Gość: Sarna IP: *.olydorf.mhn.de / *.lrz-muenchen.de 27.03.04, 20:36 Nasz papierz jest najwartosciowszym czlowiekiem na swiecie i to potwierdza tylko ta opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: modlcie sie dzieci Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.03.04, 20:41 Wyjatkowy Polak wsrod Polakow, ktory przeskoczyl reszte o...2-3 generacje. Uczcie sie dzieci, nie walczcie z wiatrakami Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.04, 20:42 Zaraz zapewne dopisze się kilkoro wymóżdżonych antyklerykałów (ooops, wyszło mi masło maślane, ale niech będzie), że FT się myli. Wg wymóżdżonych lewaków (znowu masło maślane, ale kij z tym) wszyscy się mylą, tylko nie oni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAZ Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.home.cgocable.net 28.03.04, 04:33 To Tobie najwyrazniej mozg sie skurczyl. I to nawet nie dzisiaj. A tak na marginesie artykulu, to gdyby ZSRR byl wtedy ciagle w miare mocny gospodarczo, to zaden papiez by nie pomogl, a przy owczesnej rozpadajacej sie gospodarce sowieckiej i bez papieza ZSRR tez by sie rozpadl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej lewactwo IP: 5.2.* / *.chello.pl 28.03.04, 04:41 To papież nie jest wg ciebie lewakiem? Miałem wrażenie, że po tym, jak sprzeciwił się napaści na Irak, buszyści zapisali i jego do "lewactwa". A może ty nie jesteś buszysta? Trudno sę połapać w tym internecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebastian Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: 5.5R1D* / *.vc.shawcable.net 27.03.04, 20:43 Zgadzam sie calkowicie z tym wyborem. Szkoda tylko, ze naszemu Wielkiemu Europejczykowi zabraklo juz sil na danie odporu euromenelom. Ktos inny zaczal juz z Vatykanu sterowac ta smutna i bezbozna euro-rzeczywistoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bang Re: Papiez i Sebastian... IP: 129.81.192.* 27.03.04, 22:05 Piszesz Sebastianie - "szkoda tylko, ze naszemu Wielkiemu Europejczykowi zabraklo juz sil na danie odporu euromenelom"... Czyzbys oczekiwal, iz papiez bedzie robil dokladnie to co wlasnie tobie sie podoba i czego oczekujesz? Czyzbys zakladal, ze to wlasnie ty jestes ten najmadrzejszy??? Poza tym - kolejne zdanie twojej wypowiedzi usiluje nam wmawiac, iz papiez to bezwolna "kukielka" sterowana przez przerosnieta biurokracje watykanska! Zdecyduj sie wiec - chwalisz papieza, czy pozornie chwalac go sugerujesz, ze papiez nie wie co robi i za czym sie opowiada??? Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony.krwiopijca Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem 27.03.04, 21:19 Nawet ateiści, nawet wymóżdżeni lewaccy antyklerykałowie słuchaja uważnie i z szacunkiem papieża, czego przykładem autor niniejszego postu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mucha Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: 69.156.88.* 27.03.04, 23:05 palcami czy widelcem? jak to pierwsze to umyj sobie rece po jedzeniu, bo przed to nie warto! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: 5.5D* / 213.40.3.* 27.03.04, 22:02 Jan Paweł II pierwszy, Michaił Gorbaczow drugi. 2000 tysiące lat kontra 70 lat.Uniwersalne wartości duchowe kontra materializm i polityka. Pan Michaił Gorbaczow też jest więc postrzegany przez czytelników FT za reformatora idącego w słusznym kierunku. I dobrze. Zastanawia mnie mocno pamięć polityczna ankietowanych. Anglicy rzadko pamiętają swojego ostatniego premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cee Cee Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.cvx.algx.net 28.03.04, 04:19 Drogi Tomku, glosowac mogl kazdy poprzez Internet. Ja glosowalam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: 5.5D* / 213.40.3.* 28.03.04, 13:01 Rozumiem Cee Cee, że to nie Anglicy więc stanowili największą część wyborców, i stąd taki wynik. Chyba coś w tym jest. Gorbaczow dla Anglików to chyba jakiś piłkarz. Penderecki i Sartre też piłkarze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldim Papież najwspanialszym Europejczykiem! IP: *.tele2.pl 27.03.04, 22:51 Jan Paweł II jest najwspanialszym człowiekiem na świecie. To głupie, że francuscy masoni znajdują jeszcze poklask w chrześcijańskiej Europie i narzucają laicyzm nawet w preambule konstytucji. A ograniczanie wolności religijnych we Francji pokazuje zakłamanie tych piejacych o wolności "kogucików". Zdeprawowany naród bez żadnych wartości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: Papież najwspanialszym Europejczykiem! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.04, 23:09 Gość portalu: Waldim napisał(a): > Jan Paweł II jest najwspanialszym człowiekiem na świecie. Nie wiem, nie znam wszystkich ludzi... To głupie, że > francuscy masoni znajdują Jesteś słuchaczem RM? jeszcze poklask w chrześcijańskiej Europie i > narzucają laicyzm nawet w preambule konstytucji. Nic nie "narzujają" A ograniczanie wolności > religijnych we Francji pokazuje zakłamanie tych piejacych o > wolności "kogucików". Twoja nietolerancja i brak kultury przeraża mnie. > Zdeprawowany naród bez żadnych wartości. Uzasadnij mi to. Polacy których "chrześcijaństwo" zazwyczaj ogranicza się do klepania formułek w kościele (jeżeli kiedyś do niego pójdą) i pobierania sakramentów są najwspanialszym narodem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitanVon zastanów się IP: *.acn.waw.pl 27.03.04, 23:31 Gość portalu: tempus napisał(a): > Gość portalu: Waldim napisał(a): > > > Jan Paweł II jest najwspanialszym człowiekiem na świecie. PRZESADA. ALE Z WIELKICH LUDZI POLSKIEGO POCHODZENIA ZOSTAŁ TYLKO ON. > jeszcze poklask w chrześcijańskiej Europie i > > narzucają laicyzm nawet w preambule konstytucji. > > Nic nie "narzujają" A PAMIĘTASZ SYNKU JAK RUSCY GONILI KATOLIKÓW I UNITÓW? I TO NIE DALEJ JAK DWIEŚCIE LAT TEMU? > Uzasadnij mi to. Polacy których "chrześcijaństwo" zazwyczaj ogranicza się do > klepania formułek w kościele (jeżeli kiedyś do niego pójdą) i pobierania > sakramentów są najwspanialszym narodem? PROSTE. PRZEZ 200 LAT SYNONIMEM PRZYNALEŻNOŚCI NARODOWEJ BYŁ JĘZYK I RELIGIA. PO 1945 RELIGIA TEŻ JEDNOCZYŁA LUDZI. JESTEŚMY POTOMKAMI SZCZĘŚLIWCÓW, KTÓRZY NIE POSZLI PRZEZ KOMIN ALBO NIE UZDATNILI GLEBY NA WSCHODZIE. CI KTÓRZY PRZEŻYLI, OGÓLNIE NIE BYLI ZBYT OBLATANI, WIĘC KLEPALI PACIOREK I UPRAWIALI WIARĘ OBRZEDOWO, BO TO DAWAŁO IM NP. POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI DO INNEJ NIŻ KOMUNIŚCI GRUPY. OGÓLNIE. JAK COŚ JEST CZARNE, TO ZNACZY ŻE JEST CONAJWYŻEJ BRUNATNE. JAK LEPPER. A OD PAPIEŻA SIĘ ODCZEPCIE, BO TEN GŁUPI NARÓD NIE URODZI TAKIEGO CZŁOWIEKA PRZEZ NASTĘPNE 1000 LAT. NIEWAŻNE, KTO POMÓGŁ MU ZOSTAĆ GŁOWĄ KOŚCIOŁA. TAK PRZY OKAZJI - JESTEM AGNOSTYKIEM. DZIEKUJE I DOBRANOC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: zastanów się IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.04, 00:36 Gość portalu: kapitanVon napisał(a): > Gość portalu: tempus napisał(a): > > > Gość portalu: Waldim napisał(a): > > > > > Jan Paweł II jest najwspanialszym człowiekiem na świecie. > > PRZESADA. ALE Z WIELKICH LUDZI POLSKIEGO POCHODZENIA ZOSTAŁ TYLKO ON. > > > jeszcze poklask w chrześcijańskiej Europie i > > > narzucają laicyzm nawet w preambule konstytucji. > > > > Nic nie "narzujają" > > A PAMIĘTASZ SYNKU JAK RUSCY GONILI KATOLIKÓW I UNITÓW? I TO NIE DALEJ JAK > DWIEŚCIE LAT TEMU? > > > > Uzasadnij mi to. Polacy których "chrześcijaństwo" zazwyczaj ogranicza się > do > > klepania formułek w kościele (jeżeli kiedyś do niego pójdą) i pobierania > > sakramentów są najwspanialszym narodem? > > PROSTE. PRZEZ 200 LAT SYNONIMEM PRZYNALEŻNOŚCI NARODOWEJ BYŁ JĘZYK I RELIGIA. P > O > 1945 RELIGIA TEŻ JEDNOCZYŁA LUDZI. JESTEŚMY POTOMKAMI SZCZĘŚLIWCÓW, KTÓRZY NIE > POSZLI PRZEZ KOMIN ALBO NIE UZDATNILI GLEBY NA WSCHODZIE. CI KTÓRZY PRZEŻYLI, > OGÓLNIE NIE BYLI ZBYT OBLATANI, WIĘC KLEPALI PACIOREK I UPRAWIALI WIARĘ > OBRZEDOWO, BO TO DAWAŁO IM NP. POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI DO INNEJ NIŻ KOMUNIŚCI > GRUPY. > A co to ma wspólnego z "narzucaniem" laicyzacji i francuzami? Czytaj uważniej posty. > OGÓLNIE. JAK COŚ JEST CZARNE, TO ZNACZY ŻE JEST CONAJWYŻEJ BRUNATNE. JAK LEPPER > . > A OD PAPIEŻA SIĘ ODCZEPCIE, BO TEN GŁUPI NARÓD NIE URODZI TAKIEGO CZŁOWIEKA > PRZEZ NASTĘPNE 1000 LAT. NIEWAŻNE, KTO POMÓGŁ MU ZOSTAĆ GŁOWĄ KOŚCIOŁA. > Ja tej wielkości nie widzę. Chyba że zmierzymy ją ilością złotych cielców wyprodukowanych przez JPII lub skutecznością ukrywania pedofilów w czarnych sukienkach. > TAK PRZY OKAZJI - JESTEM AGNOSTYKIEM. > > DZIEKUJE I DOBRANOC. Nie krzycz na forum tatusiu . Odpowiedz Link Zgłoś
unleashed Gość ma rację, a ty dalej swoje - jak katarynka. 28.03.04, 00:40 Jak już chcesz michnikować na forum to rób to przynajmniej inteligentnie, a nie rzucaj oklepanych frazesów o toleracji i wolności, bo - jak widać - w dupie byłeś i gówno z tego wszystkiego rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Gość ma rację, a ty dalej swoje - jak kataryn 28.03.04, 00:51 unleashed napisał: > Jak już chcesz michnikować na forum to rób to przynajmniej inteligentnie, a nie > > rzucaj oklepanych frazesów o toleracji i wolności, bo - jak widać - w dupie > byłeś i gówno z tego wszystkiego rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Gość ma rację, a ty dalej swoje - jak kataryn 28.03.04, 00:52 unleashed napisał: > Jak już chcesz michnikować na forum to rób to przynajmniej inteligentnie, a nie > > rzucaj oklepanych frazesów o toleracji i wolności, bo - jak widać - w dupie > byłeś i gówno z tego wszystkiego rozumiesz. Musisz Znac Jedno i Drugie i to nie od podszewki. Odpowiedz Link Zgłoś
unleashed Właśnie miałem do czynienia z kolejnym - ksywka 28.03.04, 00:56 "kdesw". Przykleiło się do podeszwy i nie chce się odkleić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: Gość ma rację, a ty dalej swoje - jak kataryn IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.04, 11:13 unleashed napisał: > Jak już chcesz michnikować na forum to rób to przynajmniej inteligentnie, a nie > > rzucaj oklepanych frazesów o toleracji i wolności, bo - jak widać - w dupie > byłeś i gówno z tego wszystkiego rozumiesz. Zadziwia mnie zawsze jedno: dlaczego obrońcy Papy i "jedynie słusznej wiary" stosują na forum zawsze najwięcej wulgaryzmów i chamstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Re: Papież najwspanialszym Europejczykiem! 28.03.04, 21:43 Gość portalu: tempus napisał(a): > To głupie, że > > francuscy masoni znajdują > > Jesteś słuchaczem RM? Zajrzyj sobie www.godf.org/index.asp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bang Re: "Polaczkowo" sie odezwalo... IP: 129.81.192.* 28.03.04, 00:48 Pamietaj "Waldimie", ze sa na swiecie i tacy co uwazaja, iz Polacy to narod pijakow, zlodziei, nierobow i brudasow (ja sam sie z tym nie zgadzam ale... czasem trudno z tym walczyc!) a ich religijnosc jest krzykliwa ale plytka (bardziej na pokaz, nieustanne obrzedy, pielegrzymki, obnoszenie "cudownych" obrazow, itp.)... Czyli - summa summarum - narod zdeprawowany! P.S. To bardzo plytkie i prymitywne wyzywac inne narody/nacje. Pamietaj, ze samemu tez mozna byc oplutym przez innych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dartinian Re: Papież najwspanialszym Europejczykiem! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.04, 07:07 Przepraszam. Mam wielu przyjaciół wśród Francuzów. Nie każdy jest tak głupi jak żirard zastęgł. sądząc po jego wieku za niedługo zastęgnie. Idiota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C von SW Re: W twym chorym pieprzonym umysle. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.04, 23:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Socjaldemokrata Katolicki demagog najbardziej wpływowy? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.04, 00:26 To jakiś koszmar. Na pierwszym miejscu ultrakonserwatywny demagog katolicki, na drugim człowiek, który doprowadził do katastrofy ekoomię rosyjską, trzecie miejsce zaś zajęła Thatcher, czyli jedna z mroczniejszych i bardziej szkodliwych dla Europy osób w XX wieku. Wstyd - najwyraźniej Financial Times wśród czytelników m najwięcej autorytarnych prymitywów, bo nie jest jedak tak źle, aby ta trójka miała tak wielkie wpływy. Europa na szczęście odchodzi od katolickiego fundamentalizmu i autorytarnego neoliberalizmu. Ale z nimi trzeba wciąż walczyć, bo to wciaż obecne zagrozenie dla demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Katolicki demagog najbardziej wpływowy? 28.03.04, 00:31 Gość portalu: Socjaldemokrata napisał(a): > To jakiś koszmar. Na pierwszym miejscu ultrakonserwatywny demagog katolicki, na > > drugim człowiek, który doprowadził do katastrofy ekoomię rosyjską, trzecie > miejsce zaś zajęła Thatcher, czyli jedna z mroczniejszych i bardziej > szkodliwych dla Europy osób w XX wieku. Wstyd - najwyraźniej Financial Times > wśród czytelników m najwięcej autorytarnych prymitywów, bo nie jest jedak tak > źle, aby ta trójka miała tak wielkie wpływy. Europa na szczęście odchodzi od > katolickiego fundamentalizmu i autorytarnego neoliberalizmu. Ale z nimi trzeba > wciąż walczyć, bo to wciaż obecne zagrozenie dla demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzymianin Giovanni Paolo II Il Grande IP: 5.2.