Dodaj do ulubionych

Czy Izrael...

16.01.04, 18:16
...ma prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami?
...ma prawo do obrony swojej niepodległości?
...ma prawo do istnienia?
Ja uważam że tak!
Obserwuj wątek
    • gini Re: Czy Izrael... 16.01.04, 18:18
      abstrakt2003 napisał:

      > ...ma prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami?
      > ...ma prawo do obrony swojej niepodległości?
      > ...ma prawo do istnienia?
      > Ja uważam że tak!

      a do czego maja prawo Palestynczycy?Wiesz cos na ten temat?
      • abstrakt2003 Re: gini 16.01.04, 18:27
        a do czego mają prawo Kaszubi? Wiesz coś na ten temat?
        • gini Re: abstrakt 16.01.04, 19:46
          abstrakt2003 napisał:

          > a do czego mają prawo Kaszubi? Wiesz coś na ten temat?

          To jest pomysl, zakupie buldozer albo dwa i rozwale im pare domow, moze jakies
          obozy dla uchodzcow im sie zalatwi, co Ty na to?
          Jakis maly nalocik rakietowy na Kartuzy sie zrobi i tyle.
          Kaszubi sa obywatelami polskimi i maja takie prawa jak wszyscy obywatele
          polscy.Kaszub Tusk moze jutro wystartowac w wyborach prezydenckich.
          Moze je wygrac pod warunkiem, ze bedzie mowil po polsku.
          Bo jak walnie mowe po kaszubsku to moze zostac zle zrozumiany przez wiekszosc
          wyborcow a to jakies 99%, .
          Ponial ??
          • gini Re: abstrakt 16.01.04, 19:47
            A teraz badz mily i odpowiedz na moje pytanko.
            • abstrakt2003 Re: abstrakt 16.01.04, 20:20
              gini dlaczego inaczej taktujesz Palestyńczyków i Kaszubów?
              Zauważyłem że ciebie interesują głównie Żydzi i Palestyńczycy. W wątku o
              Tybecie jakoś się nie udzielałas. Losem Czeczeńców się nie przejmujesz. Gdy
              Timorczycy byli wyrzynani jak świnie mimo że nie podkładali bomb ty jakoś
              spałas spokojnie (fakt to było jeszcze zanim wynaleziono forum aktualności).
              Ale gdy tylko mowa o Palestyńczykach ty ruszasz do boju!
              Powiedz mi z czego to wynika?
              P.S. Palestyńczycy maja prawo do niepodległości. Więcej nawet, mają prawo do
              walki zbrojnej ale nie mają prawa do WYSADZANIA się wraz z Izraelskimi
              cywilami!
      • Gość: lubudubu Re: Czy Izrael... IP: *.acn.waw.pl 16.01.04, 18:28
        > abstrakt2003 napisał:
        >
        > > ...ma prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami?

        Ma prawo ale problem polega na tym, ze duzej odmawia czesci ludnosci praw
        obywatelskich wedle kryteriow rasowych.

        > > ...ma prawo do obrony swojej niepodległości?

        Pewnie ze ma prawo, tylko dziw bierze ze jeszcze USA nie zrzuca na Izrael bomb.
        Gdyby to bylo jakiekolwiek inne panstwo postepujace tak samo powodow znalazloby
        sie na trzy wojny.
        Co takiego robila Serbia czego nie robi Izrael? Jaka bron masowej zaglady
        posiadal Irak ktorej nie ma Izrael? itd


        > > ...ma prawo do istnienia?

        Z pewnoscia - pod warunkiem ucywilizowania sie i zniesienia dyskryminacji
        rasowej.
    • indris 2 x tak, raz nie 16.01.04, 18:24
      ma prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami? NIE
      ma prawo do obrony swojej niepodległości? TAK
      ma prawo do istnienia? TAK
      • kdesw Re: 2 x tak, raz nie 16.01.04, 19:11
        Ad.1
        1/Czy Polsaka ma prawo do obrony swych obyw.-TAK
        2/Czy Pernambuko ma prawa do obrony swych obyw.-Tak
        Skoro Polska i Pernambuko ma,to dlaczego odbierasz to odwieczne prawo kazdego
        kraju Izraelowi?
        • abstrakt2003 Re: Racja! Każdy kraj nie tylko Izrael! 16.01.04, 19:15

