hasz0
23.10.09, 17:20
aha i jeszcze Krzemiński i jeszcze Batory
i Kościuszko i ...podpowiedzcie bo nie sledzę Waszych fundacji
obronno-zaczepnych.
........znowu zmyliłem wątek? Musze skasować okienka
...starosc nie radośc, gdy zamiast rozmów w Narcyzie przy szampanie
i mrożonej lawei trza se w domu samemu , nieudolnie klepiąc
KL pacanów po IQ