* / *.chello.pl 28.03.04, 10:18 rosyjska gospodarke rozwalil komunizm a nie gorbi. zelazna dama natomiast uratowala przegnile zjednoczone krolestwo, tchnela wen nowe zycie, a nawet przyczynila sie do przemian w partii pracy, ktora jest dzis najmniej lewicowa socjaldemokracja w europie, a co za tym idzie jedyna, ktora troche mozgu ma. a papiez? za kilkastet lat nie tylko cwiercwiecze, ale caly przelom XX i XXI bedzie nazywany czasem Jana Pawla II Wielkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nn Re: Giovanni Paolo II Il Grande IP: 80.111.118.* 28.03.04, 15:41 Plecie, plecie pleciuga - myli Ci sie wiara i propaganda z historia i polityka. Gdzies sie tych wszystkich bzdur oczytal? Same Ci do glowy przychodza? Najwyzej cenionym Papierzem jest Jan XXIII. Najbardziej cenionym premierem jest Tony Blair (po Churchill'u) Co miala Margaret Thatcher wspolnego z socjaldemokracja? Najbardziej konserwatywna socjaldemokracja w europie to polskie SLD - i jak uwazasz, ze dlatego jest najmadrzejsze w Europie, to posadze Cie o to, ze jestes marsjaninem! Odpowiedz Link Zgłoś
pollak Re: Katolicki demagog najbardziej wpływowy? 28.03.04, 11:21 Gość portalu: Socjaldemokrata napisał(a): > To jakiś koszmar. Na pierwszym miejscu ultrakonserwatywny demagog katolicki, Ultrakonserwatywny? No padnę zaraz. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Jestem dumny że jestem katolikiem 28.03.04, 01:03 Duma moja wynika z tego że hierarchowie Krk są wzorem moralności i czystości ducha. Szanują prawo w sposób wręcz wzorcowy. A ateistycznym czyli brudnym i niemoralnym ludziom mówimy zdecydowane NIE!!! Różaniec mój jest już tak zużyty że często się rozpada. Wynika to z ciągłych modlitw za zdrowie naszych kochanych ekscelencji i eminencji naszego kościoła katolickiego. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C Ritter von SW Re: Jestem dumny że jestem katolikiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.04, 01:18 Wierzysz w to co napisałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Re: Jestem dumny że jestem katolikiem 28.03.04, 01:27 Wiara jes siłą niepojętą, dlatego nie pojmuję o co pytasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Do dumnego katolika--kozaczek IP: *.mpls.qwest.net 28.03.04, 08:11 Zamien DR psychiatre na nowego. Bo ,stary DR,ciebie oklamuje. Ruzaniec zamien na lancuch,od rowera. Odpowiedz Link Zgłoś
pollak Re: Do dumnego katolika--kozaczek 28.03.04, 11:19 Gość portalu: zibi napisał(a): > Ruzaniec zamien na lancuch,od rowera. co to jest ruzaniec? Odpowiedz Link Zgłoś
formozus1 Nareszcie krzyżyk we właściwym miejscu na foto 28.03.04, 01:07 Nie przypuszczałem że janek ma takie poczucie humoru Odpowiedz Link Zgłoś
panbuk1 Widziałem już w krzyżu to co pod nim "stoi" 28.03.04, 01:51 U Nieznazalskiej wisiało dlatego jej się dostało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ,,, I nie Jest Polakiem:) w1978r z zrzekł się obywatel IP: 5.5.* / 80.58.33.* 28.03.04, 03:08 I nie Jest Polakiem w1978r z zrzekł się obywatelstwa polskiego musiał. Bo prawo wyatykanu mówi że papieżem moze zostać tylko ten co posiada obywatelstwo tylko jednego panstwa czyli watykanu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: I nie Jest Polakiem:) w1978r z zrzekł się oby IP: *.sympatico.ca 28.03.04, 13:48 Obywatelstwo i narodowosc to dwa rozne pojecia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: I nie Jest Polakiem:) w1978r z zrzekł się oby IP: 5.5D* / 213.40.3.