07.01.10, 14:29

zajrzyj na pocztę, proszę ---

dzięki
Obserwuj wątek
    • dana33 Re: aaki 07.01.10, 16:53
      juz ci wszyscy odpowiedzieli, ferkakter?
      bo wyklikales moj wateczek.... wiec nie wiem, czy juz sie zorganizowaliscie...
      big_grin big_grin big_grin
      • gini Re: aaki 07.01.10, 16:57
        kto by klikal w twoje watki, piszesz same bzdury, wiec one powinny
        wisiec ku pamieci,sama klikasz, jak sie zorientujesz, albo kukulki,
    • aaki Re: aaki 07.01.10, 17:28
      ok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka