09.11.07, 17:28
Jako imię żeńskie. To dopiero przegięcie wink
Obserwuj wątek
    • Gość: Rukhsar Re: Brajana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.07, 20:00
      Oookropne xD Ale, jeżeli w angielskim istnieje imię Brianna (nie wiem czy
      istnieje, ale myślę, że tak), to mi się w takiej formie podoba.
      • Gość: klara Re: Brajana IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.11.07, 20:29
        Ale Brianna nie wymawia sie "Brajana" tylko blizej "Briana"
        • Gość: aneladgam Re: Brajana IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.07, 21:32
          nieprawda, Brianna wymawia się dokładnie [brajana], tak jak Diana [dajana]. po
          angielsku, oczywiście
      • tami46 Re: Brajana 09.11.07, 20:29
        Nadawanie tego imienia powinno byc ustawowo zabronione.
        • abiela Re: Brajana 09.11.07, 20:30
          Istnije takie imię w krajach anglojęzycznych:
          www.behindthename.com/name/briana
          • olianka Re: Brajana 09.11.07, 20:46
            Jest też forma Breanne i ona mi się podoba (oczywiście nie w Polsce!)
            Breanne to imię przyrodniej siostry Kurta Cobaina smile
            • nastka_19 Re: Brajana 10.11.07, 20:29
              ja chyba nawet nie umiem nazwać po imieniu przesłanek którymi kierowali się Ci
              rodzice

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.