Proszę o radę: mamy 2 zestawy imion i nie możemy się zdecydować, przyjdzie
chyba kostką rzucać: Stefania Anna i Urszula Lidia.
Który zestaw brzmi lepiej? Nazwisko krótkie, trzyliterowe. Na K
Nie piszcie, że żaden zestaw Wam się nie podoba i najlepiej coś innego - te
dwa to kompromis z trudem wypracowany

Nawet jeśli oba się nie podobają, to
przecież któryś bardziej
Aha, ewentualnie możemy zmienić kolejność - ale części składowe zostają.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!