ariana1 09.11.07, 17:28 Jako imię żeńskie. To dopiero przegięcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rukhsar Re: Brajana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.07, 20:00 Oookropne xD Ale, jeżeli w angielskim istnieje imię Brianna (nie wiem czy istnieje, ale myślę, że tak), to mi się w takiej formie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klara Re: Brajana IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.11.07, 20:29 Ale Brianna nie wymawia sie "Brajana" tylko blizej "Briana" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneladgam Re: Brajana IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.07, 21:32 nieprawda, Brianna wymawia się dokładnie [brajana], tak jak Diana [dajana]. po angielsku, oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
tami46 Re: Brajana 09.11.07, 20:29 Nadawanie tego imienia powinno byc ustawowo zabronione. Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Brajana 09.11.07, 20:30 Istnije takie imię w krajach anglojęzycznych: www.behindthename.com/name/briana Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Brajana 09.11.07, 20:46 Jest też forma Breanne i ona mi się podoba (oczywiście nie w Polsce!) Breanne to imię przyrodniej siostry Kurta Cobaina Odpowiedz Link Zgłoś
nastka_19 Re: Brajana 10.11.07, 20:29 ja chyba nawet nie umiem nazwać po imieniu przesłanek którymi kierowali się Ci rodzice Odpowiedz Link Zgłoś