cepekolodziej 07.01.10, 14:29 zajrzyj na pocztę, proszę --- dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dana33 Re: aaki 07.01.10, 16:53 juz ci wszyscy odpowiedzieli, ferkakter? bo wyklikales moj wateczek.... wiec nie wiem, czy juz sie zorganizowaliscie... Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: aaki 07.01.10, 16:57 kto by klikal w twoje watki, piszesz same bzdury, wiec one powinny wisiec ku pamieci,sama klikasz, jak sie zorientujesz, albo kukulki, Odpowiedz Link Zgłoś