miriamfirst
08.08.01, 19:01
Tak, nowy watek, dlaczego nie? co mnie to kosztuje? Nic.
I od razu moje słowa do miłego Tyu - otóż Drogi Tyu, ja czyli Miriam,
nie proponuję Perle kompotu i COŚ TAM JESZCZE, jak byłeś łaskaw to określić. Co
to znaczy coś tam jeszcze, pardon? To COŚ jest - a jest - bardzo konkretne i
my (znaczy ja i Perła) wiemy co to jest, określilismy to sobie i napawamy się
tym, a nawet - pójdę jeszcze dalej w niekoszernych lecz pieknych pana
Arystotelesa rozważaniach - to coś jest - namacalne. I nie ma tutaj co
produkować obleśnych skojarzeń, proszę Państwa! To nie jest ten wiatr. To już
do wszystkich słowa, bo Tyu jest znany z delikatności i taktu.
COŚ - jest świeże, jak oddech młodej dziewczyny po biegu po leśnych traktach,
jest szczere, przyjazne, kocie - i takie fajne! Czy wierzycie, że może być
pięknie? Wierzycie w przyjaźń bez zazdrości, i ze spokojem o wyraz oczu, i
milczenie drugiej obok będącej osoby? Jeśli nie - to pora w to uwierzyć Panie i
Panowie.
Zapraszam Was do tego wątku, w którym - proponuję, żebyśmy się przyjaźnili
bardziej niż w innych. Na całego. Poznajmy się PRZYJAŹNIE - i rozmawiajmy
sobie. Może się kiedys spotkamy? Na ziemi - albo na morzu, na ziemi - albo w
niebie. Co Wy na to, Kochani?