenia pożarnicze wink

        Ożar - pożar
        Hosan - hose to po angielsku wąż do polewania wodą - może być również pożarniczy.
        • sulimira Re: Ożar 15.06.26, 10:20
          😂 Fakt
        • miaumia Re: Ożar 15.06.26, 15:06
          Hosan trochę jak hosanna, a trochę jak spodnie po niemiecku. Chyba obu nie należy łączyć xD
    • antonelli Re: Ożar 01.06.26, 14:19
      Mnie również kojarzy się z pożarem i z Ożarowem.
    • sulimira Re: Ożar 13.06.26, 12:36
      Niestety zadnego Ożara nie znalazlam w imionach nadanych
    • miaumia Re: Ożar 15.06.26, 12:17
      Wielmoża Ożar tak se pożarł, aż w brzuchu pożar mu rozgorzał i runął wnet gromem rażony, w trzewiach zarzewia prażą tony
      Wielomięs, bochnów, miodów pitnych..

      Sam Weles przybył w celach szczytnych, by zamknąć paszczę tego byczka, Ożar wszak zażarł nie na żarty, lecz ruszył z tyczką na gokarty, po czym na Insta sprzedał trening, łowiąc kolejny spęd jeleni xD
      • sulimira Re: Ożar 15.06.26, 13:37
        😂
      • hersyliaa Re: Ożar 15.06.26, 14:16
        Piękne 👏😄
        • miaumia Re: Ożar 15.06.26, 20:13
          Dzięki; D Miało być ' i runął gromem wnet rażony ..' do rytmu - poprawka ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.