* 28.03.04, 14:41 Co może narodowość mieć wspólnego z obywatelstwem w przypadku opuszczenia kraju macierzystego w wieku 58 lat? Nic. Mój bardzo dobry przyjaciel wyemigrował z Polski mając lat 11 i nadal jest Polakiem. Myślenie urzędnicze często odrzuca istotę rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lange Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.internode.on.net.au 28.03.04, 03:15 papiez, jak slusznie zauwazyl stalin, ma 0 dywizji. jego wplyw jest wiec trudno mierzalny w kategoriach konkretow. Ja osobiscie nie uwazam to za oczywiste, ze papiez mial az taka role w obaleniu komunizmu. Co nie znaczy, ze to wykluczam, po prostu z samych faktow nie sposob dojsc do takiej konkluzji. Nikt nie wie jednak, co dzialo sie w sercach i umyslach ludzi, ktorzy byli instrumentem tej transformacji historycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-nudziarz Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.dip.t-dialin.net 28.03.04, 10:01 A ja uwazam ze najbardziej wplywowym Europejczykiem jest Ariel Szaron. Taki Papiez to nawet wojska nie ma.A jak nasz Premier wyda rozkaz, to Araby trzesa dupami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mamlas Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.dip.t-dialin.net 28.03.04, 10:03 Nie jeste Zydem,ale Papiez mi sie niepodoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.04, 10:03 PAPIERZ WSZYSKO ZNIESIE...... nawet takie bydlaste błędy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.home.cgocable.net 28.03.04, 10:52 papiez nosi majtki i jezdzi na kolkach,jest nieladny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.dip.t-dialin.net 28.03.04, 11:11 Halo zorro.Calkowicie cie popieram,i jestem nawet przeciw.Gdzie ty sie bydlaku uchowales? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katol Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.poczta.wroclaw.pl / 195.205.145.* 28.03.04, 13:21 Ciekawe jak to papież jest najbardziej wpłypowym europejczykiem? A czym on rządzi? Jakimś państwem? Nic konkretnego nie zrobił, nie przeprowadził żadnych reform w przeciwieństwie do Gorbaczowa. Jeżdzi i coś mamrocze górnolotnie, a i tak żaden z polityków go nie słucha. Nawet nie udały mu się zakusy na wprowadzenie tylnymi drzwiami katolicyzmu do Rosji pod pozorem ekomunizmu. I całe szczęście. Papieżu Polaku, więcej starań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mamlas Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.dip.t-dialin.net 28.03.04, 13:37 Masz calkowita racje.Gorbaczow to jest prawdziwy przywodca.Tylko szkoda ze sie ruskie na nim nie poznali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Utemperowany Tajemnica sondazowebo przekretu! IP: 195.150.116.* 28.03.04, 21:08 Dlaczego masonskie media umieszczja w pytaniach sondazowych jedynie osoby, ktore odowiadaja ich matackim i aferalnym intersom. Od lat pomijane jest moje nazwisko w sondazach na najbardziej wplywowego Europejczyka i w ten sposob opinia publiczna jest manipulowana. Ale coz jak widac swiatowa opinia spoleczna jeszcze nie dorosla, aby zrorumiec, ze tylk moj intelekt i prawosc moze zbawic nasza planete. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienio Re: Papież najbardziej wpływowym Europejczykiem IP: *.speed.planet.nl 28.03.04, 21:12 Wake up!!!! Zyjemy w chwili obecnej juz w 21 wieku, a nie w 16....... Odpowiedz Link Zgłoś