        • indris Re: 2 x tak, raz nie - doprecyzowanie 16.01.04, 19:57
          WSZELKIMI dostępnymi środkami? NIE
          Chodziło mi właśnie o słówko "wszelkie". Odmawiam tego zarówno Polsce jak
          Izraelowi.
          • abstrakt2003 Re: dostępne=zgodne z prawem 16.01.04, 20:09
            Też precyzuję
            Wszelkie środki ale legalne!
    • Gość: ale-jaja Re: Czy Izrael... IP: 5.1.* / 206.47.0.* 16.01.04, 18:29
      ...ma prawo do ziemi palestyńskiej? NIE
      ...czy może wykupywać ziemię palestyńską? TAK
      ...czy palestyńczycy, którzy spredali swoją ziemię mają ciągle do niej prawo ? NIE

      na resztę pytań 3 x tak
    • kdesw Re:Porombało Cię. 16.01.04, 19:51
      • abstrakt2003 Re:???????? 16.01.04, 20:10
        A dlaczego? Rozwiń swoją myśl?
    • kdesw Re: Różnica pomiędzy Izraelitami a Palestyńczykami 16.01.04, 19:53
      jest taka sama jak między Chińczykami i Japończykami.Poniał.
      • abstrakt2003 Re: A tego postu to już zupełnie nie rozumiem! 16.01.04, 20:12
        Czy ja piszę o Palestyńczykach i Żydach?
        Ja myślałem że pisze o państwie Izrael! Ale może się myliłem?
        • kdesw Re: A tego postu to już zupełnie nie rozumiem! 16.01.04, 21:16
          Przywołujesz Kaszubów i porównujesz ich do Palestyńczyków,to jakiś absurd?
          Więc zwróciłem Ci uwagę na właściwą proporcję różnicy pomiędzy obydwoma
          narodami,pomimo wspólności rasowej,jęsli znasz historię to zrozumiesz.
          • Gość: absttrakt2003 Re: A tego postu to już zupełnie nie rozumiem! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.04, 07:14
            To ty nie rozumiesz. To był odpowiedź na post gini - ona zrozumiała.
    • bimi Re: Czy Izrael... 16.01.04, 20:23
      abstrakt2003 napisał:

      > ...ma prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami?
      > ...ma prawo do obrony swojej niepodległości?
      > ...ma prawo do istnienia?
      > Ja uważam że tak!

      Czy Izrael ma prawo do mordowania w imię ochrony obywateli, swej niepodległości
      i swego istnienia?
      Nie ma. Bo nikt, ani nic nie ma takiego prawa. A jak je sobie daje to staje się
      terrorystą.
      Dlaczego granice Izraela mają być takie jak powiedzą Żydzi?
    • Gość: Blong Czy Irak mial prawo .... IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 08:46
      prawo do obrony swoich obywateli wszelkimi dostępnymi środkami? /trucie kurdow,
      czy mordowanie szyitow, mozna interpretowac jako obrone pewnej czesci obywateli
      tego panstwa przed innymi jak w izraelu - hmm no i te wszelkie dostepne srodki/

      • abstrakt2003 Re: Płąd! 17.01.04, 16:16
        kurdowie i szyici są i byli obywatelami Iraku.
        Palestyńczycy (z ziem okupowanych) nigdy nie byli i nie będą obywatelami
        Izraela.

        P.S. Wszelkie dostępne ale legane środki.
        • Gość: Blong owszem blad IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 16:29
          wyrzucano /"legalnie"/ i mordowano mieszkancow tych ziem tak samo jak w iraku
          przesladowano kurdow czy szyitow
          aha jak ich "legalnie" oznaczono za "nieobywateli" to wszystko bylo ok
        • gini Re: Płąd! 17.01.04, 16:36
          abstrakt2003 napisał:

          > kurdowie i szyici są i byli obywatelami Iraku.
          > Palestyńczycy (z ziem okupowanych) nigdy nie byli i nie będą obywatelami
          > Izraela.
          >
          > P.S. Wszelkie dostępne ale legane środki.


          Hipokryzja ?Czy podlosc?Zabijanie cywilow kobiet i dzieci nazywasz legalnym
          srodkiem?
    • podolski Czy Irak..., czy b. Jugosławia można długo wylicza 17.01.04, 12:13
      kraje którym koledzy abstrakta tych praw odmówili.
      Oczywiście abstrakta to w żadnym stopniu nie zajmuje.
      • abstrakt2003 Re: Czy Irak..., czy b. Jugosławia można długo wy 17.01.04, 16:19
        Jugosławia była krajem federalny. Poszczególne republiki legalnie i
        zachowaniem prawa ogłosiły niepodległość. Serbowie tego nie zaakceptowali i
        stąd całe to nieszczęście.
    • jozef_zawadzki Ha Podszywka cees 137 w nowym wcieleniu. Cyrk. 17.01.04, 13:46
      • Gość: abstrakt2003 Re:Ręce opadają! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.04, 16:14
        Józek już to 3 raz wyjaśniam cs137 to nie abstrakt2003.
        On mieszka w Stanach a ja w Polsce.
        On jest fizykiem ją jądrowym a ja geologiem.
        On ma pewnie ze 40 lat a ja dużo mniej.
        Pozdrawiam cię mordulo ty moja Zawadzka!
        • gini Re:Ręce opadają! 17.01.04, 16:21
          Gość portalu: abstrakt2003 napisał(a):

          > Józek już to 3 raz wyjaśniam cs137 to nie abstrakt2003.
          > On mieszka w Stanach a ja w Polsce.
          > On jest fizykiem ją jądrowym a ja geologiem.
          > On ma pewnie ze 40 lat a ja dużo mniej.
          > Pozdrawiam cię mordulo ty moja Zawadzka!


          www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=3149
          lektura na sobotnie popoludnie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka